אני רוצה לשחק doom 3 אבל אני לא יכל חחח כל הקולות האלו והחושך זה מפחיד אותי חח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשחק doom 3 אבל אני לא יכל חחח כל הקולות האלו והחושך זה מפחיד אותי חח

Vladgi

Recommended Posts

אני יודע שזה תראד מפגר אבל אני רוצה כמה טיפים לאיך לשחק במשחק הזה יותר מחמש דקות,איך אתם עושים את זה ?אני יודע שזה משחק אבל כשאתה אפילו לא לבד בבית אלא אין איתך אף אחד בחדר אני פשוט לא יכל לשרוד במשחק הזה יותר מ-8 דקות יש לכם אולי טיפים על מה לחשוב או מה לעשות כדי שהמשחק הזה יפחיד פחות?חח אני לא רוצה להעיף את הסאונד כי ככה זה יהיה יותר מפחיד אתם יודעים השקט שלפני הסערה וכו' ......חח אל תרדו עלי בגלל הפתגם חחח

טוב אז תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחק עם גודמוד, אין משהו יותר משעשע מזה ;D

חח אני לא אוהב ציטים ומשחקי איכות אמיתים כמו האלף לייף 2 סיימתי בלי 0.001 ציטים אבל בכל מקרה אני לא מתכוון להיכנס רציני לדום ,חח גוד מוד נותן לך את כל הנשקים?אם כן אתה יכל לומר לי מה לעשות (בפרטי או פה) כדי לשים ציט של גוד מוד ואולי כל הנשקים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COWARD! :lol: :lol: :lol:

בוא לאיי סי קיו אני יביא לך טיפים..תתחבר ואני כבר ישלח לך הודעה..

והוא לא כזה מפחיד THE SUFFERING הרבה יותר מפחיד..

הסאונד לא עושה את המשחק בכלל מפחיד..לדעתי המשחק רק מבהיל קצת זה הכל..שום משחק לא הפחיד אותי..אולי THE SUFFERING טיפה :)

Rule The ,

זה בכלל לא קשור אם זה אמיתי או לא

זה פשוט מפחיד אותו זה רפלקס כזה..

אין מה לעשות נסה לא לפחד מזה..

שחק עם חברה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה אתה מפחד.. מלמות?

מה כבר יקרה אם תמות? תתחיל מחדש את השלב? שיש לך את זה טוב טוב בראש אי אפשר לפחד מכלום (או שתסתובב בראש של התפוז המכני, תמיד עובד ואפילו הופך את המשחק למשעשע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מספר טיפים שיכולים לעזור לך

קודם כל לשחק את המשחק בשעות הצהריים עם דלת פתוחה, פתוחים

דבר שני לעלות בצורה דרסטית את ה- brightness במשחק כי ככה תראה יותר טוב

דבר שלישי לשחק עם ממש נמוך או עם מוסיקה שתהיה לך ברקע בזמן המשחק(חבר שלי אמר לי שזה מרגיע אותו :))

דבר רביעי לשחק עם עוד כמה אנשים בחדר

דבר חמישי להבין שזה בסך הכל משחק מחשב

ודבר שישי ואחרון שמעתי פעם שיש איזה מוד שבו יש לך את הפנס ביחד עם הנשק כלומר אתה לאורך כל המשחק משחק עם פנס

בהצלחה :xyxthumbs:

וד"א איזה שלב אתה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...