עבור לתוכן
 • צור חשבון

law89

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  30
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  1יום 17ש' 46דק' 42שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות law89

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אז אני מבין שטעו? הייתה לי הרגשה שכדאי לשאול כאן, כי בכל זאת מדובר בנציגת שירות טלפוני. מה העלות העתידית של התוספת 8 מגה?
 2. מעדכן שוחחתי היום עם שתי החנויות. החנות ברחובות - ענו ממש מהר. אין להם אפשרות להראות את הנייד. אתה מכיר את החנות הזאת ויכול להמליץ עליה? KSP - הייתי ארבעים ומשהו בתור. כשהגעתי לעשרים ומשהו השארתי פרטים שיחזרו (ולא חזרו, וזאת פעם שניה שזה קורה). התקשרתי עם פעם והמתנתי את כל התור. אמרו לי שלא ניתן לשדרג בעתיד את הזיכרון. האם זה נכון?
 3. אני הולך עם הסדר שלך. אבדוק מחר אם אצליח למצוא דגם פיזי שלו (אחרי שנפלתי עם מדפסת לייזר משולבת שעלתה לא מעט, אני מעדיף לראות בעיניים את מה שאני קונה)
 4. וואלה, הפתעת אותי. הייתי בטוח שזה יעלה לי יותר מאשר אם אני אקנה עכשיו. אז נותר לי לברר אם ניתן לשדרג תודה על כל עזרתך הרבה
 5. בדיוק בשביל זה אני שואל כאן. " ברור שבחנות תשלם הרבה יותר מאשר אם תשדרג לבד." סורי. לא הבנתי. אם אני אשדרג בעתיד במידת הזול זה יהיה לי זול יותר מאשר לקנות כרגע עם 16?
 6. והנה יש לי תקלות בימים האחרונים. די הופתעתי להיות 30 בתור. בדרך כלל כמעט אין תור
 7. תגיד לי אתה אתה הבוס בנושא להבנתי בניידים אי אפשר לשדרג? נכון? מה התוספת ל-16? דרך אגב, הבחור בחנות אמר לי שזה מחשב שפחות מתאים לשימושים שלי כי הכרטיס מסך טוב מדי וכו' (לא יודע אם זה נכון)
 8. אני חושב שאתה רשמת את זה כאן באחד הנושאים חחח מישהו רשם שלפתוח כמה לשוניות בדפדפן + כמה קבצי PDF ויישומי אופיס עם 8 מגה זה בעייתי בקשר לתצוגה - אתה צודק. הלכתי היום לבאג, הראו לי מחשב של HP (והיה גם של אסוס ולנובו). מעניין שיש על מה לדבר איתם בנוגע למחיר. במקומות עבודה משתמשים ב-THINKPAD? נדמה לי שהשתמשתי בו בעבודה ולא אהבתי את הניידים של לנובו (הרגישו לי איטיים ולא יציבים, אולי זה בגלל התוכנות שהתקינו עליו).
 9. עוד שתי שאלות ברשותך: 1. האם יש חנויות שניתן לראות בהן את המחשב (הבנתי שמומלץ לראות שהמקלדת נוחה). 2. ראיתי שממליצים לקנות מחשב עם 16 זיכרון ולא 8.
 10. יש להם מחיר קבוע (נדמה לי ש-70 ש"ח). שילמתי מעל 100 ש"ח לחודש על 40 מגה וקיבלתי במקום 100 מגה ב-40 ש"ח. מבחינתי זה סבבה. והם עונים מאוד מהר טלפונית, אז אם אתה שם תזכורת, ההשקעה היא של 5-10 דקות פעם ב-3 חודשים.
 11. רק לוודא, מכיוון שאני לא מבין כלום בניידים. מה הדירוג שלך לשלישיה שהבאת (אלך כנראה עם מי שדרגת ראשון אלא אם תהיה איזו סיבה כמו זמן סוללה או משהו אחר שחשוב לי ונמצא באחרים).
 12. אני לא מכיר אותה. אני מעדיף לקנות מרשת גדולה שלא יתנו לי פתאום איזה מחשב משומש או משהו בסגנון.
 13. " אתה, בתור לקוח, צריך לדעת מה אתה מחפש ורוצה לרכוש, אחרת, כל חנות שהיא, תכוון אותך למה שהיא רוצה למכור, מהשיקולים שלה." ולכן אני שואל כאן. " תראה בכל מקרה, לאחר שבועיים, הכתובת לכל צרה שלא תבוא, בניידים, היא היבואן, לא החנות !" אם ככה, אז אדרבא, אין סיבה ש-ksp ירוויחו עלי. אנסה לבדוק בחנויות אחרות (מחסני חשמל וכאלה). אם לא אצליח למצוא אקנה בלית ברירה ב-ksp
 14. 2. כי בסך הכל אייבורי היו בסדר איתי בעבר ו-ksp פחות (פירטתי למעלה למה ואני חושב שזה להקטין ראש. מה גם שקראתי כאן בעבר שאם אתה מביא מוצר הם לוקחים זכוכית מגדלת ומתחילים לחפש שריטות) ולכן אני מעדיף לקנות ממקום שהיה עבורי יותר שירותי במידה והמחיר דומה. 3. באתר הלקוח = בבית שלי? " נתתי לך שתי חנויות על אותו נייד - כפי שאתה רואה, המחיר בחנות ללא "המבצע" זהה כמעט למחיר בחנות עם "המבצע"." אין ב-ksp מבצע על הניידים של דל שהבאת. המבצעים בעיקר על לנובו ו-HP. אני פחות מכיר את החנות הנוספת שהבאת. האם יש חנות עם פריסה ארצית שמוכרת את הניידים שהבאת?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close