מקלדת גיימינג אלחוטית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת גיימינג אלחוטית

Zadu

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אל חוטי וגיימינג לא מסתדר כלכך.

ממליץ לך בחום 'להתפשר' על מקלדת חוטית מפני שהיא מכילה את היתרונות שלה ובנוסף ליתרונות,

ככה תפתח לפח שוק משמעותי יותר ואז אולי גם תקבל המלצות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל חוטי וגיימינג לא מסתדר כלכך.

ממליץ לך בחום 'להתפשר' על מקלדת חוטית מפני שהיא מכילה את היתרונות שלה ובנוסף ליתרונות,

ככה תפתח לפח שוק משמעותי יותר ואז אולי גם תקבל המלצות .

איזה מקלדות חוטיות לגיימינג מומלצות עד 500 ש''ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?select=.1304..218..1286.&list=1&sort=2&glist=1&uin=21148&txt_search=&buy=&minprice=396&maxprice=540

מכנית עם ציפוי גומי וגם MACRO לתכנות בתוספת מקשי אגודל ייחודיים.

יש גם BLACK WIDOW של RAZOR אבל אני לא מתחבר.

ואי אפשר שלא להמליץ לך בחום לחרוג מהתקציב בסביבות ה200 שקלים לטובת Crossair K70. ה- מקלדת.

אתה יכול לחפש ברחביי הפורום כתבתי עליה פה לא מעט (תרתיע משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?select=.1304..218..1286.&list=1&sort=2&glist=1&uin=21148&txt_search=&buy=&minprice=396&maxprice=540

מכנית עם ציפוי גומי וגם MACRO לתכנות בתוספת מקשי אגודל ייחודיים.

יש גם BLACK WIDOW של RAZOR אבל אני לא מתחבר.

ואי אפשר שלא להמליץ לך בחום לחרוג מהתקציב בסביבות ה200 שקלים לטובת Crossair K70. ה- מקלדת.

אתה יכול לחפש ברחביי הפורום כתבתי עליה פה לא מעט (תרתיע משמע)

טוב החלטתי שאני יחרוג מהתקציב ואני מעוניין לקנות בחו''ל את המקלדת בגלל שזה הרבה יותר זול שם.

אני מתלבט בין כמה:

1. K95 Corsair

2. K70 Corsair

3. BlackWidow Chroma

מה אתה אומר?

[h=1][/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- K95 אם אתה מעוניין במקשי המאקרו הנוספים שבצד או ה- K70 אם אתה לא צריך מקשי מאקרו נוספים (אפשר לתכנת כל מקש במקלדת, בדיוק כמו שאפשר לתכנת את מקשי המאקרו)

חוץ מההבדל בין שני המקלדות במקשי המאקרו יש עוד הבדל קטנטן שב-K95 יש אפשרות לתכנת את מקשי המאקרו שבצד ישירות במקום שאתה נמצא בו ולא צריך להכנס לתוכנה הייעודית של קורסאייר בשביל זה, מה שב -K70 אי אפשר.

שניהן מקלדות מצויינות והן מאוד מומלצות בכל רחבי הרשת.

אם לא מפריע לך ההפרש במחיר אז לך על ה- K95 RGB כי מה אכפת לך, ואם ההפרש במחיר כן משחק אצלך תפקיד אז לך על ה- K70 RGB כי אין ביניהם ממש הבדל אם אין לך שימוש במקשי המאקרו שבצד (זה שאפשר לתכנת כל מקש בנפרד כבר הזכרנו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פה עוד בחור השבוע קנה K95RGB בהמלצנו אתה יכול לנסות לשאול אותו =]

באתי להזמין מamazon ואחרי כל המיסים וכל הבולשיט הזה זה הגיע ל930 שקל.

מישהו יודע איך אני יכול להשיג את זה במחיר של ה164$ שכתוב בלי כל המיסים והשטויות? יש אתר אחר אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...