עזרה OC כאילו חסום ב DZ68BC עם מעבד I7-2700K - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה OC כאילו חסום ב DZ68BC עם מעבד I7-2700K

d4rki

Recommended Posts

חיפשתי בכל מקום נייסתי כל מדריך והBIOS מעודכנים לאחרון שיצא [לפי מה שבדקתי] ב 9.2.13

גם בתוכנה INTEL EXTREAM TUNING וגם ב האפשרות לעשות פשוט חסומה לי. זה בצבע אפור. ומה שכן אפשר להזיז לא נותן לשנות ערכים כלפי מעלה

אני משתמש ב i7-2700K

וב

DZ68BC של INTEL

בבקשה חברים.. בדיוק חיברתי למחשב H60 עם 2 מאוררים על הראדיאטור ב PUSH&PULL ואני מת להריץ לפחות ל 4.5 .

עזרה?

תמונות :

1.

7a548f177eaf546dae2f31857def3686.jpg

2.

ef7df92e0c0d48d6ff8f3162384e9911.jpg

3.

8b12cd54e26d9608855c0137af940629.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני לא מכיר בעיניים עצומות כל ביוס בעולם.

אבל אני יודע מספיק כדי שאם הייתי רואה את הביוס הייתי מוצא את הפונקציה תוך כמה רגעים.

עכשיו שאתה יודע שקיימת כזאת אופציה שמשמשת לנעול/לפתוח את יכולת המשתמש להתעסק עם הגדרות לOC, תמצא אותו בעצמך.

אתה מוזמן להעלות של כל הטאבים הרלוונטים בביוס אם אתה רוצה שאני אמצא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי עד כמה מטומטם אתם חושבים שאני? ברור שברגע שנכנסתי לפרפורמנס זה שאל אותי האם לאפשר וואישרתי אני מסביר לכם שרוב האופציות שם בצבע אפור ואי אפשר לגעת בהן, אני יכול להעלות רק את המהירות של הטורבו, אנשים מוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי עד כמה מטומטם אתם חושבים שאני?

מכיוון שכך ניסחת את השאלה, כך גם תקבל תשובה.

מטומטם מספיק כדי לנסות לעשות OC עם תוכנה ולקנות קירור מים שעולה יותר והביצועים שלו פחות טובים מקירורי אוויר.

ברור שברגע שנכנסתי לפרפורמנס זה שאל אותי האם לאפשר וואישרתי אני מסביר לכם שרוב האופציות שם בצבע אפור ואי אפשר לגעת בהן, אני יכול להעלות רק את המהירות של הטורבו, אנשים מוזרים

לא יודע מה שאל מה לא שאל.

בPERFORMENCE האופציה הראשונה למעלה נקראת OVERCLOCKING משהו.

צריך לשים אותה בMANUAL כדי לשנות את ההגדרות ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטומטם הזה שם מניואל, המטומטם הזה קנה את הקירור ב 180 שקל מחבר שהשתדרג, וכן בדקתי לגבי קירורי אוויר במחירים נורמלים ואפילו חשבתי על d14 והם לא יכנסו לי במארז, אז במקום לחוש חכמי על, תפתחו לי את הבעיה. הכל בוצע נכון,הכל אושר ונפתח,אני נמצא בביוס, ולא בביוס ולא בתוכנה, בשניהם לא מאושר לגעת במהירות של המעבד אלה רק להגביה את ה turbo, אני נמצא שם רואים את הכל אבל הכל אפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק באיזה סלוטים הזכרונות יושבים בלוח.

בשחורים או בכחולים?

אם זה בכחולים, תעביר אותם לשחורים.

יש לי 2 שחורים 2 כחולים במחשב. זה באמת קריטי? כי מחר אני מקבל עוד 2 סטיקים זהים לשלי ואני מתכוון להשתמש בכולם כדי לקבל 16GB

והם על השחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטומטם הזה שם מניואל, המטומטם הזה קנה את הקירור ב 180 שקל מחבר שהשתדרג, וכן בדקתי לגבי קירורי אוויר במחירים נורמלים ואפילו חשבתי על d14 והם לא יכנסו לי במארז, אז במקום לחוש חכמי על, תפתחו לי את הבעיה. הכל בוצע נכון,הכל אושר ונפתח,אני נמצא בביוס, ולא בביוס ולא בתוכנה, בשניהם לא מאושר לגעת במהירות של המעבד אלה רק להגביה את ה turbo, אני נמצא שם רואים את הכל אבל הכל אפור.

רגע רגע רגע. מה ז"א "רק" להעלות את הטורבו? הטורבו הוא מנגנון הOC במעבד שלך (מאז Nehalem). אתה יכול להעלות את הסליידרים של הTurbo Ratio בXTU?

https://en.wikipedia.org/wiki/Intel_Turbo_Boost

אגב, בתמונה שלך מXTU מופיע ש Turbo Boost Power Max על 95W. כשתמשיך (כשתוכל) עם הOC, וודא שהערך הזה גבוה בהרבה (4096 יוודא שאין חסמים בדרך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...