שינוי מקשי מערכת- פס4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי מקשי מערכת- פס4

דןזט

Recommended Posts

היי רכשתי לא מזמן קונסולת פס4 וכנראה בגלל שהיא בגירסה יפנית מקשי המערכת קצת שונים משהורגלתי- במקום אקס לאישור, עיגול מאשר אצלי את הבחירות. זה נורא מעצבן וגם אין לי סיבה פשוט להתרגל מחדש , כי בכל המשחקים, שהם לא בגרסה יפנית, האקס משומש לאישור, כרגיל.

האם ניתן לשנות את מקשי המערכת? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לשנות,אבל יש קאטצ',

אתה משנה את זה גלובלית,שזה אומר שגם בתוך המשחקים זה ישתנה.

יש כאלו שאומרים שאם אתה עושה פרמוט לדיסק הקשיח ומתקין קושחה של קונסולה אמריקאית זה אמור לסדר את זה אבל אני לא ראיתי אף אחד שמעדכן שזה עובד או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה ישתנה גם במשחקים, שהרי כרגע המצב שמקשי המערכת ומקשי המשחקים שונים (במשחקים אקס לאישור ובמערכת עיגול מאשר). בכל אופ, ידוע לך איך משנים את מקשי המערכת? וגם איך משנים את הקושחא? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% ,זה משנה חומרתית וגלובלית.

השינוי אמור להתבצע דרך הAccessibility בהגדרות.

שינוי קושחה-אתה אמור לפרמט את הדיסק הקשיח דרך הסוני,להעביר את הקושחה שהורדת מהאתר האמריקאי של סוני לדיסק און קי ואז לחבר את הדיסק און קי לסוני ולהדליק. יש מדריכי וידאו לדבר הזה כי זה אותו תהליך כמו של החלפת דיסק קשיח,פשוט תחפש ביוטיוב HDD swap .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי. לגבי האפשרות הראשונה, אם שינוי בהגדרות ישפיע גם על המשחקים, למה שיהיה לי אכפת ? הרי אני רוצה שהמקשים יהיו מה שהתרגלתי (השיטה האמריקאית). ובעצם, אם כרגע המקשים במשחקים הם לפי השיטה האמריקאית, אז בעצם לא יהיה שום שינוי. או שלא הבנתי אותך נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שתלחץ על X במשחק הסוני ײפרש את זה כO,גם במשחקים,זה ישנה לך את כל המקשים.

אוףףףףףףף אז אין לי ממש אופציות הא? ממש מבאס שאין דרך לסדר את זה כמו שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...