הוט- דפי האינטרנט לא זזים - resolving host - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט- דפי האינטרנט לא זזים - resolving host

Alexkmr

Recommended Posts

חוץ מהשינוי בתשתית החלפת ספק?

אני מניח שאתה בחיבור ללא חייגן אז תבדוק קודם כל שאתה מקבל איי פי מהספקית שלך - בדרך כלל העמוד ב sppedtest.net יגיד לך גם מה השם של הספקית - מטעמי עצלות.

עכשיו שלב נוסף שאתה יכול לעשות זה לבדוק ממחשב אחר אם התקלה קוראת זה עוזר לצמצם את הגורמים.

ותנסה מהמחשב אצלך לאפס את הDNS,

פתח את CMD כמנהל מערכת ותקליד:

ipconfig /flushdns

אם זה לא עוזר תנסה להחליף שרתי DNS למשהו אחר למשל לאלו של גוגל:

8.8.8.8

8.8.4.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו הדבר בדיוק אצלי, חוזר כל שבוע פחות או יותר למשך יום-יומיים. תמיד מדובר בתקלה איזורית שמשבשת את החיבור לרחובות רבים בסביבה (גם כן הטלפון הביתי של לא עובד בזמן התקלה).

אתה במקרה ירושלמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לדאוג.

זה חלק מהמאמצים שהוט עושה כדי להעביר את כל העסקים הקטנים שאינם צריכים UPLOAD גבוה, מהקוים הפרטיים הזולים אל הקוים העסקיים היקרים.

העניין יעבור, ויחזור, ויעבור, ויחזור, ויעבור ויחזור מעצמו.

ובסוף כשכולם יעברו לסיבים אופטים של UNLIMITED זה יסתדר סופית.

בנתיים אתה מוזמן להתלונן מול המרכזיה האוטומטית של כל יום יומיים, או שבוע שבועיים, או חודש חודשיים.

אולי הם ישלחו אליך טכנאי שיחליף לך מודם ויאמר לך שאין מה לעשות חוץ מזה.

פעם, היו היו, בעבר הרחוק, בארץ האגדות, משמר של טכנאים מנוסים.

אבל אז המלכה הרשעית החליטה שהם עולים יקר ודורשים יותר מדי.

מכיוון ששלב הפריסה כבר הושלם ברובו, ועכשיו רק נשאר לחלוב את ציבור הלקוחות, אפשר להסתדר גם בלי טכנאים.

הרי כל טמבל יכול למשוך כבל מנקודה א' לנקודה ב'.

וכך במקום טכנאים מנוסים שכרה מלצרים הזקוקים להשלמת הכנסה, ונתנה להם הוראה לא להתאמץ יותר מדי.

הלקוחות שאינם מרוצים יכולים להמשיך להתלונן.

במרתפי הארמון החשב הראשי ישב וחשב... יותר משתלם להשקיע בפרסום ומבצעים.

על כל לקוח לא מרוצה שעוזב, יצטרף לקוח לא מרוצה חדש.

וממילא אוצר הממלכה רק יגדל ויגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם, היו היו, בעבר הרחוק, בארץ האגדות, משמר של טכנאים מנוסים.

אבל אז המלכה הרשעית החליטה שהם עולים יקר ודורשים יותר מדי.

מכיוון ששלב הפריסה כבר הושלם ברובו, ועכשיו רק נשאר לחלוב את ציבור הלקוחות, אפשר להסתדר גם בלי טכנאים.

הרי כל טמבל יכול למשוך כבל מנקודה א' לנקודה ב'.

וכך במקום טכנאים מנוסים שכרה מלצרים הזקוקים להשלמת הכנסה, ונתנה להם הוראה לא להתאמץ יותר מדי.

הלקוחות שאינם מרוצים יכולים להמשיך להתלונן.

במרתפי הארמון החשב הראשי ישב וחשב... יותר משתלם להשקיע בפרסום ומבצעים.

על כל לקוח לא מרוצה שעוזב, יצטרף לקוח לא מרוצה חדש.

וממילא אוצר הממלכה רק יגדל ויגדל.

הוא די צודק.

אני מתגעגע לאורן מהסיירת - טכנאי בה' הידיעה.

בעיקרון עם זה פתרונות וודו אם אתם מצליחים להתמודד ולתקן לבד זה בהחלט עדיף על פני להשתמש בתמיכה הטכנית שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שכתבתי את ההודעה, נתקלתי בכתבה הזו:

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3653941,00.html

חברת התקשורת סיימה את 2014 עם ירידה בהכנסות – כאשר החברה המשיכה לסבול מנטישה בטלוויזיה, באינטרנט ובטלפון, אך מנגד קיצצה משמעותית את הוצאות התפעול שלה והצליחה לרשום מעבר לרווח נקי של 216 מיליון שקל, לעומת הפסד של 62 מיליון שקל בשנת 2013.

כאילו אומרים "אנשים נוטשים אותנו בגלל בעיות תשתית ושירות גרוע? אז נקצץ עוד יותר באיכות התשתית והשירות!".

הלוואי שכולם יעזבו את .

אם רק היו עוד אלטרנטיבות(לי בכל מקרה אין..).

לפחות כשיהיו, שאנשים יזכרו להם את כל החרא שאכלו שם.

אני בנתיים עוד מנסה לקבל החזר על גביות לא תקינות שהוט עשו לי.

כבר חודשים שאני רודף אחריהם, ומתייאש, ושוב מנסה, ושוב מתייאש.

כל פעם אומרים שיחזרו ולא חוזרים, או השיחה מתנתקת באמצע.

וזה לא שאני לא נחמד או ברור, אני לגמרי נחמד וברור.

פשוט אי אפשר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות.

היום אחרי כמה שיחות(שבאחת התנתק מבלי שחזרו אלי), הצלחתי להגיע להבנה עם נציגה(אחרת) שאמורה לתקן את העוול ע"י זיכוי כספי.

זוהי הפעם הרביעית שאני מנסה לסדר את העניין, אולי הפעם זה באמת יסתדר סוף סוף.

אבל בדבר אחד אני בטוח!

בכל שינוי, בכל פעולה, בכל , בכל סיום , בכל מעבר מסלול, או שינוי כלשהוא, יש סיכוי כמעט מוחלט שמשהו ישתבש ואני אאלץ לבזבז זמן כדי להחזיר את המצב לתקנו, ואת כספי לארנקי.

אך את הזמן ועוגמת הנפש ודאי שלא אקבל חזרה.

אם היו נותנים לי התקנה חינם במעבר דירה בלי כל המבצעי טריפל הזמניים בהם אין לי שום צורך ושימוש ואותם אני מבטל מיד כשהם נגמרים, הם היו חוסכים גם לי וגם להם הרבה זמן וכסף.

כי לא רק שזה בזבזני מעצם היותו איוולת, הם גם עושים אחר כך "טעויות" גביה כשמתקשרים לבטל בדיוק!! באותו היום בו נגמר המבצע.

להיות לקוח של מרגיש כאילו טרקטור דרס אותך.

וכאילו זה לא היה מספיק, בכל פעם הטרקטור חוזר לסיבוב נוסף.

יואיל בטובו הנציג האינטרנטי שלהם ששלח לי הודעה פרטית, לנסות לשנות מציאות זו אצלם למען כל הצדדים המעורבים.

בפעם הבאה שאנחנו עוברים דירה, ואנחנו רוצים להעביר קו ללא וטלפון בהם אין לנו שום צורך ושימוש בכלל!!! בכלל!!! בכלל!!!! אף פעם!!! לעולם לא!!!!! לעולמי עולמים לא!!!!! לנצח נצחים לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(סימן קריאה בשביל כל פעם שנאלצתי להסביר זאת לנציגים שלהם בטלפון)

שפשוט יתנו לי התקנה חינם.

כי בגלל כל הפעמים שטירטרו אותי(ואת הטכנאים שלהם) עם הטריפל המיותר הזה, וגבו ממני חיובים לא תקינים אחר כך,

ובגלל כל הצרות תשתית שהיו לי "סתם פתאום במשך חודשים רבים" ונעלמו באופן פלא אחרי ששכנים התנתקו,

בפעם הבאה שאני עובר דירה, אני אפילו לא אתן להוט צ'אנס לתת לי התקנה חינם במעבר דירה,

אני פשוט יעבור לבזק(אם זה יהיה אפשרי באותה הדירה, לצערי בדירה הקיימת אין אפשרות).

הוט היא לא חברה לאנשים שרוצים לעבור עם קו אינטנרט בין דירות.

היא חברה לדחיפת טריפלים לאנשים שלא מעוניינים בכך, ולגביית כספים בגניבה לאלו שמבטלים את הטימטום הזה בדיוק! ביום בו המבצע נגמר.

כל מה שנשאר זה לצפות בסרט זמנים מודרנים של צ'ארלי צ'פלין.

כי אם זה לא היה עצוב ומכעיס זה היה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...