שידרוג המחשב בשביל תמיכה ב4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג המחשב בשביל תמיכה ב4K

vourt

Recommended Posts

הי, יש לי מחשב סלוני המיועד למשחקים עם המפרט הבא:

מעבד I7 3770K

לוח Asus שלא סגור על הדגם

זיכרון 8 GB

SSD 256

כרטיס מסך MSI 780 TI

מקבל בקרוב טלויזיה חדשה לסלון שהיא והמחשב יהיה מחובר אליה, האם בשביל משחקים כמו:

Battlefield

Call of Duty

Far Cry

Raymen

NBA

Pro Evolution Soccer

צריך שידרוג של אחד מהרכיבים? כרטיס מסך?

הצעה של לא תקפה כי זהו מארז Media Center והמחשב בסלון כך שיותר מדי מקום אין בפנים מה גם ש'רעש' יכול להוות בעיה.

תודה רבה וחג פורים שמח :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתר המסך:

• Computer inputs on all HDMI: up to Ultra HD3840x2160, @60Hz

כמובן מעדיף לשחק על הרזולוציה הטבעית (3840 על 2160) והגדרות זה כבר משהו שיכול להתפשר עליו, ידוע לי שיהיה קשה מאד להגיע לultra או high ולקבל FPS נורמלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים זה ביצועים ואם זה לא יהיה מספיק בשבילך תאלץ לשדרג.

לגבי התכלס, איזה כרטיס בדיוק יש לך ?

עד כמה שאני מבין המסך שלך יגיע עם hdmi 2 בעוד שבכרטיס יש לך 1.4

זה אומר ש ברפרש גבוה תוכל להוציא רק דרך DP ואז אתה צריך מתאם שמוציא מ DP ל אבל עושה את זה כמו שצריך ומוציא ל 2.0 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לעניות דעתי אתה תוכל לשחק ב4K אך תצטרך להתפשר על ההגדרות במידה משמעותית ביותר בכדי לשחק בFPS נורמאלי אך אם זאת תצטרך לקחת בחשבון שטלוויזית 55" תספק איכות וויזואלית נמוכה יותר מאשר מסך מחשב 24" או אפילו טלוויזית 35" בנוסף יש לקחת בחשבון דברים כמו INPUT LAG וכו' לדעתי אם גיימינג זה הייעוד העיקרי שלך תרכוש מסך 27" שולחני אך אם אין כך הדבר זוהי מצויינת למטרות סלוניות תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

הוספת כרטיס מסך חזק יותר יעזור להגיע להגדרות מקסימליות? או רק SLI...

שדרוג מעבד / לוח אם / זכרון - יתן משהו בכלל?

ממש אבל ממש לא לכל השאלות מלבד אחת מלבד SLI שני יאפשרו לך להגיע להגדרות אולטרא - היי מה גם שזוג GTX 970 יעשו את העבודה עדיין הייתי ממליץ לחכות לעידן ה4K שיביא עימו כרטיסים המסוגלים להתמודד עם רזולוציות כאלו לבנתיים תיאלץ להתפשר על ההגדרות במיוחד עם הכרטיס הנוכחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד זה שעוד סטיק זיכרון לא יזיק למחשב שלך (עבור הטווח הרחוק) ...

אין מה לשדרג כאן חוץ מכרטיס מסך שבשביל זה יש פורום כרטיסי מסך.

אני מציע שתשאל שם איזה מערך יעניק לך ביצועים טובים יותר ב4K.

בגדול אני חושב שתמתין, תראה אילו ביצועים אתה מקבל עם ה780שלך (לא רעים במיוחד הייתי אומר)

ואז תחליט אם זה מספיק לך לבינתיים או שאתה הולך על מהלך כזה של הקדמת המאוחר:

אין כרטיס שמתאים בנוי ומתאים להריץ משחקים עדיין.

אגב לא ציינת באיזה ספק כוח מדובר.

לעניות דעתי לא צריך להיות שום INPUTLAG (אני שנים עובד עם FHD 47 במקום מסך והכל טוב ויפה)

אין הבדל מהותי באיכות הצפייה כמו שאומרים, עניין היחידי הוא צפיפות פיקסלים ובמקרה שלך UHD יפצה על הפער הזה ובענק.

בנוסף חשוב לציין שיש הבדל עצום בציפוי הזכוכית של המסכים בין מסכי מחשב לטלוויזיות,

משום מה דווקא במסכים יש רפלקשן נמוך משמעותית בהשוואה לטלוויזיות...

כנראה משום מה מישהו 'שכח' לעשות ציפוי איכותי לחסימת קרני אור אפילו בטלוויזיות מאוד טובות ונחשבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...