קניתי את המשחק (קומפליט באנדל), מה עכשיו? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את המשחק (קומפליט באנדל), מה עכשיו?

shapin

Recommended Posts

אם אף פעם לא שיחקת שום משחק CS, אז תדע שהוא לא דומה לאף FPS אחר שאתה מכיר גם מבחינת תנועה ופייזיקה וגם מבחינת ירי (הכי דומה לו מבחינת תנועה זה Quake 1, Half Life 1).

לדעתי כדי להיות שחקן מוצלח, קודם צריך להבין את הנשקים וללמוד לירות איתם, ואחרי זה חשוב ללמוד תנועה + רימונים ובסופו של דבר היגיון משחק..

אלה דברים שקשה מאוד להבין ממדריכים, ואני חושב שבסופו של דבר, ניסיון הוא הקובע הראשי.

קודם תוריד קונפיג טוב שיתאים לצרכים שלך (או שתכין לבד), ואז לך על זה.

כמובן שיש דברים שתוכל ללמוד באינטרנט כמו: Recoil של נשקים שיעזור לך ללמוד לרסס עם הנשקים השונים, מקומות טובים לעמוד בהם וזוויות שאתה צריך לתפוס, וגם רימונים שימושיים במקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק הזה מהיום שהוא יצא אבל אני כל כך גרוע :D

הביצועים שלי גרמו לי לנטוש את המשחק עם משהו כמו 14 שעות עליו בקושי, וגם זה עם מלא זמן AFK בתפריט :)

אני מסכים עם הקביעה שהזמן הוא המדריך הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט להכנס למשחקים competitive

לתת מעצמך הכל (לא לפרוש באמצע)

ולאט לאט עם הזמן לומדים ומתרגלים להכל.

אתה יכול גם להצטרף לקהילות שונות (vgames למשל), יש להם תחרויות משלהם, וככה גם תוכל להכיר ולדבר עם ישראלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי משהו כמו שעתיים היום, הרוב DM השאר פשוט עשיתי רנדום מאצ', 5VS5 אין לי מושג מאיזה סוג...

פשוט לא שרדתי, בDM נהנתי והבנתי את הרגישות של העכבר שאני רוצה והצלחתי להגיע לK\D מאוזן, כרגע אני אתמקד בDM.

אם יש עוד המלצות\טיפים אני אשמח.

אף פעם לא אפרוש מרצון באמצע משחק, זה ידוע...

עד כה הילדים ששמעתי הם בני 11 עם פה מלוכלך ברמות, מקווה שאמצא שחקנים נורמליים 18+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי משהו כמו שעתיים היום, הרוב DM השאר פשוט עשיתי רנדום מאצ', 5VS5 אין לי מושג מאיזה סוג...

פשוט לא שרדתי, בDM נהנתי והבנתי את הרגישות של העכבר שאני רוצה והצלחתי להגיע לK\D מאוזן, כרגע אני אתמקד בDM.

אם יש עוד המלצות\טיפים אני אשמח.

אף פעם לא אפרוש מרצון באמצע משחק, זה ידוע...

עד כה הילדים ששמעתי הם בני 11 עם פה מלוכלך ברמות, מקווה שאמצא שחקנים נורמליים 18+...

לא ממליץ על DM למישהו שהוא מתחיל, בכלל!

תהיה בעניין שב-CS רוב המשחק הוא בתפיסת זווית ומיקום שיביא לך יתרון על פני השחקן השני, AIM זה לא הכל.

ב-DM אתה פשוט רץ ויורה, אין שם מצבים של ה-5V5.

תמשיך לשחק 5V5, ורק את זה, כי ככה מבינים מה המטרה במשחק.

כל פעם שתמות, תחשוב למה זה קרה ואיך תוכל להשתפר בראונד הבא, ואל תאשים את מי שאתך בקבוצה.. מי שמאשים אותך פשוט תשים מיוט ותתעלם.

שוב, הדבר הכי חשוב. תתפוס זוויות נכונות, תחזיק כוונת גבוה ותקוון אותה מסביב לפינות שאתה בודק. לא לרוץ בכל המפה, ולך על שיפט, כי אתה מסגיר מידע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני משחק קצת משתיהם, הבנתי את העניין הם השיפט כבר בעצמי, הבנתי שעם סכין גם אני הולך\רץ יותר מהר.

התחלתי לתת HS כבר, אני מבין זוויות ומיקומים מTWITCH שאני רואה...

מקווה להשתפר בתוך כמה שבועות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ממליץ בחום להתאים את הdpi - הנה טבלה של כמה שחקני CS מקצועיים, טווח מומלץ הוא 400 dpi כשהingame sensetivity בין 1 ל 4. תבחר אחת (אני למשל עם 400*1.8).

וכמו שכבר הוסבר פה - הרבה deathmatch, מדי פעם 5v5 comp כדי להכנס לעניינים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבתי את הDM.

אני משחק הרבה CASUAL.

למען האמת אני התרגלתי ל1920X1080 ו1600DPI, אני ינסה להרגיל את עצמי ל800DPI.

הולך לי די טוב, רוב הזמן MVP, רטיו טוב, אבל הבעיה שלי שאני רגיל לשחק FPS עם חברים בTS ולא להיכנס לMM ולקבל קבוצה של נובים...

צברתי משהו כמו 30 שעות, אני צריך להתחיל לשחק COMP כדי לקבל כבר את הסילבר המיוחל כדי שאוכל לשחק עם שחקנים נורמלים בMM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...