מתלבט בין אוזניות in-ear באיזור ה 100$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין אוזניות in-ear באיזור ה 100$

_uri

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות בארה"ב in-ear לטלפון שלי בסביבות ה 100$. האוזניות ישמשו אותי בעיקר להליכה ברחוב, אופניים וריצה (פחות בתחבורה ציבורית)

אני שומע בעיקר רוק ומוסיקה ישראלית, לפעמים גם פרוג, ג'אז ומוסיקה קלאסית. בנוסף אני מקשיב לאודיובוקס (במיוחד בריצות ארוכות).

חשבתי על שלושה דגמים:

bose freestyle מהביקורות שקראתי זה הדגם המוביל מבחינתי. החשש שלי זה מכך שהן לא אוטמות ולכן אני לא יודע איך הן יהיו במקומות קצת רועשים.

rha ma750i יש אותן לאח שלי ואיכות הסאונד מאוד טובה ויושבות טוב, אבל הן רק מרגישות לי קצת כבדות ואני לא בטוח שהן מתאימות לשימושים שלי.

shure se215 שראיתי שהרבה כאן ממליצים. קראתי שמספר אנשים אמרו שהן אטומות מדי ולכן קשה לשים לב למה שמסביבך (מה שאולי לא מתאים לריצה ואופניים).

יש לכם המלצות או הערות?

תודה,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לShure SE-215:

הן מגיעות עם כמה סוגי סיליקון וספוג.

הסיליקון פחות אטום, זה תלוי בגודל. פשוט לנסות ולהחליף.

אני נהנה מה215 כבר שנתיים ולא מתחרט על הקניה.

לפני זה היו לי כעשרה מדגמים שונים וה215 גם מאוד איכותיות ובעיקר עמידות.

אני משתמש בהן לרכיבת כביש, ריצות וסתם באוטובוס או בזמן הפנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות. אולי אני באמת אלך על ה 215...

לפי מה שהבנתי ה freestyle הן כמו ה ie2 עם עיצוב חדש, אחד הדברים ששינו זה הכבל. איך הן היו מבחינת נוחות לעומת ה 215?

אשמח כמובן לשמוע עוד תגובות או המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משווים את המומנטום אין איר של סנהייזר הרבה ל-SE215, ואומרים שיש תחומים שהסנהייזר מתעלות על השור

הבאס יותר מורגש ונשלט, והתחום הגבוה הרבה יותר "צבעוני".

החיסרון הוא הנוחות והאטימה, הן לא מקיפות את האוזן כמו השור.

אגב, אם אתה רוצה לקנות ear-tips חדשים, כל מה שמתאים ל-IE8 יתאים גם להן, מומלץ כאלה מקצף (מתכלים) שאוטמים טוב.

והמומנטום גם נראות טוב, אם זה בכלל משנה לך, ויש להן מיקרופון ושלט לטלפון (יש שתי גרסאות - אנדרואיד: וIOS)

http://www.amazon.com/Sennheiser-MOMENTUM--Ear-Samsung-version/dp/B00N3RFFV6/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1416779500&sr=1-2&keywords=sennheiser+momentum+in+ear

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לנ"ל, ה-BOSE לא ממש IN EAR אלא "מונחות" בפתח תעלת האוזן.

אישית אני לא סובל שהאוזניות נדחפות לתוך האוזן ולכן BOSE (עם איכות האודיו המדהימה שלהן) עדיפות בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. יש לי ניסיון לא כל כך טוב עם שני דגמי in ear שונים של סנהייזר (כולל אלה שאני מחליף עכשיו).

גם האיכות הייתה לא כמו שציפיתי וגם לא ישבו לי טוב באוזניים, לכן אני לא חושב שאני אלך על עליהן.

tmpusr: יש לך את ה bose? איך הן במקומות רועשים כמו רחוב ראשי או רכבת?

דובי: האם היו לך בעיות עם החבורים של הכבל המתפרק? האם זה יציב לאורך זמן?

שוב תודה על כל העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. האמת שלא פירקתי אותם אף פעם, לא היה לי צורך.

זה יציב ונוח מאוד.

שים לב שמוכרים את האוזניות בארץ ועדיף לרכוש בארץ שאם תצטרך לממש אחריות אז זה יהיה יותר נוח.

בארץ האוזניות נמכרות ב385 ש"ח, מחיר מאוד קרוב לארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...