בעיה לאחר התקנה || Windows Server 2008 R2 Enterprise - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה לאחר התקנה || Windows Server 2008 R2 Enterprise

etaish

Recommended Posts

ערב טוב!

התקנתי Win Server 2008 R2 על המחשב, כחלק מלימוד עצמי -- אחרי ההתקנה צצה לי הוראה לשנות את הסיסמא בשביל לעשות לוג אין ראשוני, אבל - הוא לא באמת נותן לי לשנות.

קראתי באינטרנט וחיפשתי תשובה אמרו שזה צריך להיות סיסמא לפי האבטחה של וגם לפי זה ניסיתי לשנות ולא עבד.

מישהו יכול לנסות לעזור לי עם העניין?

צרפתי צילום מסך, אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם זה!

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למה להתקין את המערכת על ברזלים, כאשר זה לצרכי לימוד?

ב. הוסבר לך בהודעה שהסיסמא שלך לא עומדת בתנאי המורכבות המינימליים. אתה חייב לספק סיסמא מספיק מורכבת וארוכה. גם משהו כמו p@$$w0rd יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשב פנוי אז למה לא להתבזבז עליו... ?

טוב נו, אחרי בדיקה עובד, תודה על העזרה, ואני יודע מה ההודעה אמרה וגם הסתכלתי תשעים פעם על הדרישה של המורכבות.

אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי נוספת, ניסיתי לקרוא ולא ממש הצלחתי להבין את הכיוון -

כל ריסט שאני עושה הוא מאפס לי את כל ההגדרות/מוחק הכל חוץ מכמה דברים - איך אני פותר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי יבגני תודה על העזרה!

הגדרות תצוגה למשל, ותוכנות שהתקנתי, עשיתי לו כמה ריסטים בגלל העידכונים של וכשאני חוזר אחרי הריסט הוא מאפס לי הכל סטייל safe mode / התקנה נקייה.

ובנוסף לזה כרגע על היוזר של האדמין וכשהוא מעלה את המחשב אחרי ריסט הוא רושם לי משהו שהיוזר בכלל זמני - וגם המיקום של היוזר הוא ב /users/temp - אי אפשר להשתמש באדמין? [עשיתי עוד יוזר, אבל אני מנסה להבין את הקטע]

רוב תודות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לשאלה שלך:

כשאני חוזר אחרי הריסט הוא מאפס לי הכל סטייל safe mode / התקנה נקייה.

ובנוסף לזה כרגע על היוזר של האדמין וכשהוא מעלה את המחשב אחרי ריסט הוא רושם לי משהו שהיוזר בכלל זמני - וגם המיקום של היוזר הוא ב /users/temp

המערכת עולה מפרופיל זמני. תבדוק למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...