ייבוא מחשב dell precision m3800 לארץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייבוא מחשב dell precision m3800 לארץ

eyenir

Recommended Posts

החלטתי להחליף את הנייד הנוכחי שלי בXPS 2014 של DELL. מצאתי אותו באמזון כאן

http://www.amazon.com/Dell-XPS15-6845sLV-15-6-Inch-Touchscreen-Laptop/dp/B00JXLGECA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1405066531&sr=8-1&keywords=dell+xps+6845 ובאתר נוסף כאן

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1059585-REG/dell_xps15_6845slv_xps15_i74712hq_8gb_256ss_windows8_1_15_6_silver.html

הבעיה שאמזון לא שולחים את המחשב לארץ והאתר השני שולח רק דרך UPS וFEDEX (שהן ממש לא כוס התה שלי...)

אין לי ממש מכרים בארה"ב ולכן אני נאלץ לפנות לחברה שתייבא את המחשב. למי לדעתכם כדאי לפנות?

(יש לי ניסיון רע עם buy2usa ולכן מעדיף חברות אחרות)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מניסיון שלי עם b&h, (הם החנות הכי זולה בניויורק למוצרי אלקטרוניקה ובכמעט כל ארה"ב, רק אל תשכח להוסיף למחיר 8.875% TAX של מדינת והעיר ניו יורק) הם שולחים לארץ והמשלוח עולה בסביבות ה50 דולר למחשב.

שים לב למע"מ ו/או מכס שתצטרך לשלם.

האפשרות הכי זולה, זה להביא את זה עם מישהו שטס מניויורק לפה כי אם באים עם מחשב פתוח (לא עם הקופסה) לא לוקחים לך מיסים.

עריכה:

לידע כללי, למי שבא לו ;)

הTAX (מקביל למע"מ בישראל) של מדינת ניו יורק הוא 4%

הTAX של העיר ניו יורק הוא 4.875

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם b&h, (הם החנות הכי זולה בניויורק למוצרי אלקטרוניקה ובכמעט כל ארה"ב, רק אל תשכח להוסיף למחיר 8.875% TAX של מדינת והעיר ניו יורק) הם שולחים לארץ והמשלוח עולה בסביבות ה50 דולר למחשב.

שים לב למע"מ ו/או מכס שתצטרך לשלם.

האפשרות הכי זולה, זה להביא את זה עם מישהו שטס מניויורק לפה כי אם באים עם מחשב פתוח (לא עם הקופסה) לא לוקחים לך מיסים.

עריכה:

לידע כללי, למי שבא לו ;)

הTAX (מקביל למע"מ בישראל) של מדינת ניו יורק הוא 4%

הTAX של העיר ניו יורק הוא 4.875

לא כ"כ מכיר מישהו שטס לניו-יורק בקרוב...

אם אני קונה דרכם אז הייבוא מתבצע מול UPS במחיר של 110$ אבל נראה שהם לא דורשים מיסים (זה יתכן?).

כדאי לשלוח את המחשב דרכם אם אין לי מישהו שטס? העמלות שלהם גבוהות? (פדקס לא בחשבון לאחר שייבאתי פעם משהו דרך פדקס ושילמתי בערך 60% מערך מקורי רק עמלות...)

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה אכן כולל ביטוח אבל סביר להניח שלא וגם עמלת שחרור לא כלולה שם כנראה.

יש מקום שאני יכול לבדוק את העלות הסופית עם UPS ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ההבדל בשקלים מהארץ?

תוסיף מע"מ למוצר שאתה מייבא.

אחרי חישוב של 18% מעמ על 1769$ + 110$ לUPS והזנחה של עלויות ביטוח יצא לי 2197.5$ שהם 7538 ש"ח. המחיר הזול ביותר בארץ הוא אצל KSP ב9600 שח וישנם מקומות שמוכרים ב10,500. כדאי אם כך לייבא?

על כל פנים מניסיונך בייבוא עם UPS, אם אני מתקשר לUPS בראשון הם יכולים להגיד כמה יעלה ביטוח, מיסים הובלה והכל ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתעניין בלהביא אותו...אני האמת בסוף החודש נוסע לאילת ושם הוא יורד במחיר משמעותית שווה להביא אותו? כי הוא חלק מההתלבטויות שלי

השאלה האם אפשר להוציא את הSSHD ולהכניס כונן מקו לאיחסון למערכת ההפעלה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני גם מתעניין בלהביא אותו...אני האמת בסוף החודש נוסע לאילת ושם הוא יורד במחיר משמעותית שווה להביא אותו? כי הוא חלק מההתלבטויות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם המחיר באילת משתווה למחיר בחו"ל, מה בכלל השאלה?

2) כן, זה פירוק ממש קל, כמעט כמו לגו.

3) אני עדיין עומד מאחורי הצעתי לשאול בפורום, תוכל להשתמש בשאלון שמופיע בקישור הזה, למלאות ולהעתיק להודעה בפורום בכדי לשמוע דעות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סגור אם מותר לי לפתוח עוד אשכול על אותו הנושא ולכן אמלא כאן:

* מטרות המחשב: עבודות משרדיות , גיימינג כבד מדי פעם אבל לרוב תכנות בכמה שפות ועבודה עם MATLAB.

* גודל המסך: מעדיף 15.6 אבל אין בעיה גם עם 14. לא משנה אם המסך מבריק או מאט.

* רזולוציית המסך: ממש ממש לא משנה.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט: מקלדת שלא כוללת numpad (התרגלתי מהvostro).

* משקל רצוי: כמה שפחות. רוב הזמן אני לא בבית אלא בחוץ.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך: כן, כיוון שמעדיף להטעין כמה שפחות. אין בדיוק זמן שאני קובע שהוא ארוך. ככל שהסוללה תשרוד יותר זמן הרי זה משובח.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות: לא אבל נחמד אם יש יציאה שאפשר לקנות לה מתאם VGA.

* Bluetooth: נחמד אם יש.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח: עדיף שילוב של SSD עם HDD.

* כונן אופטי: אין צורך.

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית: לא ממש מתכוון לסחוב אחת איתי לכל מקום אז חושב שלא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית : לא.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה: לא.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי: לא ממש אבל הvostro של התברר כמחשב די יציב עד שהוא התחיל לעשות בעיות אחרי 3 שנים.

* דרישות מיוחדות: MATLAB די כושל עם ה6GB והi3 2.1ghz שלי ולכן הייתי מעדיף בסיכומו של דבר מחשב שקל לסחוב עם מעבד i7 חזק ולכל הפחות 8-16GB של .

* תקציב: עד 1800$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה.

א. יש למישהו הצעה לדגם טוב/זול יותר (שונה) שממלא את הדרישות שכתבתי למעלה?

ב. דיברתי עם מסטופ והם הביאו הצעת מחיר של (אחרי מע"מ) 7600 ש"ח (יותר זול מבאילת). כדאי לייבא איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד עם MATLAB וביחוד אם אתה מעונין להשתמש ב-GPU computing להאצת ביצועים, עדיף זה:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1046248-REG/dell_462_3487_precision_m3800_i7_4702hq_8gb_500ss_windows7_15_6.html

אותו מחיר, קל/דק במעט ועם כרטיס גרפי עדיף ל- (אבל נחות בגיימינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...