הוט+הוטנט 30 מגה, מודם הוטבוקס, ראוטר טיפילינק 1043. לא מצליח להגדיר נכון! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט+הוטנט 30 מגה, מודם הוטבוקס, ראוטר טיפילינק 1043. לא מצליח להגדיר נכון!

malcolmx9

Recommended Posts

תשתית , ספק הוטנט, חיבור מוגדר על חייגן. הוטבוקס שמוגדר כמודם, ראוטר טיפילינק 1043. אני לא מצליח להגדיר נכון את הראוטר :-/, הוא מחובר קווית למחשב.

כתובת השרת שקיבלתי מהוטנט היא 213.57.2.5. את שם המשתמש אני מכניס עם סיומת @hotnet

את החיבור מגדיר על l2tp

מה אני עושה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי מקודם עם התמיכה של הוטנט, יצא שלא שייכו את החבילה עם הוט אחרי השינוי שעשינו. אחרכך באמת הגדרתי על חיבור דינאמי והכל עובד.

מה שכן, ממחר אני עובר לחיבור עם חייגן, 30 מגה, עם כתובת איפי קבועה (בשביל מצלמות שהתקנו בבית).

אני אצטרך לשנות את ההגדרות בראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה עובד בסדר, הם אמרו לי שייקח יום עסקים כדי שהשינוי בחבילה יהיה רשמי.

מחר אני אשנה את זה ל-L2TP.

בגלל שמדובר בכתובת IP קבועה שביקשתי מהספק ותכנס רק מחר בפועל, אצטרך להכניס אותה להגדרות הנתב? ראיתי שיש אפשרות של Dynamic IP ו-static IP. השערה שלי שאצטרך למלא את האיפי סטטי, ספציפית הכתובת IP הקבועה שמחר אקבל מהתמיכה של הספק (אמרו שיחזרו אלי). עד כמה זה מדוייק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל IP קבוע לא צריך לעבור חייגן. יש המון פתרונות חינמיים שיתנו לך אתה זה. חיבור ללא חייגן עדיף כי אינו מעמיס את הנתב ומאפשר לך לנצל את מלוא פוטנציאל המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא ידעתי את זה קודם, אבל כרגע כבר עדיף לי להמשיך את העניין בצורה מסודרת דרך הספק. גם כך בזבזתי את כל הבוקר בשיחות עם והוטנט, התנתקות, מעבר למתחרים, חזרה להוט אחרי שיחת שימור וסיוט ביטול עסקה עם המתחרים אחרכך, כל זה בגלל שביקשתי להוריד מ-100 מגה ל-30 מגה בשביל IP קבוע (אני בטריפל וחבילת הוטמובייל+הוטנט, מכאן הבעיתיות שלהם בהורדת המהירות מבלי לשנות חבילה ולהרים מחיר כי אני לקוח קיים!).

אז אחרי שעברתי כבר את כל הסיוט הזה, עדיף לי להמשיך ולשלם את ה-10 שקלים ולקבל בצורה מסודרת את האיפי הקבוע (תכלס, הורדתי בהוטמובייל את המחיר ב-10 שקלים בשיחת שימור, אז יוצא שאני לא מוסיף כלום תכלס).

עריכה:

אני גם לא ארגיש בשינוי מ-100 מגה ל-30 מגה, כי השימוש היחידי שלי בטורנט בקושי מגיע ל-20 מגה בימים טובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

רק למי שמגיע לפה מחיפוש בגוגל ולא מוצא תשובה כמוני ורוצה לחסוך את השיחה לשירות לקוחות:

כתובת ה L2TP של הוטנט נכון להיום היא 213.57.0.5, יש להם גם DNS כלשהו שמפנה לשם אבל היה קשה מדי להבין אותו בשיחה אז הלכתי על כתובת.

כפי שנכתב לעיל - רלוונטי רק למי שרוכש מהם כתובת IP קבועה, בלי זה לא צריך כלום.

נ.ב. ה @hotnet בסוף נדרש רק עבור התחברות ב ADSL, לא בכבלים

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...