רציתם להוריד לינוקס אבל לא ידעתם מאיפה? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתם להוריד לינוקס אבל לא ידעתם מאיפה?

Mafteah

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

האמתי שבשביל להוריד לינוקס הכי פשוט ומהיר זה לכתוב בגוגל ולהוריד מFTP. למשל אם אני רוצה מנדרייק 10 גרסה רשמית לI586 אני כותב:

FTP MANDRAKE 10 OFFICIAL i586 download cd1

ואחרי זה את אותו דבר רק עם CD2, בסוף ואז CD3, וCD4, אפשר גם בלי CD, אבל לא בטוח שתמצאו בדיוק מה שאתם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אין לי מושג אם זה קשור, אבל אני מנסה כרגע את הקזית דרך הCDROM והגלישה מהירה בטירוף. אני משתמש בפיירפוקס גם בווינדוז, אבל אין מה להשוות. בינתיים אני לא מתקין את אחת מגרסאות הלינוקס, כי אני מפחד על כל מני יישומים אחרים שיש לי, ולא ברור לי אם יש לכולם תחליף (לרבות משחקים). מצד שני, אני לא רוצה מחיצות. השיטה הזו של הקזית מאפשרת להכניס את הדיסק ולהעלות ממנו את מערכת ההפעלה (אם מישהו לא מכיר - צריך רק להגדיר בביוס את סדר הבוט).

מי שרוצה לנסות:

kazit.berlios.de

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

רציתי לשאול...איזו הפצה היא הכי ידידות?????ומה ההבדלים בין ההפצות?

במה עדיפה הMandark על הFedora וכל השאר....

מלבד זאת יש לי בעיה של Login עם הFedora 1 (Yarrow) x86_64

אני לא מצליח להתחבר דרך root ולא דרך אף משתמש אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לוהריד יוניקס כיוון שלא קיים דבר כזה יש UNIXWARE מבית SCO שנחשב כהUNIX ה"אמיתי" ואת זה אתה יכול לקבות במיטב כספך וזה יתן לך BSD עם כמה שינוים שיעלו לך כמו בית.

אבל כרגע הדבר הכי קרוב לUNIX של פעם זה *BSD .

כיום UNIX זה שם כללי למערכות POSIX(BSD SOLARIS וכו.

אני ממליץ לך להתקין מנדרייק 10.1 OE שזה הכי פשוט וידידותי למשתמש שיש(גם זוסה נחמד אבל יש לי כמה דברים נגדו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

רק גירסאות LIVE ניתן להריץ ישירות מהדיסק.

לא ידוע לי שיש למאנדרק גירסא כזאת, מה שבטוח הגירסא הרגילה לא מסוגלת לפעול ללא התקנה

יש לך את קנופיקס, ואת SUSE LIVE, ועוד רבים וטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק גירסאות LIVE ניתן להריץ ישירות מהדיסק.

לא ידוע לי שיש למאנדרק גירסא כזאת, מה שבטוח הגירסא הרגילה לא מסוגלת לפעול ללא התקנה

יש לך את קנופיקס, ואת SUSE LIVE, ועוד רבים וטובים.

סבבה תודה רבה אחי

אגב יש לך מושג כמה מקום בערך תופסת ה mandrake ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה בוחר להתקין, עקרונית זה למשתמש ביתי בין 800 מגה ל3 גיגה בערך.

אתה לא צריך להשאיר לו עוד הרבה מקום, כי רוב התוכנות לא תופסות הרבה (בנפחים שהזכרתי קודם אתה מקבל המון תוכנות).

ואם יש לך גם וינדוס על אותו מחשב אתה יכול לנגן ושירים מהמחיצות וינדוס (הוא קורא NTFS ו FAT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...