אנשים לא יודעים למכור יד שנייה בארץ - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים לא יודעים למכור יד שנייה בארץ

הדוד משה

Recommended Posts

אתם מצפים ליותר מדי. לסנן לפי מוצר חדש\משומש\לא תקין זה הגיוני, לדרג כל מוצר? לא מעשי.

באיביי זה עובד יופי... תמיד אפשר לשאוף ליותר.

(גם שם לפעמים יש פספוסים)

עריכה: לא קראתי נכון את ההודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הי,

אני במקרה עובדת בWINWIN אשמח לשמוע ולהבין מה מפריע לך באתר.

תודה

שמרית

winwin היה זוועה פעם אחרונה שחיפשתי.

אה נכנס, למשל, לקטגורית מזגנים- אז לכל המוצריןם קוראים "מזגן".

אתה מחפש,למשל, במכשירי חשמל מדיח, אז לכל המוצרים קוראים "מדיח".

אי אפשר לחפש ככה משהו בצורה רצינית- סינון למוצרים רלוונטיים בלתי אפשרי (אם למשל חיפשתי , אני לא יכול לדעת מי מוכר ומי מוכר כיסויים או מגני מסך או כל דבר אחר שקשור למוצר אך אינו המוצר) (אני מדבר כמובן על תצורת רשימה- אי אפשר לעשות חיפוש רציני בתצורת גלריה).

אולי זה השתנה בינתיים, אבל ככה זה נראה בפעם האחרונה שנכנסתי, וכל ניסיון חיפוש היה סיוט.

יפה, אגב, ששולחים אתכם לרשת לפנות למשתמשים ולנסות לשפר את הפלטפורמה ע"י מגע עם הקהל.

בכל אופן, אני חושב שלא יהיה, כנראה תחליף נורמאלי לאתרי היד שנייה בארץ עד שיוקם איזה מין "מיני איביי" בארץ.

אבל זה אולי שוק קטן מידי לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באתרי המכירות יד שניה בארץ זה שהם אתרים שנבנו ע"י "פועלים" בשביל "עסקנים".

השוק בישראל אומנם לא גדול, ועדיין צעיר, אבל פיצול להרבה אתרים גרועים מתחרים וודאי אינו עושה לתחום טוב.

מה שצריך זה אתר שנוצר ומפותח ע"י אנשים עם חזון, שיתעלו על כל האחרים ויפתחו את הפלטפורמה האידיאלית שתהיה לציבור נכס לדורות.

עם פורום בו יהיה ניתן לפתח דיון ציבורי לגבי האתר, עיצובו, אפשרויותיו, מטרותיו, ופעילותו.

יש דרך לעשות דברים נכון.

וכנראה שלמרות מה שאולי נדמה, אין הרבה אנשים טובים לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לו הייתי מתכנת ווב, הייתי יוזם אולי פרוייקט כזה.

אבל אני לא. אז מי שיצור אתר כזה, מובטח לו שאני אהיה מלקוחותיו הראשונים.

כמובן שאם הפלטפורמה גם תהיה טובה ואיכותית, היזם יגרוף לכיסו בוחטה נאה כל חודש :)

אז מי מרים את הכפפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...