שורה של פיקסלים שרופים במסך 17 ישן - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שורה של פיקסלים שרופים במסך 17 ישן

STRENGTH

Recommended Posts

יש לי מסך 17 אינץ שפועל בערך 6 שנים ולאחרונה הופיעה שורה של פיקסלים שרופים (נראה לי) בצבע כחול לאורך המסך

אני מצליח עוד איכשהו לסבול את זה אבל לפני יומיים הופיע עוד קו לאורך המסך והפעם הוא בצבע ירוק זוהר :pissed:

קראתי קצת באינטרנט והבנתי שזה לא פיקסלים שרופים בגלל שזה לא בצבע שחור,הפיקסלים תקועים ואפשר לתקן את זה (אני מקווה מאד :()

יש תוכנה טובה ואמינה שיכולה לשחרר את השורה הזאת של הפיקסלים השרופים?

וזה לא יעשה נגיד איזה נזק למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "יכול להיות", זה בטוח. אין שום מצב שפתאום יופיעו לך 1000 פיקסלים שרופים/תקועים בקו ישר לאורך כל המסך.

מדובר בבעיה חשמלית בrow/column drivers שמזינים מתח לפיקסלים. זה לא משהו שאפשר לפתור עם תוכנה. מה שכן, לרוב בעיה נובעת מכשל במגעים, ובמקרים כאלה זה יכול לפרקים להיעלם ולהופיע שוב. אז יש מצב שהוא יריץ תוכנה כלשהי ויחשוב שהתוכנה היא זו שעזרה לו, אבל זה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז בטוח שאי אפשר לתקן את זה?

באמת הקווים לפעמים נעלמים וחוזרים אבל בזמן האחרון הם לא יורדים בכלל..

אם תיקון המסך יעלה כמה מאות שקלים זה בסדר,ויש לי מה להפסיד להיות בלי מסך בכלל הקווים מעצבנים מאד אבל עדיין צריך להשתמש במחשב איכשהו :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון לתקן נראה לי מאוד מוזר.

לי ברור שאין טעם לתקן בגלל שזה ישן מאוד, קטן מאוד, והשווי שלו מוערך בפחות משווי תיקון.

מה גם שחדשים אפשר למצוא במחירים מצחיקים, וזה בדיוק הזמן לשדרג את הגודל.

קיוויתי שהסרקזם שלי יציג את הרעיון לתקן באור מגוחך.

עוד יותר קיוויתי שפותח הדיון יזרום עם זה ויהיה אפשר להבין מה לא בסדר אצלו בראש שהביא אותו למסקנה שלתקן זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה אולי לא שווה את התיקון ,ואני יודע שזה מסך ישן וקטן ושב 400 ש''ח אני יוכל כבר להשיג 19 אינץ אבל פשוט לא בא לי לזרוק אותו לפח די נקשרתי אליו :(

אני חושב שאני יחכה עד שבאמת לא יהיה אפשר לעבוד איתו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...