איזהו אנטי וירוס המומלץ ביותר ? Kaspersky או NOD32? ואיז&#1492 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזהו אנטי וירוס המומלץ ביותר ? Kaspersky או NOD32? ואיז&#1492

ofirr

Recommended Posts

איזה אנטי וירוס המומלץ ביותר כעת ?

קספרסקי או נוד? ואיזה גרסה ?

למשל בקספרסקי יש גירסת האנטי וירוס וגירסת האינטרנט סקיריטי..

כמו כן מבקש המלצה לפיירוול והאם כדאי פיירוול ייעודי או פיירול הכלול בתוכנת ההגנה שכוללת פיירול ואנטי וירוס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המומלץ ביותר הוא היגיון בריא של המשתמש, אחרת שום אנטי וירוס לא ממש יעזור.

ה-Internet Security היא חבילת יישומים הכוללת Firewall ואם להשתמש בה או לא זאת החלטה של המשתמש. מנוע האנטי וירוס זהה בינה לבין גרסת האנטי וירוס בלבד.

אם אתה מחפש פיתרון חינמי אז יש לך את:

1. Avira Antivir

2. AVAST

3. Microsoft Security Essentials

שלושתם בסדר גמור וקיימת גרסה חינמית למשתמש הביתי (הדירוג אקראי ולא על פי סדר חשיבות כלשהו).

לפרטים נוספים ומבחנים השוואתיים AV-Comparatives

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שאחזקת המחשב ע"י המשתמש חשובה מן האנטי וירוס, אבל מן הסתם שצריך תוכנת אנטי וירוס יעילה וטובה ככל האפשר, כן?

ולכן אני שואל..

אני לאו דווקא מעוניין בחינמית, מעוניין בהמלצה ספיציפית לאנטי וירוס הטוב ביותר שקיים נכון לרגע זה מבחינתך.

נקודה נוספת שאני מעוניין לדעת היא מדוע לא התייחסת לקספרסקי ונוד בהמלצותייך..

כמו כן אוסיף , שעד היום הייתי משתמש בשילוב של פיירול SYGATE ואנטי וירוס KASPERSKY.

האם ראוי להתחדש? ואם כן, כמובן השאלה שלי היא לאן ? למשל האם עדיף קספרסקי סקיריטי (הכולל גם פיירוול וגם אנטי וירוס) או עדיף פיירול ייעודי ואנטי וירוס ייעודי.

כמו כן מבקש המלצה לפיירוול והאם כדאי פיירוול ייעודי או פיירול הכלול בתוכנת ההגנה שכוללת פיירול ואנטי וירוס??

האנטי וירוס והפיירול למחשבי P4 (אחד בתדר 3.0GHZ והשני בתדר 1.5GHZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמשתמש עושה שימוש נכון במחשב ונמנע מסיכונים מיותרים תוכנת אנטי וירוס היא די מיותרת. אם בכל זאת אתה מעוניין בשביל שקט נפשי בתוכנה כזאת אז המלצתי לך על 3 חינמיות שלא צורכות הרבה משאבים מהמערכת ובהחלט יספקו הגנה כללית טובה.

לשאלתך השנייה, אין כזה דבר תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר. אף אחת לא תזהה ותטפל ב-100% מהמזיקים ותמיד קיים סיכוי סביר שאחת תצליח לזהות ולהיפטר ממזיק שאחרת לא הצליחה. בנוסף, מלבד שיעור הזיהוי והניקוי קיימים גורמים נוספים, צריכת משאבי מערכת, עד כמה התוכנה אגרסיבית בשימוש יום-יומי (עד כמה "מפריעה" למשתמש או מקבלת החלטות עבורו וכמובן המחיר ותנאי השימוש והרישיון.

כן התייחסתי ל-Kaspersky ו-NOD בכך שהעלתי את הקישור ל-AV-Comparatives. שם תוכל למצוא סדרת מבחנים מקיפים (חלקם יותר משמעותיים למשתמש ממוצע וחלקם די חסרי משמעות). תוכל להסתכל על השורה התחתונה ולראות מה הדירוג שקיבל כל אחד מהמוצרים שנבדקו וכמה תוצאות חיוביות שגויות (false positives) עלו בבדיקה.

Kaspersky ו-NOD הן טובות, לא בטוח איך צריכת המשאבים שלהן בגרסאות העדכניות. ל-NOD היו בעיות של Memory Leak באחת הגרסאות ההאחרונות, לא יודע איפה הדברים עומדים כיום.

לרוב אני לא אוהב את חבילות ה- Security, אם כבר, לדעתי אתה צריך "לבנות" חבילה כזאת בעצמך. להשתמש בכלים המתאימים והיעלים ביותר עבורך לביצוע כל מטלה ולא להשתמש בחבילה יישומים שכפו עלייך, בחלקם אתה בכלל לא ממש מעוניין וחלקם לא לגמרי מלוטשים עד הסוף לעומת מקביליהם האחרים שקיימים בשוק.

תבחר פשוט באחד מבין האנטי (חינמי או לא חינמי) שהציג ביצועים יפים בבדיקות אליהן קישרתי, שהותיר עלייך את הרושם הטוב ביותר או שמצא חן בעינייך מכל סיבה אחרת (תעבור על הנתונים ופורומים באתרים של כל אחד מהם) וייתן לך את השקט הנפשי הטוב ביותר. אם אתה לא לוקח סיכונים מיותרים, אז כל אחד מהם יהיה מצויין. אם אתה כן לוקח סיכונים מיותרים, אז אף אחד מהם לא יעזור לגמרי לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קישור ישיר להורדה של הבנצמרק האחרון:

http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_report25.pdf

אגב באוגוסט אמור לצאת אחד חדש...

לגבי פיירוול אני יכול להמליץ לך רק מנסיון אישי על COMODO FIREWALL. לא יודע איך הוא ירוץ על מחשב P4 אבל על המחשב שלי (במפרט) הוא רץ חלק, לוקח רק ובין התוכנות הראשונות שעולות בעת הדלקה, שלא כמו האנטיוירוס של אוירה שלוקח את הזמן:nixweiss: בגירסה החדשה (והחינמית) יש גם אפשרות ל SANBOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...