בעיית פורמט, כרטיס רשת לא מזוהה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פורמט, כרטיס רשת לא מזוהה

Guy31

Recommended Posts

קיי עשיתי פורמט למחשב שלי לWIN באנגלית

בקיצור התקנתי הכל דריברים וכל זה ואני מגלה שאין לי המחשב לא מזהה את המודם למרות שאני מחשבר כבל

לא נגעתי והשארתי את זה ככה

לא מזמן עשיתי למישהו פורמט(תמורת ירוקים חח) בידיוק כמו שעשיתי במחשב שלי והייתי צריך להוריד כמה דברים חיברתי את הכבל של המודם שלי וגלשתי ללא בעיות

מישהו יודע מה הבעיה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר היצרן של לוח האם שלך (בהנחה שכרטיס הרשת מובנה בלוח האם). חפש את דגם לוח האם שלך והורד משם את מנהל ההתקן העדכני.

אם אתה לא מוצא תעלה לפה את דגם לוח האם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאט הוא לא נותן לי להיכנס לווינדוס הוא רושם שאני חייב לשים לו סראיל

קיצר יש לי עכשיו 2 בעיות אחרות לגמרי

הראשונה זה הבעיה עם הWIN הזה

השניה כל הודעה שאני מקבל בין אם זה ארור או משהו אחר זה מפעיל לי צליל מהרמקול הפנימי איך אני מבטל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי לך את הכותרת.

אני מזכיר שוב אין לך "בעיית אינטרנט" או איך שאתה לא מתאר את זה בשפה של ילד בכתה ג'.

בסה"כ אתה צריך להתקין דרייבר לכרטיס רשת וכל שאר הרכיבים. אני מזכיר לך שXP דיי גרוע מבחינת מאגר הדרייברים שלו בניגוד לויסטה/7.

לגבי שאר הפרטים אני נציע לך לעיין שוב בחוקי הפורום אם לא עשית את זה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי זה?

"השניה כל הודעה שאני מקבל בין אם זה ארור או משהו אחר זה מפעיל לי צליל מהרמקול הפנימי איך אני מבטל את זה?"

אני יכול להתקין כל דריבר לכרטיס או שצריך 1 ספציפי שיתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הורדת וזה לא עובד, יש סבירות שהורדת את הלא נכון וסבירות נמוכה יותר שהקובץ פגום. אני מציע שתקצר לכולנו תהליכים ופשוט תפרסם את דגם לוח האם שלך (אין לך נתוני מפרט מתחת לשם המשתמש בפורום).

וכהערה יותר כללית. מנהל התקן מיועד לחומרה ספציפית. אין כזה דבר דרייבר "כללי" לכרטיסי רשת, כרטיס קול וכו'. הכי פשוט להוריד את הדרייבר העדכני מאתר יצרן החומרה שברשותך בהתאם לדגם החומרה המסוים שלך.

אגב, לבחור ששילם לך על ההתקנה כן התקנת או שהוא חי על הדרייברים של מערכת ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...