מבקשת עזרתכם בשחזור מידע מדיסק שפורמט ות&#1511 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקשת עזרתכם בשחזור מידע מדיסק שפורמט ות&#1511

ssib

Recommended Posts

היי כולם.

1. כאשר עברתי ל- 7 בטעות פירמטתי (דרך שלב ההתקנה) דיסק (בעל מחיצה אחת) שלא התכוונתי לפרמט.

כדי להוסיף חטא על פשע, היות ולא חשבתי על אפשרות שחזור, גם כתבתי עליו מעט (מאוד) דברים.

כעת אני תוהה אם בכל אופן יש איזו אפשרות לשחזר ממנו את המיידע (או לפחות את חלקו).

בינתיים הפסקתי לכתוב עליו כלל ואני ממתינה בתקווה לעזרתכם.

2. בנוסף, הייתי שמחה אם תוכלו לעזור לי לשחזר תקיה מדיסק (שני) אשר נמחקה כאשר הועברה לדיסק שלישי (שגם פורמט). כאן העדפה היא לשחזר את התקיה מהדיסק המקורי ולא מהדיסק שפורמט היות ועל הפירמוט נכתבה מערכת ההפעה החדשה דבר שאני מעריכה שעשוי לעשות צרות.

בתקווה שבעזרתכם אוכל להציל לפחות חלק מהמידע שאבד.

תודה מראש למתייחסים ולעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RECOVER MY FILES בעייתית ,כבר נתקלתי במצבים "פשוטים" שהיא לא הצליחה לשחזר - פעם ככה ,פעם ככה..קשה לדעת איך היא תקום בבוקר ;D

כדי להוסיף על מה שיבגני הציע שאני לא מכיר ...הייתי מנסה להשתמש ב GetDataBack for NTFS טרם איכזבה אותי ..שחזרתי איתה מידע לעסק שכל המידע העסקי שלו היה בסכנת הכחדה..מארדיסק שהיה על ערש דווי

ככה שהיא ממש טובה לטעמי . אם כי היא לא חינמית. אז זה עשוי להיות ה"חיסרון" היחידי שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

ראשית תודה לכם: pac-man, ag43, multicore, nafroman,

אתמול הורדתי וניסיתי את התוכנה עליה multicore המליץ: EASUS drw

פעם ראשונה שאני מתנסה בשיחזור מיידע וני מקווה שעשיתי מה שהיה צריך (כלומר אני בטוחה שעבדתי לפי הנחיות התוכנה אולם אם הייתי צריכה לעשות משהו בנוסף, כנראה שגיתי שם)

התוצאות:

את הקבצים שנמחקו מהדיסק שלא פורמט (דיסק 2 בהמשך להודעה) נתקלתי בבעיה לשחזר בשחזור ממוקד:

1. חלק מהקבצים אכן זוהו, אבל לא היתי אפשרות להשתמש בהם בכלים הרגילים ללא הפעלת מניפולציה נוספת (שאיני יודעת מהי)

2. בשיחזור טוטלי של הדיסק, הצלחתי לשחזרר מעט קבצים נוספים אבל כמעט ולא ועדיין גם אלה שנרשם ששוחזרו לא היו ברורים (אני תוהה אם אלה חלקי קבצים ממקומות שונים), בחלקם בעלי שם לא ברור וברובם בלתי נתנים לפתיחה (כולל אותו קובץ בודד מהשחזור הממוקד).

3. באשר לשחזור של הדיסק שפורמט (בהמשך להודעה דיסק 1) : כאן הצלחתי למצא מעט יותר קבצים שניתנים לגישה, אבל שוב הרוב לא היו כאלה.

אני תוהה אם זו תוצאה סבירה במקרה כזה או ששימוש באחת התוכנות האחרות עלהן המלצתם לי עשיו להניב תוצאה טובה וקלה יותר לעבודה (במיוחד למשתמש הלא מומחה).

ולמרות שייתכן והדבר עלול להשמע לכם מצחיק, אני גם תוהה (ומקווה שהתשובה לכך שלילית) אם העובדה שהשתמשתי בתוכנה אחת לא עלולה לפגוע בסיכויי הצלחת שיחזור דרך תוכנה אחרת.

שוב תודה על העזרה והמשך יום מוצלח לכולכם.

btw: זו רק אני או שהאתר מתקשה יותר לעלות לאחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שאנשים עשו נפלאות עם תוכנה בשם R-STUDIO.

"כמה בעיות" יש איתה:

1. היא לא בחינם (למרות יש גירסת ניסיון שאני לא יודע האם היא נותנת לשחזר או לא או חלק).

2. יש לה כמה וכמה גירסאות אז צריך לראות מה לבחור (אני משער שהייתי הולך על גירסה הכי מתקדמת).

3. הכרתי גירסה ישנה שלה מלפני 3 שנים לפחות (חבר שחזר לי הארדיסק שלם - ש"עפו לו הפרטישניים)... מצד שני אצפה שהם רק השתפרו מאז.

4. דרגת קושי בשימוש היא בינונית +.

התוצאות מכל מי ששמעתי עד היום מצויינות (אבל כבר כ- שנתיים לא נתקלתי במקרה שמשהו היה צריך שחזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...