קנייה קבוצתית - DELL U2410. עדכון 27.11.2009 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית - DELL U2410. עדכון 27.11.2009

דנדן

Recommended Posts

כהרגלי, אבל כנראה פעם אחרונה לזמן הקרוב, מנסה לארגן/לסדר הצעות למטרת קנייה קבוצתית.

עדכון 27.11.2009

נעה מחשבים הציעו 5 יח' של המסך ב2700

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=6534

אספקה מיידית מהמלאי

את ההזמנה ניתן לבצע על ידי מייל ל - sales@noacomp.co.il

5 הראשונים שישלחו מייל עם בקשה להזמין את המסך יזכו במחיר המיוחד ובמלאי מיידי.

יובל

פנדה מאפשרת קנייה של 10 מסכים במחיר של 2590 שקלים. - אחריות פיקסל ראשון ל48 שעות ראשונות.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=2005&products_id=27181

לרגע זה הקבוצתית של פנדה תקפה עד ה29.10, בשעה 20:00

לרגע זה הקבוצתית של פנדה סגורה, כל המלאי נחטף מהר, מחכה לתגובה בנוגע לקנייה חדשה.

נקסטופ מאפשרת גם כן קנייה של 10 מסכים במחיר של 2750 שקלים.

http://www.nextop.co.il/pl_product~LCD-DE108~3~0.htm

שלום לכם

אנו בנקסטופ נמכור את המסך הזה לחברי האתר בלבד (חובה לציין זאת במהלך ההזמנה בהערות על מנת לקבל את ההנחה )

במחיר של 2750 ש"ח אחריות לפיקסל 1 ל 24 שעות

10 יחידות כל הקודם זוכה

NOTEBOOKCLUB הצטרפו גם, יש להם במלאי כרגע 7 מסכים, שלא שמורים רק לנו, אבל המחיר 2800 כן שמור רק לנו

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-u2410wfp.htm

מי שמעוניין בהנחה של NOTEBOOKCLUB שישלח אלי הודעה ואני אתן לו את פרטי ההתקשרות. - לא ניתן להזמין במחיר הנ"ל דרך האתר או דרך מספר הטלפון הרגיל.

שניידר פתרונות מחשוב - בוטל

הבהרה ואזהרה

זה שהחנויות והמוצר הנ"ל מפורסמים כאן באתר, אין זה אומר שאתם לא צריכים לבדוק שהמסך מתאים לשימושים שלכם, ושהחנויות מספקות אחריות שמספקת אותכם.

חוץ מזה, כל מי שרוכש שיהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שווה או לא - תלוי בבן-אדם.

מטרת הדיון הזה לעסוק בקנייה הקבוצתית. אני לא חושב שזה המקום לפרט לגבי המסך הזה והאלטרנטיבות.

תריץ חיפוש בפורום של "U2410" ותמצא כמה וכמה דיונים שעוסקים במסך הזה, כולל השוואות וביקורות.

נ.ב. דנדן, אולי כדאי להוסיף להודעה הראשונה קישורים לדיונים אלה, כדי שכל מי שנכנס לשרשור זה יוכל בקלות לקבל רקע לגבי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.

זו דרך מבורכת והפעילות הזו מבורכת.

אך לדעתי מוקדם מדי כשיש רק 2 מועמדות שמתחרות על לקוחות האתר שלנו המעוניינים במסך, נקווה שהאחרות ייענו.

גם מוזר קצת שעל ההתחלה יש כבר דף למכירה הקבוצתית באחת החנויות (לפי העמוד שם היא פתוחה לכולם) שמוגבל לקנייה לעוד יום וחצי ומאפשר ביטול המכירה אם בתוך יומיים לא ימצא מלאי מסויים של לקוחות. השאלה אם זה נסיון לבדוק ביקושים והיענות שוק למחירים מסויימים או שבאמת מדובר בהטבה ונסיון לשיתוף פעולה עם האתר הגדול שלנו שאם זה המצב, אז זה נראה קצת לוחץ ולא כלכך מפרגן מבחינה תחרותית וכל מה שאנו רגילים אליו מההיסטורייה הארוכה של קניות קבוצתיות של האתר. כלומר - לא לתנאים כאלו אנו מעוניינים להוביל את לקוחות האתר עכשיו ובמכירות עתידיות, ז"א - זמן לוחץ שלא מאפשר ללקוח להפעיל חשיבה ושיקול דעת ולא מאפשר למתחרים להצטרף (הרי זה כל העניין של מכירות קבוצתיות באתר - מעין "מכרז" בו החנויות מתחרות בתנאים הטובים ביותר לחברי האתר), ובנוסף אנו לא אמורים לחבב מכירות בכמויות קטנות שפתוחות גם לקהל הרחב.

אנחנו מספקים את תשומת הלב, הפירסום, ההתעניינות והקנייה הפוטנציאלית של חברי האתר, החנויות אמורות לספק הגינות מלאה ולא "לרכוב על הגל" (וכן - אומרים "לרכוב" :) ).

השאלה היא מה המחיר הטוב ביותר שחנות X יכולה להציע בתנאים תחרותיים בהם הלקוח יכול להפעיל שיקול דעת וחשיבה ולא בתנאים של לחץ (שבוע זה לא לחץ, יומיים כן).

טוב זו רק דעתי, אני פשוט חושב גם לעתיד של הקניות הקבוצתית הללו, צריך לשמור על תנאים מסויימים, זה מפתה להפעיל טריקים שיווקיים על מכירות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

למקרה ששכחת, גם בזמנו עם ה2209WA, הייתה קנייה קבוצתית בצורה הזאת לסופ"ש עצמו...

אני משער לעצמי שאם נרצה תוספת זמן יהיה אפשר להוסיף, אבל בנוגע למלאי אני לא יודע, מאחר ומדובר על מחיר שהוא כנראה מחיר הפסד של החנות.

אני שלחתי מיילים לכ6-7 חנויות, נראה אם מישהו מהם יגיב בחיוב, וזה בהנחה שיש למישהו מהם באמת משהו במלאי...

בכל מקרה, ההצעה של פנדה באה כנגד ההצעה שנקסטופ הביאו, ואין סיבה שנתחיל לנחש למה נקסטופ הביאו הצעה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

אני משער לעצמי שאם נרצה תוספת זמן יהיה אפשר להוסיף, אבל בנוגע למלאי אני לא יודע, מאחר ומדובר על מחיר שהוא כנראה מחיר הפסד של החנות.

....

למה שחנות תמכור במחיר הפסד מוצר שרק נכנס לשוק ואין אותו כמעט בשום מקום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חנות תעדיף לפעמים למכור משהו בהפסד, בעיקר אם ההפסד קטן, בשביל לא להפסיד לקוחות לחברות מתחרות...

לפי מה שידוע לי פנדה כבר מכרה מעל ל50 מסכים כאלה במחיר המלא שלהם...

הסיבה היחידה שהם עשו את זה, זה בעקבות ששאלתי אם הם מעוניינים לתת הצעה נגדית להצעה של NEXTOP.

וכפי שכל אחד ידוע, בעסקים, שם ומוניטין זה הכל, ופנדה מעוניינת לשמור על מוניטין גבוה כאן, במיוחד עם כל הקבוצתיות שארגנה...

וברגע ש10 יקנו את המסך הזה במחיר מוזל, חברים שלהם יראו אותו, והם יקנו במחיר יותר גבוה, וחברים שלהם וחברים שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

למקרה ששכחת, גם בזמנו עם ה2209WA, הייתה קנייה קבוצתית בצורה הזאת לסופ"ש עצמו...

זה לא רלוונטי, לא היא שיצרה את האפקט החיובי בשוק אלא ההצעות ממספר חנויות שהוצעו - וזו היתה המכירה האמיתית לחברי האתר. בכל מקרה סוף שבוע זה לפחות זמן לנשימה - אין אפילו מה להשוות אבל כמו שנאמר זה לא רלוונטי.

אם אני אפרט את דעתי האישית - אני בעד כל צעד של קידום מכירות ומוניטין ע"י הטבה ללקוחות, גם אם זה מכירת HAPPY HOUR לשעתיים בלבד בהנחה יפה. כל צעד כזה הוא טוב בעיניי ודברי לא סותרים את זה, אני רק חושב שכל דבר צריך להכנס לכותרת המתאימה. בסופו של דבר גם המכירה הזו ליומיים לכולם היא דבר שאני מאוד בעדו. בקטע של הצעה תחרותית לחבריי האתר - היתי מצפה למשהו אחר (מטעם החנויות בלבד, לא מטעם המארגנים וגורמים באתר).

בכל מקרה - אני ממליץ לכולם לא לקבל נתונים על מכירות\רווחים\הפסדים ושאר דברים דומים אלא אם כן הם נאמרים כאן מטעם נציג רשמי של החנות. אני לא מצאתי באתר שלהם את העמוד שמפרט כמה יחידות נמכרו מכל רכיב חומרה ובכמה כסף הם קונים כל רכיב חומרה ולמה הם רוצים רווח מסויים ולא אחר על כל רכיב חומרה. אם הם רוצים למסור לנו את הנתון הזה - בבקשה: הפורום פתוח בפניהם - אך בצורה רשמית (כולנו זוכרים את מלחמת השמועות המבישה במכירה הקודמת - שנבעה בדיוק בגלל הפירצה הזו בפורום שלנו).

יאללה - בהצלחה לנו ולחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר יכול לראות באתר של פנדה שהם כתבו שנמכרו 40 מסכים ונותרו 10 מהמלאי השני. (וזה לעדכון האחרון שעשו מי יודע מתי) -

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=26741

בנוגע למחיר הנמוך של פנדה, גם אסף משניידר הביע תמיהה, מה שמאשר שמדובר על מחיר נמוך מאוד.

אם יאיר יהיה מעוניין המכירה תתארך, ואם לא, אז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהבאתי את השם של המשמיץ, אל תדאג, אני לא מתכוון להשמיץ יותר או לשתף אותם בקבוצתיות עתידיות...

האחריות של פנדה היא אחריות של יבואן רישמי + פיקסל ראשון. (ל48 שעות ראשונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...