קנייה קבוצתית - DELL U2410. עדכון 27.11.2009 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית - DELL U2410. עדכון 27.11.2009

דנדן

Recommended Posts

תודה דנדן. המכירה של פנדה נסגרה. כבוד.

התלבטתי אם לקנות יותר ממסך אחד, אבל הזהירות הטבעית שלי הכריעה את הכף נגד. :-\

נו, אולי עכשיו תארגן מכירה של רמקולים? הקניה הבאה שלי למחשב החדש זה כנראה ה-Z5500 של לוגי'טק ;)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=132220

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל חנות תעדיף לפעמים למכור משהו בהפסד, בעיקר אם ההפסד קטן, בשביל לא להפסיד לקוחות לחברות מתחרות...

לפי מה שידוע לי פנדה כבר מכרה מעל ל50 מסכים כאלה במחיר המלא שלהם...

הסיבה היחידה שהם עשו את זה, זה בעקבות ששאלתי אם הם מעוניינים לתת הצעה נגדית להצעה של NEXTOP.

וכפי שכל אחד ידוע, בעסקים, שם ומוניטין זה הכל, ופנדה מעוניינת לשמור על מוניטין גבוה כאן, במיוחד עם כל הקבוצתיות שארגנה...

וברגע ש10 יקנו את המסך הזה במחיר מוזל, חברים שלהם יראו אותו, והם יקנו במחיר יותר גבוה, וחברים שלהם וחברים שלהם...

מאחת החנויות שמציעות את המסך במחיר של כ-300 ש"ח זול יותר ממה שפנדה מציעה בתום המכירה הקבוצתית...

לא סביר בעליל שחנות תמכור במחיר הפסד, בכ-150 ש"ח זול יותר מההצעה הבאה בתור, רק על מנת לשמור על מוניטין כלשהו.

לדעתי האישית, ברגע שהמסך יגיע לעוד חנויות למלאי, המחיר שלו יהיה נמוך אף יותר מזה שפנדה הציעה בקבוצתית היום (גם אם לא באופן קבוע, אזי במכירות קבוצתיות למינהן).

נו, אולי עכשיו תארגן מכירה של רמקולים? הקניה הבאה שלי למחשב החדש זה כנראה ה-Z5500 של לוגי'טק ;)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=132220

+1

כרגע אין אותם במלאי באף מקום (היבואן מחכה לאישור מכון התקנים עבור משלוח שהגיע). ברגע שיגיעו, כדאי לנסות לארגן משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחת החנויות שמציעות את המסך במחיר של כ-300 ש"ח זול יותר ממה שפנדה מציעה בתום המכירה הקבוצתית...

לא סביר בעליל שחנות תמכור במחיר הפסד, בכ-150 ש"ח זול יותר מההצעה הבאה בתור, רק על מנת לשמור על מוניטין כלשהו.

לא הצלחתי להבין את התגובה שלך, אפשר הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן.

לא הצלחתי להבין את ההגיון בתגובה שלך (זו שציטטתי), בה אתה טוען שפנדה מוכרים במחיר הפסד ושיש להם אינטרס לעשות כן.

אתה טענת כדאי למכור לפנדה במחיר הפסד כי זה יכול להביא להם לקוחות פוטנציאליים שיקנו במחיר מלא (אחרי שראו את המסך אצל אלו שקנו בזול והתלהבו). אני אומר שגם אם הם יקנו, זה לא יהיה בפנדה, היות וחנויות אחרות מציעות מחיר זול יותר נכון להיום.

כמו כן, טענת שזו דרך של פנדה לשמור על מוניטין כחנות המציעה מחירים זולים מהמתחרים. הם היו משיגים זאת גם בלי למכור ב-150 ש"ח זול יותר, והיה מספיק למשל לו היו מוכרים ב-50 ש"ח זול יותר (יש להם יתרון של מספר סניפים על חנויות אחרות), כך שלא היו מפסידים.

על כן, לדעתי האישית, המחיר בו פנדה מכרה היום 10 מסכים במכירה קבוצתית אינו מחיר הפסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיש סיבה שהחליטו לתת הפרש כזה, והסיבה כנראה נובעת מהכמות הקטנה ומהגבלת הזמן...

כמו כן, איפה ראית חנות זולה יותר מפנדה?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=737199

סיבה בטוח שיש. כל מה שאמרתי הוא שככל הנראה ממש לא מדובר במחיר הפסד, ואם להמתין מספיק זמן - ניתן יהיה לראות מחירים דומים בעתיד.

חנויות זולות מפנדה יש בהודעה הראשונה שלך בדיון זה (בהנחה והמלאי שהם מציעים טרם נגמר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני ממש לא מבין את ההיגיון שלך...

מדובר בקבוצתיות נוספות שמצריכות הזמנה של 10 מסכים בשביל שהמחיר יתקבל, לאחר מכן גם המחיר שלהן יעלה ולפי מחירי האתרים יהיה גבוה מהמחיר של פנדה...

אבל כל זה לא נושא הדיון, אז תחשוב מה שמתחשק לך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההנחה שניתנה על המכירה הקטנה הזו עולה להם (אחרי תחשיבי מס) בערך 4000-4500 ש"ח. במחיר הזה אפשר לקנות מעט מאוד שטח פירסום שלא יהיה כלכך אפקטיבי.

הפירסום שהם מקבלים דרך התרד הזה בפורום הזה שווה להם הרבה יותר מעלות ההנחה.

עכשיו כל אחד ייקח את העובדות ויעשה איתן מה שהוא רוצה ויסיק את המסקנות שנראות לו. אני מקווה שזה יעזור לענות על השאלות שנשאלו פה -ותמיד תזכרו (בלי שום קשר למכירה הזו ולחנויות המשתתפות): אף אחד לא עושה לכם טובה, אף אחד לא באמת יפסיד עליכם, אף אחד לא יעלב פתאום ולא ירצה למכור לכם (אם הוא לא יירצה - תהיה לזה סיבה אחרת), אף אחד לא יעשה צעד שהוא לא טוב בשבילו אישית, אף אחד לא יתרום או ייתן משהו בלי לקבל תמורה.

המכירה של המסך הזה היתה רדומה, התרד זה עושה עבודה נהדרת לBUSINESS. נראה לי שכולם הבינו שבמחירים שהוא הוצע אנשים כבר לא מעוניינים לקנות אותו אבל במחיר נמוך יותר כמו שהוצג פה - פתאום יש התעניינות - ולחנויות וליבואנים זו הזדמנות עסקית טהורה: ביקושים קטנים במצב X מול ביקושים גדולים במצב Y, ותעשו את החישובים שלכם. המוצר הזה הוא לא שנמכר בכל מחיר אבל מרמת מחיר מסויימת - יש לו ביקושים די נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...