"כגודל הציפיה גודל האכזבה" - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"כגודל הציפיה גודל האכזבה"

peacebringer7

Recommended Posts

לרגל הציפיה המוגזמת לCOD6 חשבתי לפתוח ת'רד על משחקים שהציפיה וההייפ המוגזם כלפיהם פגעו בחויית המשחק בהם.

הדוגמאות שלי יש בראש כרגע הן באטמן החדש ואליס,ובאופן אישי AVP2. כולם אגב משחקים טובים שפשוט פחות נהנתי מהם בגלל ציפיה מוגזמת.

COD4 אגב ניסיתי לתומי פעם וממש התלהבתי.האם זה היה אותו דבר אם היתי מזיל ריר על טריילרים שלו באינטרנט וסופר ימים ליציאתו?

הטיעון שאני מעלה פה זה שהייפ מצד החברות ו"פנבוי"יזם מצד הגיימרים אולי תורם למכירות אבל פוגע בחויית המשחק.

אתם מוזמנים להביא דוגמאות משלכם או פירכות וטענות נגד קביעה זו.

(אכזבות,משחקים שעמדו בכל הציפיות,"אתה מבלבל במח","אתה מועף מהפורום",כאלה דברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב, אני נהנה הרבה יותר ממשחקים שאני ממש מחכה להם, לא קרה לי שממש חיכיתי למשחק ואז ממש לא יכלתי לשחק בו, אולי FC2

אבל גם לו היו לי חששות שהוא לא יהיה מושלם, אפשר ליראות את זה עפ"י איזה פיצ'רים ופרטים משחררים לפני היציאה, ב FC2 הראו כמעט ורק את הגרפיקה ואת השטח הענק שאתה יכול לטייל בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתי מדבר על "לא יכולתי לשחק בו" .אם כי דוגמאות כאלה תהיינה אפילו יותר עסיסיות..מדובר במשחקים בסה"כ טובים.

היתי מביא גם את tiberian sun כדוגמא למשחק שרבים ציפו לו ואיכזב בקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בעיקרון, היום משחקים זה כמו פחות או יותר, הרבה דגש על CGI ועלילה בינונית מינוס (במקרה הטוב)...

אני מאוד מחכה לAVP החדש ואני כבר ראיתי משהו שלא מוצא חן בעיני שם, זה הולך להיות עוד פורט מהקונסולה וזה חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמקומו של הדיון הזה הוא ב"כללי" (למרות שמדובר במשחקי מחשב)

נכון שבשנים האחרונות, כשהכל נמצא בהישג יד ובקלות רבה (באינטרנט כמובן) ישנו הייפ עצום כמעט לכל כותר שיוצא ובלא מעט מהמקרים ישנה אכזבה שמלווה ביציאת הכותר.

יש לזה פתרון אחד שעובד די טוב , פשוט לא לראות טריילרים/טיזרים וכד' לפני יציאת המשחק , כמו שנאמר פה , ברובם הגדול CGI משחק תפקיד גדול בכוונה ליצור הייפ, פשוט להמנע מזה , ככה לא יהיו הרבה ציפיות וכנ"ל לגבי האכזבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לXtazimike:למה זה לא המקום לדיון? זה בדיוק המקום לדיון! :) ואם זה לא אז אני צריך להעביר אותו? מה לעשות?

וזה נכון שצריך להתחמק מההייפ ככה החלטתי להתנהל לגבי SC2 COD6 וAVP אבל לך תדע.בבאטמן למשל נפלתי.

אז הת'רד הזה יכול להוות תזכורת כואבת שלא לפתח יותר מדי ציפיות מאיזה משחק שיהיה.אם הוא כזה טוב,נדע כשיגיע.

אם נרצה לדעת שהוא לאפישל נסתכל בMETASCORE או משו כזה.

לIXSLASHXI

דווקא לי AVP החדש נראה טוב מאוד,וגם מפותח עי המפתחת של הראשון שלכל הדעות היה המפחיד ביותר.מה לא בסדר בנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , דבר ראשון , אם המנהלים יחליטו שזה לא המקום לדיון הזה (כלומר להעביר אותו לכללי , הם יעשו את זה)

דבר שני , מז'תומרת נפלת בבאטמן? הוא פשוט משחק מעולה! , אחד מהמשחקים הבודדים שראיתי את כל הסרטונים והייתי בתוך ההייפ ולא התאכזבתי...

AVP החדש בהחלט נראה טוב , מה באמת לא היה בסדר בו? (שלא נשכח שיש עד פברואר לתקן באגים וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל נרדמתי מהדמו של באטמן.

אבל אחרי ששיחקתי במלא לא התאכזבתי. הדברים היחידים שמפריעו לי הם האורך הבנוני שלו (רוב המשחקים היום קצרים) וזה שהוא קל מידי.

FC2 למשל נראה אחד המשחקים הטובים בסירטוני גיימפלי, בסוף יצא משחק מעפן עם פוטנציאל ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם כבר בAVP2 נתנו לטורף לקפוץ.זה די הגיוני בהתחשב בעובדה שחצי מהזמן הוא צריך להיות בעמדת עליונות וליירט את אויביו מעל העצים.(אלא אם אתה מעדיף שיתנו לו לטפס עליהם כמו קוף)בזמנו ירדו עליו שהפכו את החייזר לסנאי מעופף בגלל הPounce..

נפלתי בבאטמן כי למרות שהמשחק היה מוצלח בכל הנוגע לגיימפליי של באטמן זו רק חצי עבודה והנבלים אכזבו בגדול . כן הם נראים טוב ומדובבים מצויין.

אבל יש רק 3 או 4 מהם,וביין שהוא בכלל לא משוגע. חוץ מבסרטים רואים אותם רק בקרבות בוסים,ובוא נודה על האמת,הם היו די צולעים במיוחד הקרב נגד קילר קרוק.

גם העלילה כמו הנבלים,קצת דלילה ולא נוכחת מי יודע מה.למשל הקלטות שמפוזרות בקמצנות יחסית למשחקים אחרים.בתור מי שחרש על הסידרה המצוירת שעד היום נחשבת אצלי לפיייבורייט התאכזבתי למדי מסיפור עם פוטנצאל הרבה יותר גדול.

כמובן,אני מגזים,באטמן היה משחק טוב,אבל העובדה שלמרות שאני ממשיך לנסות להשתפר בצ'לנגז אני לא הולך לשחק בסטורי מוד פשוט כי הוא לא כזה טוב.

החלקים הטובים באמת במשחק הם המכות האינויזיבל פרדטור והדיבוב של מרק המיל.

ולגבי ההייפ,לדוגמא את עיקרי דבריו של דוקטור אמדאוס כבר שמענו בטריילר המצמרר והנהדר על שמו.

שוב,זה משחק מצוין אבל אותי הוא איכזב קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...