איזה מעבד עדיף I5 750 או פנום 965 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד עדיף I5 750 או פנום 965

asaf556

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף למה?

עדיף לכיס? למשחקים? לחשבון החשמל? לאגו?

אם לא תגיד מה אתה עושה עם המחשב, כל תשובה תהיה סתם ניחוש. רוב השימושים לא צריכים את שני המעבדים האלה כי אפשר ליהנות מביצועים סבירים גם בפחות ליבות / מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף למה?

עדיף לכיס? למשחקים? לחשבון החשמל? לאגו?

אם לא תגיד מה אתה עושה עם המחשב' date=' כל תשובה תהיה סתם ניחוש. רוב השימושים לא צריכים את שני המעבדים האלה כי אפשר ליהנות מביצועים סבירים גם בפחות ליבות / מחיר.

[/quote']

עדיף להכל!

עכשיו תענה! בלי להגדיל את הpost count שלך סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להכל!

עכשיו תענה! בלי להגדיל את הpost count סתם.

הא??

אתה נותן לי פקודות? מנחש את מניעיי בתשובות? ..... הצנע לכת.

לגופו של עניין, התשובה הקודמת שלי היא הכוונה למה הוא מתכוון לעשות עם המחשב. בשביל תוכנות משרדיות שניהם "לא טובים". בשביל משחקים יש יותר משתלמים וכו' וכו'. אם יענה על כל השאלות או שיקרא איך שואלים שאלות, ככה ידע לקבל את התשובות הטובות ביותר עבורו (לא עבורך, לא מקרה כללי אלא לצרכים שלו)

...ותודה על ההזדמנות שנתת לי להעלות את ספירת התגובות שלי. אני חב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הפנום 965 הנוכחי הוא מעבד שעדיף לא לגעת בו כרגע, מאחר ובעוד כחודש וחצי אמור לצאת 965 עם TDP של 125W במקומו.

ולגבי השאלה הראשית, אם אתה מקסימום משחק משחקי מחשב ולא מרנדר תוכן ויזואלי לצרכי עבודה, לדעתי תקבל תמורה יותר טובה לכסף מהלוחות של AMD

בייחוד אם אתה מתכנן שני .

אבל מבחינת כל השאר הI5 הוא מעבד יותר מהיר. ובכלל אם זה רק למשחקים עדיף כבר משולש ליבות כמו ה720 את ההפרש תשקיע במארז איכותי יותר או בכרטיס מסך יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת תמורה טובה יותר לכסף ללוחות כאילו בפחות כסך מקבלים יותר איכותי נגיד הלוח Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H AM3 CPU איך הוא?

ובעיה נוספת היא שהמשולשי ליבות של לא נימצאים במלאי של אף חנות לא TMS לא SKY כך שאין לי איך להשיג אותם אז או שאני אקח או שאני אחכה חודש עד שיצא הדגם החדש של ה965 בהנחה שהוא ישאר במחיר של הישן כי יותר מזה זה כבר יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-750 לוקח את הפנום 2 כמעט בכל אספקט אפשרי ובפחות אנרגיה. ראה כאן לדוגמא:

http://www.tomshardware.com/reviews/intel-core-i5,2410-10.html

ה-965 "החדש" לא יהיה יותר חזק אלה פשוט יעיל יותר מבחינת הספק ואולי שיפורים נוספים שלא ממש חשובים למשתמש הקצה.

השאלות ששאלו אותך כאן היו על מנת להתאים לך מעבד יותר זול. אם מראש אתה מגביל את הבחירה לשניהם אז ה-750 יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...