ביצועים על DOOM III - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועים על DOOM III

overload

Recommended Posts

והנה התוצאות למי שלא ראה :

[glow=red,2,300]DOOM III[/glow] על מגוון באיכויות שונות :

http://www6.tomshardware.com/graphic/20030512/geforce_fx_5900-10.html#doom_iii_special_preview

( יש המשך בעמודים הבאים )

:oמדהים... ועצוב :'(

כולם מדברים על זה שהמשחק הוא לא יותר ממנוע גרפי מתקדם והוא לא יצליח בגלל שאין לו עלילה מיוחדת והוא לא מחדש דבר, לפי דעתי המשחק הולך ליהיות כישלון במחירות בגלל הגרפיקה כי אין מספיק אנשים עם מחשבים מספיק חזקים כדי להנות מהמשחק כמו שצריך ובגלל זה ההכנסות של ID מהמשחק יהיו קטנות אבל הוא יעשה רק טוב לחברות כרטיסי המסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כרטיסי הדור הנוכחי מסתדרים בסדר גמור בינתיים עם המנוע.

דבר שני, אל תשכח שמדובר במנוע שלא עבר שום אופטימיזציה אז קשה מאוד למחשב להריץ, הגירסה הסופית תהיה קלילה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כרטיסי הדור הנוכחי מסתדרים בסדר גמור בינתיים עם המנוע.

דבר שני, אל תשכח שמדובר במנוע שלא עבר שום אופטימיזציה אז קשה מאוד למחשב להריץ, הגירסה הסופית תהיה קלילה בהרבה.

??? מדובר שם בR9800 PRO 256MB ו- GF FX5900 U והם מתקשים להריץ את המשחק !!

דבר שני המשחק הוא גרסה מיוחדת של ID ו- ולא האלפה ולכן יש סיכוי גדול שהמשחק עבר אופטימיזציה כמו משחקים רבים של

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזאת אחת הסיבות שהם דוחים ודוחים את ההשקה של המשחק, עם הגראפיקה המהממת היו כבר לפני יותר משנה.

אני ממש לא יודע מתי המשחק הזה יצא, אבל בקצב הזה זה יהיה עוד המון זמן...

נ.ב

עוד לא יצא הסרט טומב ריידר החדש נכון? כי המשחק צריך לצאת איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שה G-FORCE 2 MX 200 מריץ אותו בפחות מ40 FPH!!! ;D

ד"א יש TI 4200 של ב 500 שקל, שווה ליקנות?

LOL, לקח לי קצת זמן להבין את הFPH אבל בסוף הבנתי ;D

500 ש"ח לTI4200 ושל אסוס? שווה למה לא? ניראה טיפה נמוך אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקות האלו ישנות, עוד מאז שבפעם הראשונה הוכרז שיצא ה5900 (עבר כבר לפחות חודש). ו... כן, עצוב. אני מקווה שGF4 4200 יפעיל אותו ביותר מ5 פריימים לשנייה

זה לא ממש ישן - May 12, 2003

וגם מה כבר השתנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח?

כי היה לי p 133 עם כרטיס SVGA והוא רץ יותר מחלק.

אני לא יודע את הFPS המדויק אני יכול להבטיח לך שזה לא רץ תקוע.

בכל אופן בקשר ל III, אני דיברתי עם כמה אנשים ומסתבר שהמשחק הזה פותח על FX....משהו לחשוב עליו מעבר לביצועים אה? ;) naorai בטח יישמח :)

בטכנולוגיה שנקראת bumpmappers, יעני כשאתה רואה בנאדם עם שרירים בולטים שהכל כזה מציאותי, זה זה :)

בקשר לביצועים שהוצגו בטום, זה לא הגיוני שID תעשה דבר כזה, זה לא כדאי לה, הרי בעולם יש הרבה יותר אנשים שיש להם כרטיס מסך חלש (geforce4mx\geforce2mx) מאשר אנשים עם חזקים.

בגלל זה כל משחק לפני שהוא יוצא עובר מה שנקרה אופטימיזציה לכל כרטיס וכרטיס ולכל .

DOOM3 לא ידוע מתי הוא ייצא, אבל כאשר הוא ייצא אני יכול להבטיח שהוא ירוץ הרבה יותר מהר מהבדיקות האלה.

מצד שני, תמיד רצוי לא להעמיס עליו בסמפלים של AA וAF וככה הוא ירוץ חלק, תראו, אפילו הכרטיס מסך הכי טוב בעולם 9800 pro (אין מצב שלא) ייקרטע...אז פשוט תשחקו בלי AA :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכרו את התרד הזה טוב מאוד, עוד שנתיים (אם ניהיה פה ::) ) נצחק על התרד הזה, לכל אחד יהיה כרטיס שיריץ

את המשחק על 150 FPS לפחות, ויהיו כאלו שיגיעו ל300 FPS עם AA של X32

קיצר תזכרו.

אני היום זוכר שדום 2 לא עבר לי על ה486 כי הוא דרש CD-ROM X4 לפחות ולי היה X2 :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש ישן - May 12, 2003

וגם מה כבר השתנה ?

נכון... אבל בזמן האחרון משחקים אחרונים מתחילים לברוח לנו: אנריל2 לא חלק חלק ברזולוציות גבוהות, 3D MARK 2003 למרות שהוא לא דוגמא לא זז ודום וHF2 יהיו רק גרועים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...