ייעוץ בענייני בחורות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בענייני בחורות

TNT2009

Recommended Posts

זה פורום כללי אז אני מניח שמותר לפתוח נושא כזה.

בכול אופן לא מזמן לפני כחצי שנה פגשתי מישהיא שהכרתי מהצבא,ראית אותה פנים מול פנים היא השתחררה לפני ולפתע נפגשנו.אקיצר היה רגע שבו רציתי לפנות אליה,אך היא הפנה את העורף שלה-הבנתי את הרמז שהיא לא רוצה לדבר אז הלכתי.אקציר לאחר כחצי שנה אני פוגש בה באחת ההופעות,הקטע המצחיק הוא שהיא פונה אלי,(אפילו לא ראית אותה).עכשיו אני בקונפליקט עכשיו,אני מכיר אותה מהצבא,אהבתי אותה מהרגע הראשון,אבל היא תמיד הסתובבה עם ערסים ולא מהחברה שלי,אקיצר יצאתי די חננה בזמנו :silly:,ואני מפחד שהתדמית הזאת תדבק בי ותמנע ממני ליצור קשר עמוק יותר איתה.

בזמנו פירשת את התעלמות שלה כ"אני לא שמה עליך" ועכשיו פתאום היא יוצרת קשר או שסתם אומרת שלום. בכלל להתחיל עם בחורה שמכירה אותך מלפני כן ועם תדמית בעייתית זה קשה,איך ניתן להיפתר מכך.

אקיצר אני אשמח לכול מישהוא שיכול לייעץ עם עדיפות לנשים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישה אני לא, חננה?אולי... בכל זאת זה לא הפורום של אוהבי אתגרי.

אבל אני חושב ששווה לך לנסות, אנשים משתנים אחד בשביל השני, וגם אם היא מחבורה "סוררת" זה לא אומר שהיא לא יכולה להתבגר מזה.

כל בחורה בסופו של דבר רוצה למצוא מישהו יציב ורציני, ואני מאמין שטוב טיפוס איכותי מסתם עארס.

נסה, אין לך מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישה אני לא, חננה?אולי... בכל זאת זה לא הפורום של אוהבי אתגרי.

אבל אני חושב ששווה לך לנסות, אנשים משתנים אחד בשביל השני, וגם אם היא מחבורה "סוררת" זה לא אומר שהיא לא יכולה להתבגר מזה.

כל בחורה בסופו של דבר רוצה למצוא מישהו יציב ורציני, ואני מאמין שטוב טיפוס איכותי מסתם עארס.

נסה, אין לך מה להפסיד.

לא דיברתי על עצמי(כחננה-יענו מרובע) בכול אופן,איך אני יכול לזהות לפי תנועות הגוף שלה שהיא באמת נמשכת אלי ?

היא לא בחורה רעה היא פשוט מהטיפוס הנגרר בכול אופן מה לדעתך אני סתם מסבך את העניין פשוט לנסות יצא טוב שכך לא יצא לפחות ניסיתי.

האמת שלדעתי הבעיה בי כשאני רואה אותה אני אכול פרנויות כמה רפש החברים שלה ליכלכו עלי-לא הייתי בקשר "טוב" איתם,למרות שהחברות שלה תמיד היו מחמיאות לי.אקיצר אני מבולבל :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו היא אמרה לך שלום? היא פנתה אליךך??!!111

אז היא ראתה אותך במקרה בהופעה ואמרה לך שלום, זה לא שהיא רוצה לעשות לך ילד

לא הבנת את הכוונה שלי אני פשוט מתפלא שבזמנו היא התעלמה ולפתע היא פונה,וכן אני לא טמבל אני יודע שהיא סתם אמרה שלום,אבל בכול אופן קשה לי להאמין שאני אצליח לפתח משהוא איתה היא ואני לא באותו ראש-היא חולת מועדונים ואני לא הטיפוס הזה,אני הולך אבל רק אם כולם הולכים זה לא שגרת חיים אצלי.וקו

אחח כנראה שלוש שנים של רוווקות דפקו לי את השכל,אני מגיב בעוצמה יתרה על כול תגובה מכול בחורה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את הכוונה שלי אני פשוט מתפלא שבזמנו היא התעלמה ולפתע היא פונה,וכן אני לא טמבל אני יודע שהיא סתם אמרה שלום,אבל בכול אופן קשה לי להאמין שאני אצליח לפתח משהוא איתה היא ואני לא באותו ראש-היא חולת מועדונים ואני לא הטיפוס הזה,אני הולך אבל רק אם כולם הולכים זה לא שגרת חיים אצלי.וקו

אחח כנראה שלוש שנים של רוווקות דפקו לי את השכל,אני מגיב בעוצמה יתרה על כול תגובה מכול בחורה :o

בגישה כזאת אכן לא תצליח.

אם היא מעניינת אותך לך על זה בגדול כי יש לך הרבה מה להציע. ואל תחשוש ממה יהיה, יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על עצמי(כחננה-יענו מרובע) בכול אופן,איך אני יכול לזהות לפי תנועות הגוף שלה שהיא באמת נמשכת אלי ?

היא לא בחורה רעה היא פשוט מהטיפוס הנגרר בכול אופן מה לדעתך אני סתם מסבך את העניין פשוט לנסות יצא טוב שכך לא יצא לפחות ניסיתי.

האמת שלדעתי הבעיה בי כשאני רואה אותה אני אכול פרנויות כמה רפש החברים שלה ליכלכו עלי-לא הייתי בקשר "טוב" איתם,למרות שהחברות שלה תמיד היו מחמיאות לי.אקיצר אני מבולבל :screwy:

משחקת בשיער, צוחקת משטויות, נוגעת בך, ממשיכה להמציא נושאי שיחה.. למשל.

אתה לא צריך אותה, יש לך חברים, יש לך בחורות, אתה נהנה מהחיים ואתה לא צריך אותה בשביל להתחיל, אם היא רוצה שתצטרף, אתה יוצא, יש לך סיפורים מעניינים/מצחיקים לספר. אתה לא נותן לה לראות שאתה מתאמץ בשבילה, אם אתה מרגיש כאילו אתה מתחיל איתה או משהו כזה, תעשה משהו שיגרום לה לחשוב אחרת ולהתאמץ לכבוש אותך למשל : לקנח את האף באמצע שיחה, כשחושבים על זה , זה לא מנומס ויכול להוריד את הרצון שלה, אבל זה גם נותן לה הרגשה שאתה לא מנסה לרדוף אחריה וזה ישגע אותה(אם היא באמת נראית טוב), אותו דבר יכול להיות בוריאציות "יש לך משהו על הפנים", "אחלה חולצה, ראיתי את אותה חולצה אצל 5 בחורות כבר היום". בקטנות ככה.

אתה נותן לה את ההרגשה שהרגע תיארתי והיא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקת בשיער, צוחקת משטויות, נוגעת בך, ממשיכה להמציא נושאי שיחה.. למשל.

זה סימנים, אבל לא תמיד זה אומר שהיא רוצה אותך.

לפחות אצלי זה לא היה ככה.

מהנסיון הקטנטן שלי לאחרונה.

היא זאת שיזמה את כל המגע, זאת שרצתה לשבת בפארק, בקיצור יזמה הכל ( אני ידעתי שהיא הרגע סיימה קשר ובגלל זה לא ניסיתי ליזום כלום )

אחרי יום אומרת שהיא לא סגורה על עצמה, שאני לא אחכה לה, שהיא צריכה להתאפס בלה בלה בלה

ואולי אני זה שהייתי צריך להתרחק אחרי שהיא אמרה לי שיא הייתה בקשר ארוך עם מישהו וכל הזמן הם היו נפרדים וחוזרים ( ועכשיו גם כן פרודים )

בקיצור עם מסובך כזה...

אולי אני סתם נפלתי עם מזל לא כ"כ טוב על אחת קצת מבולבלת, אבל לא אני היחיד שחושב שבנות זה עם טיפה מוזר.

כל מה שזה שמעלי רשם עשיתי, ממש לא ניסיתי להיכנס למגע פיזי, היא זו שיזמה הכל ואני ניסיתי להתרחק טיפה

עכשיו יהיה מעניין לראות אם היא תחזיר תשובה בימים הקרובים ( לא ממש ניראה ככה, אבל אולי כל מה שהיא אמרה היה אמיתי ולא מבלבול )

והקטע שאני חושב שהיא קצת שיקרה לי אתמול ( הסטאטוס שלה ב ICQ היה הפוך ב 360 מעלות ממה שהיא אמרה לי בטלפון... ) אבל לא ביררתי את זה, אני לא בטוח בזה, אבל יש לי הרגשה כזאת.

בקיצור, למרות הכל, אני חושב שאתה כן צריך לנסות

לפחות בשביל הנסיון

אני חושב שלי אישית הנסיון הקטנטן הזה הוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סימנים, אבל לא תמיד זה אומר שהיא רוצה אותך.

לפחות אצלי זה לא היה ככה.

מהנסיון הקטנטן שלי לאחרונה.

היא זאת שיזמה את כל המגע, זאת שרצתה לשבת בפארק, בקיצור יזמה הכל ( אני ידעתי שהיא הרגע סיימה קשר ובגלל זה לא ניסיתי ליזום כלום )

אחרי יום אומרת שהיא לא סגורה על עצמה, שאני לא אחכה לה, שהיא צריכה להתאפס בלה בלה בלה

ואולי אני זה שהייתי צריך להתרחק אחרי שהיא אמרה לי שיא הייתה בקשר ארוך עם מישהו וכל הזמן הם היו נפרדים וחוזרים ( ועכשיו גם כן פרודים )

בקיצור עם מסובך כזה...

אולי אני סתם נפלתי עם מזל לא כ"כ טוב על אחת קצת מבולבלת, אבל לא אני היחיד שחושב שבנות זה עם טיפה מוזר.

אתה לא מחכה לאף אחת. אתה גם לא יזמת שזו הבעיה.

כל הבנות רוצות את אותן הדברים גם המכוערות שיושבות לבד וגם הכוסיות שמוקפות ב"חברים".

תן לה איזה צילצול יום אחד כשאתה בדרך לעשות משהו מעניין, שאל אותה אם היא בעניין (שיחה קצרצרה) אם היא אומרת כן, אז הסתדרת, אם היא אומרת לא, באותה שניה אתה אומר לה "טוב נדבר" (אבל לא בטון עצוב ובודד).

תאמין לי שהיא תתחיל להתעניין, שלח לה כמה ימים ברצף סמסים ואז פתאום תנתק קשר.. ושוב תחזור. זה זיון ראש בשבילהם, אבל זה עובד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מחכה לאף אחת. אתה גם לא יזמת שזו הבעיה.

כל הבנות רוצות את אותן הדברים גם המכוערות שיושבות לבד וגם הכוסיות שמוקפות ב"חברים".

תן לה איזה צילצול יום אחד כשאתה בדרך לעשות משהו מעניין, שאל אותה אם היא בעניין (שיחה קצרצרה) אם היא אומרת כן, אז הסתדרת, אם היא אומרת לא, באותה שניה אתה אומר לה "טוב נדבר" (אבל לא בטון עצוב ובודד).

תאמין לי שהיא תתחיל להתעניין, שלח לה כמה ימים ברצף סמסים ואז פתאום תנתק קשר.. ושוב תחזור. זה זיון ראש בשבילהם, אבל זה עובד. Wink

אז פה מתחילה הטעות שלי ( ואתמול הבנתי אותה )

אמרתי לה שאני אחכה לה, פשוט באותו הרגע זה היה ניראה הדבר הכי אמיתי שיש.

העריכה למעלה על הנסיון זה על מה שאני מדבר, אני לא מאמין שאני יגיד לבת בזמן הקרוב שאני אחכה לה, לא ניראה לי.

אחרי אותה פגישה שלחתי איזה SMS, ראיתי שהיא לא הכי להוטה לענות, רשמתי שאני לא רוצה להפריע, נדבר, לילה טוב ( נוסח קצת שונה... )

אתמול התקשרתי בצהריים, חזרה בערב ( תקרא את העריכה למעלה, בקשר לשקר שאני חושב ).

היום בלי קשר שלחה לי הודעה ב ICQ עם מה שרשמתי למעלה, ננתק טיפה קשר וניראה אם זה יוביל לאנשהו.

כמו שאמרתי, עכשיו, כשאני חושב על זה ( ולא כמו אתמול שהייתי טיפל'ה מבואס ), אני חושב שלנסיון שלי זה הוסיף מעט, וגם אם לא יצא כלום אני לא ממש יתאכזב כי כבר הורדתי את התקווה לאיזה תשובה חיובית ממנה.

ואני לא חושב שזה שלא יזמתי מגע זה בעיה

כמו שאמרתי, ידעתי שהמצב שלה קצת מסובך ( נפרדה מחבר שלה, התחלנו לדבר בגלל שראיתי שהיא טיפה מדוכאת ) ולא רציתי להיכנס לפינה הזו.

את הקשר אחרי המקרה אני מנסה ליזום, לא ממש מגיע ממנה. הבעיה שגם אני מרגיש קצת סגור בטלפון, וגם היא ( באותו יום דיברנו בחופשיות כאילו שאנחנו מכירים שנים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Dom, אין פה נוסחאות ודברים שצריך לעשות לפי הספר.

פשוט לעשות מה שרוצים ומה שנראה שצריך לעשות, ולא תכנן את המעשים בכוונה כדי שהיא תחשוב שאתה לא מעוניין בה, אבל בעצם כן.

אם הבחורה תידלק עליך כי עשית דברים שמישהו אמר לך לעשות ולפי כל מיני שיטות, אז היא לא מכירה אותך ולא אוהבת אותך. ככה אני לפחות רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...