ייעוץ בענייני בחורות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בענייני בחורות

TNT2009

Recommended Posts

משחקת בשיער, צוחקת משטויות, נוגעת בך, ממשיכה להמציא נושאי שיחה.. למשל.

אתה לא צריך אותה, יש לך חברים, יש לך בחורות, אתה נהנה מהחיים ואתה לא צריך אותה בשביל להתחיל, אם היא רוצה שתצטרף, אתה יוצא, יש לך סיפורים מעניינים/מצחיקים לספר. אתה לא נותן לה לראות שאתה מתאמץ בשבילה, אם אתה מרגיש כאילו אתה מתחיל איתה או משהו כזה, תעשה משהו שיגרום לה לחשוב אחרת ולהתאמץ לכבוש אותך למשל : לקנח את האף באמצע שיחה, כשחושבים על זה , זה לא מנומס ויכול להוריד את הרצון שלה, אבל זה גם נותן לה הרגשה שאתה לא מנסה לרדוף אחריה וזה ישגע אותה(אם היא באמת נראית טוב), אותו דבר יכול להיות בוריאציות "יש לך משהו על הפנים", "אחלה חולצה, ראיתי את אותה חולצה אצל 5 בחורות כבר היום". בקטנות ככה.

אתה נותן לה את ההרגשה שהרגע תיארתי והיא שלך.

האמת התגובה שלך גרמה לי להבין שעשיתי הפוך בשנתיים האחרונות רק חיפשתי בחורות רק רדפתי אחריהם,העניין הזה העסיק אותי ועדיין מעסיק אותי מהפחד הבסיסי ביותר-יש לי פחד להישאר לבד.אני לומד בירושלים והלימודים מלחיצים כול כך שאין לי זמן לחזר אחרי מישהיא ואני מתחיל להיכנס לסרטים!!

זה גם התופעה שהייתה לי בתיכון כול הלחץ שלי בי"ב גרם לי להזניח את הקשר שהיה לי עם חברה לשעבר.לא יודע למה אבל קשה לי לשלב בין לימודים להנאה זה מטרף אותי!!! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להישאר כל החיים לבד או מה?

כי זה להיות פרנואיד ברמות

סבלנות, בסוף זה יגיע.

כן להישאר כול החיים לבד ,אבל אני מתאר לעצמי שסתם אני מכניס את עצמי לפרנויות!! למרות שבתכל"ס אם תבדוק רוב הגברים הרווקים כן מפחדים לבד ואלה שיש להם חברה מתים להיפטר ממנה או שמרוצים מהמצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

זה שבחורות לא רוצות שתרדוף אחריהן כמו פדופיל לא אומר שצריך להיות פוץ..

צדקו כשאמרו לך לא לחנוק ולא לזרוק את עצמך עליה.. הכל במידה.

רק תקח בח/בון שאם אתה לא מעניין את הכוסית, שום דבר לא יעזור.

לגבי סימנים- נשים נשים, שק של נחשים. אתה תדע רק מה שהן רוצות שתדע. זה עובד גם לכיוון ההפוך, אבל נשים הרבה יותר מניפולטיביות..

הכי חשוב- תפתור את הפרנויות שלך. זה ממש לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-כמה עצות איך תשיג את הבחורה-

-תיגש אלה ותגיד במבטא טריביאני: how u doin??

-תשלח לה בננה, בנות אוהבות בננה.

-תחמיא לה על זה שהיא ירדה 20 קילו מהפעם האחרונה שפגשת אותה.

-תשאל אתה אם זה כאב לה כשהיא נפלה מגן-עדן, היא תגיד שלא, ואז תתן לה כאפה ותשאל: "וזה כאב?"

-תתחיל עם החברה הטובה שלה, זה יגרום לה לקנא.

-תגיד לה שנשארו לך 30 ימים לחיות והיא המשאלה האחרונה שלך.

-תגיד לה שהיא מזכירה לך את הנסיכה פיונה מהסרט שרק. באוגר mode

תגיד לי אם משהו עבד.

קשה לי להאמין שאני אצליח לפתח משהוא איתה היא ואני לא באותו ראש-היא חולת מועדונים ואני לא הטיפוס הזהo

גם אני הייתי פעם עם בחורה ממש שווה כוסית על, ושנינו היינו טיפוסים שונים לגמרי, היא קלאברית מופרעית ואני טיפוס ביתי, אבל הסתדרנו.

או שחלמתי את זה? זה היה ממש מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-תשאל אתה אם זה כאב לה כשהיא נפלה מגן-עדן, היא תגיד שלא, ואז תתן לה כאפה ותשאל: "וזה כאב?"

תגיד לי אם משהו עבד.

גם אני הייתי פעם עם בחורה ממש שווה כוסית על, ושנינו היינו טיפוסים שונים לגמרי, היא קלאברית מופרעית ואני טיפוס ביתי, אבל הסתדרנו.

תגיד לה שאתה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אם משהו עבד.

אולי פשוט תיגש בביטחון ותתחיל לדבר איתה על משהו מעניין במקום

וכל עקיצה או דחיה תעקוץ בחזרה יותר חזק

למשל - הייתי במסיבה שהיה בה מכות , ניגשתי לאחד ושאלתי אם היא בעד מכות או נגד מכות במסיבות (משפט עלוב אני יודע אבל הייתי חייב להגיד משהו)

היא דיברה במבטא פרחי : "מאמי , אם אתה חושב שתצליח איתי כדאי שתחשוב שוב"

אז שאלתי אותה אם יש לה 20 שקל כי הפסדתי בהתערבות עליה ושאם לא היו מתערבים לא הייתי ניגש אליה כי היא לא לרמתי

את המבט שלה אתם יכולים לתאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט תיגש בביטחון ותתחיל לדבר איתה על משהו מעניין במקום

וכל עקיצה או דחיה תעקוץ בחזרה יותר חזק

למשל - הייתי במסיבה שהיה בה מכות , ניגשתי לאחד ושאלתי אם היא בעד מכות או נגד מכות במסיבות (משפט עלוב אני יודע אבל הייתי חייב להגיד משהו)

היא דיברה במבטא פרחי : "מאמי , אם אתה חושב שתצליח איתי כדאי שתחשוב שוב"

אז שאלתי אותה אם יש לה 20 שקל כי הפסדתי בהתערבות עליה ושאם לא היו מתערבים לא הייתי ניגש אליה כי היא לא לרמתי

את המבט שלה אתם יכולים לתאר

זה די עלוב לשאול מישהיא שאתה לא מכיר אם היא בעד או נגד מה זה סקר שוק :lol: בכול אופן נשים זה דבר מורכב לדוגמא

זה מזכיר לי את אחד החברות שלה שתמיד הייתה מעירה לי כמה רזיתי בזמנו,אז סבבה בתור שאלה פעם הראשונה זה בסדר אבל שוב ושוב היא שואלת ושוב היא שואלת כול היום מתלוננת על כך שהיא משמינה(זאת חברה שלה לא אותה אחרת).anyway שמתי לב לא יודע אולי בגלל שאני בן 20+ אני נמשך לבנות בעיקר בגלל היופי שלהם אף פעם לא בגלל האופי,כאילו יש כול כך הרבה נשים שפשוט לא מפגינות את האופי שלהם מבחוץ הרוב שקטות וקשה להכיר אותם ממבט ראשון,ובכלל אני בסביבת מתמטיקאים אז אתם יכולים לתאר לעצמכם שהבנות לא משהוא,והחברה קשים ביותר-הרוב מסוגרים ולומדים בחדר-אפילו בקושי הצלחתי לשכנע את השותף שלי לצאת מהחדר כדי לראות איזה הופעה מסכנה!!! :silly:

אחח חבל שהחיים זה לא כמו הקומדיה How I met your mother אני בתפקיד טד עם בארני כול היום מריצים קטעים בפאב ומתחילים עם כול מיני בחורות וגם אם לא מצליח זה כייף !! כמובן חברה כוסית כמו רובין שכייף לשבת איתה על כוס של בירה ולדבר איתה 1 על 1 בגובה העיניים בלי כול הפוצי שמוצי שמסביב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה ילדים! מצחיק, רחוק אתם לא תגיעו עם בנות

אין עצות ואין מה לעשות ואיך לגשת ואין משפט קסמים ואין כלום!

כל בחור היא עולם שלום ושונה אין שתי בנות זהות אחת תתרשם מהיכולת שלך לפתור משוואות

אחת תאהב את השיער שלך ואחת סתם תשנא אותך

בקיצור העצה הכי טובה שנראה לי שאתה יכול לקבל זה פשוט זרום עם זה מה זאת אומרת?

נצל כל סיטואציה, אתה רואה שהיא מעוניינת? לך תדבר, השיטה הכי טובה כמובן זה לשבור את הקרח בצורה מצחיקה

כי הומור זה תמיד טוב לכל סיטואציה, כמה שתנסה להרשים ולנסות לא להיות אתה זה לא יראה טבעי ולא יראה טוב

פשוט תיהיה נינוח תיהיה אתה ותדע מתי להתחפף ומתי להשאר

דרך צלחה ולא לשכוח אמצעי מניעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה ילדים! מצחיק' date=' רחוק אתם לא תגיעו עם בנות

אין עצות ואין מה לעשות ואיך לגשת ואין משפט קסמים ואין כלום!

כל בחור היא עולם שלום ושונה אין שתי בנות זהות אחת תתרשם מהיכולת שלך לפתור משוואות

אחת תאהב את השיער שלך ואחת סתם תשנא אותך

בקיצור העצה הכי טובה שנראה לי שאתה יכול לקבל זה פשוט זרום עם זה מה זאת אומרת?

נצל כל סיטואציה, אתה רואה שהיא מעוניינת? לך תדבר, השיטה הכי טובה כמובן זה לשבור את הקרח בצורה מצחיקה

כי הומור זה תמיד טוב לכל סיטואציה, כמה שתנסה להרשים ולנסות לא להיות אתה זה לא יראה טבעי ולא יראה טוב

פשוט תיהיה נינוח תיהיה אתה ותדע מתי להתחפף ומתי להשאר

דרך צלחה ולא לשכוח אמצעי מניעה

[/quote']

אוקי אחי נראה לי העצה הכי שימושית,קצת נסחפנו בדיון אבל לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...