אם שמים מדבקת בר קוד על המעבד עד כמה זה משפיע בקירור שלו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם שמים מדבקת בר קוד על המעבד עד כמה זה משפיע בקירור שלו?

yoavip

Recommended Posts

היי,

החנות שקניתי ממנה את המעבד שלי שמה בר קוד עד המשטח הכסוף של המעבד, איפה שצריך לשים את המשחה, עד כמה זה פוגע בקירור שלו?יש למישהו מושג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו ממש חנות רעה לקנות ממנה מאחר והיא דופקת לך את הקירור למעבד

עד כמה זה משפיע לא יודע , עשו לי את זה פעם .

אם זה מנחם אותך אז אחרי זמן מה המדבקה מתמוססת ונשאר לכלוך בלתי מזוהה על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אישור להגיד מאיפה קניתי על מנת שאחרים גם יזהרו?

הנושא עם המדבקות חדש לי, הגיע לי עם מעבד E7400 שקניתי אבל עם מעבד Q9550 שקניתי במקום אחר לא הגיע לי עם מדבקה

[br]פורסם בתאריך: 12.05.2009 בשעה 17:49:40

זו ממש חנות רעה לקנות ממנה מאחר והיא דופקת לך את הקירור למעבד

עד כמה זה משפיע לא יודע , עשו לי את זה פעם .

אם זה מנחם אותך אז אחרי זמן מה המדבקה מתמוססת ונשאר לכלוך בלתי מזוהה על המעבד.

וזה השפיע לך על הטמפ' של המעבד?

אני קיבלתי את התירוץ הכי עלוב המוכר בחנות אמר לי "זאת מדבקה טרמית" .... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדרבא ספר איפה קנית

לא יודע בכמה השפיע אצלי אבל מה שאני כן יודע זה שהמשטח של המעבד חייב להיות נקי ומבריק לפני ששמים עליו את גוף הקירור.

לא מוכן שמישהו ישים לי משהו עליו כמו שאני לא מוכן שמישהו ישים לי מדבקה על המארז עם כיתוב שהסרתה פוגעת באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיבואן איסטרוניקס מתעצל לרשום את המספר הסידורי שטבוע במעבד ובמקום זה מחלק מדבקות עם ברקוד משלו. איזה כיף!

למרות שאינטל בפירוש ממליצה לא לעשות כך! (למרות שלא אסרה על כך).

המעבד שלך עבד בטמפ' גבוהות מידי במאמץ? כמה הוא היה במאמץ? בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O.K תודה רבה.

פעם ראשונה שיצא לי להתקל בקומבינה הזאת של BOX ללא קופסא...

לא מאחל לאף אחד להרגיש ככה שעושים עליו קומבינה... עלק הוא אומר לי "מדבקה טרמית"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הטוב ביותר הוא לקנות בחנות אחרת.

הפיתרון השני הטוב ביותר הוא להסיר את המדבקה בעזרת סכין יפנית כך שהמדבקה לא תפגע (וכמובן לשמור אותה בצד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוברה.

לא הולך לי עם הסכין היפנית... המדבקה יותר נקרעת והמעבד יותר נשרט כל ס"מ שאני מנסה להשיל אותה ...

מכיוון שהמעבד מיועד ל ולא ל OC החלטתי להשאיר אותה , ובמידה ויהיו בעיות עם הטמפ' אני פשוט אגיד לחנות שתחליף את

המעבד...

דא"ג מישהו יודע מה הטמפ' הממוצעת עם מאוורר מקורי של אינטל? ומה הטווח המסוכן שלא כדאי לשאוף אליו במאמץ עם מעבד E7400?

נ.ב

המלצה שלי, כשאתם רואים באינטרנט BOX, תתקשרו לחנות ותשאלו אותם אם זה מגיע סגור בקופסא על או מקבלים מעבד ומאוורר ב 2 קופסאות שונות. אם זאת האפשרות האחרונה, רוב הסיכויים שתהיה מדבקה ובכלל תשאלו ישירות אם יש מדבקה על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבקות ביצים בגלל שהן תופסות אותך בביצים? איזה מן שטות זאת .. יכולים לאשר שהמעבד מקורי לפי המספר הטבוע במעבד... במקום זאת קם לו איזה חלם ומחליט למנוע מהצרכן הישראלי נאות למעבד...

זה רק מראה שהישראלים לא פראיירים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבקות מתפרקות (קליפות ביצים):

מדבקה תמימה למראה אשר בעת ניסיון קילוף המדבקה והעתקתה למיקום אחר המדבקה מתפרקת כך שלא ניתן להעבירה בשלמות למקום או למוצר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להוריד אותם

אולי אתה לא יכול. זה דווקא קל מאוד.

כשאני אתקל במעבד עם מדבקה כזו אני אצלם בוידאו כיצד מסירים אותה בקלות יתרה.

זה ממש קל והמדבקה תצא עם הדבק שלה - עדיין תהיה דביקה, כמו חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...