22" ו 24" IPS של LG ישוחררו ביולי. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

22" ו 24" IPS של LG ישוחררו ביולי.

nimrodim

Recommended Posts

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1237289133

http://www.prad.de/en/news/shownews_tft2217.html

http://www.tftcentral.co.uk/news_archive/17.htm#lg_ips_screens

ניראה שהמחירים יהיו סבירים, 260 יורו ל 22" ו 400 יורו ל 24".

לציין ש ה 24" הוא STANDARD GAMUT. ;D

לציין גם שגירסאת ה 22" היא ברזולוציה של 1920X1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים לא כאלה סבירים, אלו המחירים הרגילים ואפילו יותר.

260 יורו זה אומר שהמסך יעלה יותר מ2000 שקל בקלות בארץ...

400 יורו משמע שהמסך יעלה הרבה יותר מ3000 שקל...

אתה בטוח שאתה רוצה לחכות לזה? חח

שים לב שמדובר על ובמיוחד על S- ומכאן המחיר הגבוה.

בסופו של דבר אני לא רואה יתרון של על המתחרים הקיימים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, למה הדאבל פוסט? מחקתי את ההודעה מהאשכול השני.

אתה טועה לגבי עניין המחירים. המחירים באירופה הם לא המחירים בארה"ב, והם יותר מקבילים לישראל.

חפש פה למשל:

http://www.google.de/products

תראה שה-2209WA שעולה בארץ 1700 שקלים, נמכר שם ב-330 יורו. ה-2007FP שעולה פה 2000-2200 נמכר ב-380 יורו. כמעט תרגום של 1:1. אין סיבה להאמין שמסך של 400 יורו באירופה יעלה יותר מ-3000 שקלים בארץ.

בבריטניה, אגב, המצב שונה. המחירים שם באמת יותר זולים וקרובים לארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 יורו משמע שהמסך יעלה הרבה יותר מ3000 שקל...

?

תגיד לסטאנלי פישר שיושב לידך ואומר לך מה לרשום שלמרות שהוא נגיד בנק הוא כנראה פיספס כמה קורסים בכלכלה אם זה מה שהוא אמר לך לרשום.

אבל לא צריך להיות כלכן כדי לחשב יחסי מחירים בין איזורים, צריך רק יכולות מתמטיות בסיסיות + מאגר מחירים לפי איזורים שנמצא בגוגל. פעם הבאה תברר לפני שאתה ממציא משהו שנוח לך לרשום מהראש. זה שקנית עכשיו מסך אחר במחיר דומה ואתה עלול להיתבאס זה לא אומר שאתה צריך לרשום לנו בפורום דברים מונפצים ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

תגיד לסטאנלי פישר שיושב לידך ואומר לך מה לרשום שלמרות שהוא נגיד בנק הוא כנראה פיספס כמה קורסים בכלכלה אם זה מה שהוא אמר לך לרשום.

אבל לא צריך להיות כלכן כדי לחשב יחסי מחירים בין איזורים, צריך רק יכולות מתמטיות בסיסיות + מאגר מחירים לפי איזורים שנמצא בגוגל. פעם הבאה תברר לפני שאתה ממציא משהו שנוח לך לרשום מהראש. זה שקנית עכשיו מסך אחר במחיר דומה ואתה עלול להיתבאס זה לא אומר שאתה צריך לרשום לנו בפורום דברים מונפצים ;) .

במקום לחשוב שאתה הגדול מכולם, היית יכול להבין שראיתי את המחירים חשבתי שמדובר על מחירים לצרכן מהמפעל עצמו...

לא התייחסתי לאיזורים.

וQTTP, ציין בפני שמאחר והמחיר הוא ביורו, ומיועד לאירופה, המחיר הזה אחרי כל החישובים הרבים.

אז במקום לכתוב שטויות, כמו כל פעם שאתה אוהב לכתוב סיפורים, פשוט תשתוק.

וDORI, מסכים איתך, ונקווה שהמחיר ימשיך לרדת בעתיד :)

(וזה גם מה שיקרה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לחשוב שאתה הגדול מכולם, היית יכול להבין שראיתי את המחירים חשבתי שמדובר על מחירים לצרכן מהמפעל עצמו...

לא התייחסתי לאיזורים.

וQTTP, ציין בפני שמאחר והמחיר הוא ביורו, ומיועד לאירופה, המחיר הזה אחרי כל החישובים הרבים.

אז במקום לכתוב שטויות, כמו כל פעם שאתה אוהב לכתוב סיפורים, פשוט תשתוק.

אני לא יודע מה זה הביטוי: " מחירים לצרכן מהמפעל עצמו " (הדבר הכי קרוב לזה נקרא "מחיר מחירון" והוא בד"כ אפילו גבוה מהמחיר הסופי לצרכן ככה שלא כלכך מתאים לנימוק שלך). אבל אני שמח שאתה קובע לי מה אני צריך "להבין לבד" במקום לתקן את דברך או לפחות לכתוב מה שכתבת לי עכשיו לפני שאתה מקבל תגובות לא מרוצות מהמידע שאתה מביא והצורה "המומחית" שאתה רושם זאת.

לפי שאר התגובות שלך: "חח..." ו "נקווה שאתה צודק" עושה רושם שמה שרשמת כרגע אפילו לא נכון, אבל חשוב מזה זה פשוט מבלבל את קוראי הפורום שמקבלים מידע שגוי ומחובתו של כל גולש אחראי לתקן את זה או להעיר על זה. אם לא אהבת או נפגעת מצורת הכתיבה ההומורסטית של התגובה שלי - אז פשוט תגיד את זה ותאמין לי שאני אתנצל. אבל חבל לנסות לזגזג עם הסברים או גרוע מזה - לרדת עלי בצורה כללית לא קשורה ולא נכונה ברמה אישית עם תגובה עממית ומילים מלוכלכות שמעידות על מבוכה, בושה ובעקבות כך צורך לתקוף, באמת חבל בשבילך כי ידוע שאתה בן אדם טוב ;) וידוע ש"שטויות" אני לא אומר (הכי הרבה שאני עושה זה "חושף נביאי שקר").

(ד"א - אם לא היה מדובר במשהו שפוגע במידע האוביקטיבי שבפורום, היית מקבל הודעה בפרטי ולא כאן).

אז אחרי שהובהרו הדברים, נתחיל את המידע המעניין הזה מחדש והפעם בצורה הנכונה:

שני מסכים חדשים מוכרזים של LG בגדלים 22-24 עם פאנלי טובים ומחירים טובים ויוצאי דופן מהסטנדרט הנוכחי שכנראה ביחד עם הסנוניות מDELL מעידים על מגמת מחירים חדשה.

שווה לחכות ? זו כבר שאלה קשה, אלמנט "זמן השיחרור" של המסכים הוא קריטי כאן, אבל בהחלט מדובר במידע מבורך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כשדל פרסמו את המחיר שלהם, היה אפשר לראות בכל מיני מקורות מחירים שונים, ומשם היה אפשר להסיק מסקנות.

במיוחד כשהיה לי מישהו לבדוק איתו כמה עולה לחנויות בארץ המסך בסופו של דבר :)

שאמרתי נקווה שאתה צודק, הכוונה הייתה שאני לא בטוח ב100% במה שהוא אומר, ובגלל זה אני גם לא אומר שהוא צודק ב100%, ואין טעם שאערוך כל הודעה שמתבררת כלא נכונה, אנשים צריכים ללמוד לקרוא את כל הדיון ולא לקרוא הודעה אחת או שתיים ואז לדלג לסוף.

מבחינת מחירים לצרכן מהמפעל עצמו, אולי לא הייתי ברור מספיק, ובאמת מדובר על מחיר מחירון, לעסקים, וכמובן שהוא מפולג לפי כמויות שונות...

ובגלל זה בתגובה הראשונה שלי, חשבתי שמדובר על מחיר שבא מהמחירון, ובעקבות זה לא הבנתי את פשר ההתלהבות מהמחיר ה"נמוך"...

QTTP הסביר לי, והבנתי את טעותי, וכנראה שמחירונים כאלה תמיד יהיו בדולרים חח.

ועכשיו לעניין.

יש מצב להיפוך מגמה, והLG בהנחה שהמחירים שלו לא יעלו בהרבה (כי בארץ תמיד מוצאים על מה לעלות את המחיר) יהיו משתלמים מאוד, בעקבות רזולוציה גבוהה מאוד (שלא תהיה נוחה על 22"), פאנל איכותי, והרבה חיבורים.

חסרונות שכנראה יהיו, מקריאת הרבה תגובות לאחרונה, אנשים ממש לא מרוצים מהTN של . טוענים שהוא כמה רמות אחרי החברות המתחרות, נקווה שהIPS שלהם לא יהיה גרוע גם.

ומבחינת לחכות, אני לא רואה יותר מידי טעם לחכות אם אין צורך בכל החיבורים. ה2209 מספק אחלה איכות, ועובד מספיק טוב.

מה שאני כן יכול לומר, זה שהמחיר בזמן הקרוב לא יירד, לפחות לא עד שיצאו עוד דגמים, או עד שהמסכים יוזלו במחיר הייצור שלהם.

(דרך אג,ב אם תראה את הקנייה הקבוצתית החדשה של ה2209, מדובר שם על המחיר שCMS מוכרת לחנויות (הפרש של כ10 שקלים בערך), כנראה שהחברה הזאת או שהיא יבואנית מקבילה ובגלל זה נושא האחריות לא ברור, או שהיא חנות בת של CMS, שנועדה למכור ללקוחות פרטיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות שכנראה יהיו, מקריאת הרבה תגובות לאחרונה, אנשים ממש לא מרוצים מהTN של . טוענים שהוא כמה רמות אחרי החברות המתחרות, נקווה שהIPS שלהם לא יהיה גרוע גם.

דנדן רק להזכירך, את ההמסך הזה אתה מכיר? http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-lg-w2600hp.html#Introduction

IPS בגודל 26 אינץ של LG די מוצלח שהיה טוב יותר לגימרים מהמתחרה 2709W עקב INPUT LAG נמוך.

ברמת המחירים של המסכים הללו אני די צופה שהם יהיו E- ולא אבל מי באמת יודע... ::)

(דרך אגב את האירופיים תמיד "דופקים" עם מחירי המסכים יחסית לארה"ב).

מקווה שגם ה 24 אינץ הזה יהיה עם INPUT LAG נמוך כמו אחיו הגדול -מסך ה 26 - וללא בעיות אחידות לפנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה גם :)

אותי זה לא מטריד במיוחד, בתור סטודנט, השקעתי את המקסימום כסף שרציתי להשקיע במסך.

אבל אם תודיע לי כשהמסך הזה באמת יהיה זמין בחו"ל אני מבטיח לך שאוכל לארגן שיגיעו במהירות :) (כלומר לנסות לארגן, לפחות כמו ה2209WA :))

ודרך אגב, לא הכרתי את המסך שאמרת, נקווה שבאמת המסכים האלה יהיו מדהימים כמו שצריכים להיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר פה, אז באמת יש תלונות על הLG האחרונים. לפחות בזויות צפיה הגרועות יותר לעומת חברות כמו סמסונג.

הערה קטנה:אני קורא פה בפורום לפעמים תגובות כמו "שני המסכים הם TN אז זה לא משנה מה תקח, האיכות אותה איכות" שכחו מזה. יש הבדלים בין הדגמים.

בקיצור לנושא, אני ממש מאוכזב מLG. למרות שהם מייצרים את הפאנלים,הם לא משקיעים בעצמם.

דוגמא לזה אפשר לראות בהרבה דגמים שלהם עם זויות צפיה נמוכות יותר, צבעים גרועים יותר וכו... נקוה שהם יתפסו קצת שכל לייצר את המסכים החדשים שיהיו טובים.

הזכירו פה את הIPS של שהתחרה במסכים של ה3000 שקל? אז לדעתי זה לא חוכמה להתחרות בHIGH END. שם כמות הקיצוצים באיכות היא יותר קטנה.

הבעיה העיקרית היא על מה מתפשרים בLOW/MED END? שם ההחלטות של על איזה איכות להתפשר, ועל מה לא, מקבלת חשיבות גדולה יותר.

בנתיים לא ממש מצליחים בזה והIPS של ה20 אינץ שלהם נחות משמעותית מהDELL(שני הסוגים, ה2007WFP וה 2009WA)

אני מקוה שהם באמת יתפסו את עצמם בידיים וישתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע ב - LG L2000CP ?

והדל 2009 הוא TN (דגמי ה - IPS/PVA הם רק ה - 2007).

ברור ברור!! חחח התבלבלתי.. כתבתי 2009 במקום 2209 חחח הWA זה 2209 כמובן!

ולשאלתך.

בגלל שלא ריתי ביקורת על הL2000CP אני מדבר על הL2000C שהייתי מוריד לו את התואר S-IPS וזורק את המסך מהחלון!

אגב.. אני משווה אותו ל2007 כי שניהם יצאו באותו תקופה! רק חודש וחצי אחד אחרי השני. כי הCP יצא רק בתקופה ממש האחרונה.

http://www.24p.co.il/modelDetails.aspx?cat=BAB&id=11701

עזוב את המחיר תסתכל על הפרטים.

אין קשר לפאנל הTN בגרוש... רוב הצבעים שלו עוברים את ה6!..

במריחות הוא יותר גרוע מהדל

והזוויות צפיה שלו סברי פלוס אבל עדיין לא ממש מצדיקים S-.

המסך לא היה מוצלח. בלשון המעאה ולא מצדיק את הS- גם באותה תקופה! (תחילת 2006)

אני מקוה שLG ישפרו את זה עכשיו וסוף סוף תהיה תחרות גם בפאנלים יותר טובים מTN

כי איך שזה נראה מי שמוציא פאנל יכול לדפוק איזה מחיר שהוא רוצי כי אין היצע לזה בLOW END

כמובן שבHIGH END אני לא לא מדבר כי זב כבר שוק ממש אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...