2243ewx הצילו!!!- ארגונומיה פשוטה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2243ewx הצילו!!!- ארגונומיה פשוטה

עילי

Recommended Posts

שלום,

קניתי את ה 2243EWX ב BEST BUY ההבדל בינו ל T22Op היה ממש זניח

והעדפתי אותו בגלל הארגונומיה הטובה

אחרי שפתחתי את הקופסא גיליתי שהוא הגיע עם SIMPLE STAND מה שהופך את הארגנומיה שלו לזניחה

http://hothardware.com/Articles/Samsung_SyncMaster_2243BW_Wide_Screen_LCD/

". All three models may be offered with either a 4-way adjustable stand or a simple stand with only limited tilt adjustment. Which stand you get seems to depend on where the monitor was purchased"

מה עושים? חבל שלא ציינתם שצריך לבדוק את זה בסקירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצחוק עליי?

אני מצפה מהפורום הזה להיות מקצועי, או לפחות לטובת האנשים. אתה צריך להבין שאני ואנשים אחרים סומכים עליכם ובגלל זה לא בודקים כל פרט.

כי אם HWZONE ממליץ כנראה שהוא יודע מה שהוא אומר. על להחליף את המוצר אני יכול לחשוב לבד.

שאתם כותבים בפוסט בין הכי נקראים פה:

"Samsung 2243BW/EW

מסך עם איכות תמונה טובה וארגונומיה מעולה. מתאים למגוון רחב של שימושים. גרסת ה-X מוסיפה Hub (וגם מסגרת מבריקה).

לאחרונה יצאה גרסה יותר עדכנית עם הסיומת EW במקום BW, גרסה יותר חסכונית בחשמל.

חיבורים: DVI ו-VGA.

ארגונומיה: כיוון גובה, הטיה, סיבוב ו-Pivot.‏"

זה לא מדויק פעמיים:

פעם בגלל שאין HUB בEWX 2243

ופעם בגלל ששאתם כותבים ארגונומיה מעולה, אתם בכלל לא מציינים שהוא יכול להופיע כ 2243EWX ולהגיע עם סטנד פשוט.

אז למה אתם לא מציינים את זה בפוסט הראשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאשים את DENNIS, חח סתם :)

לא יודע אם דניס עצמו ידע שיש אפשרויות שונות לדגם, באחריותך לברר גם בחנות מה בדיוק אתה קונה, ולא לקנות חתול בשק...

וגם לא קשה לקרוא את הביקורת בזאפ - http://zap.co.il/RateModel.aspx?modelid=721081

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) מי אמר שכל מה שכתוב באינטרנט הוא נכון? (לקח מספר 1 בחיים הוירטואליים)

ב) מחובך ובאחריותך בלבד לבדוק את המוצר לפניי קנייתו, להתייעץ ולבדוק ולשאול בחנות, מי אמר שאם כתבו ככה זה במציאות? יש אתר יצרן ועוד הרבה דבירם, יכולת להגדיל ראש.

ג) מדוע לא לשאול את המוכרים בחנות? הרי בשביל זה הם קיימים, ניתן אפילו לפתוח או לבחון מוצר לפניי קנייתו אתה יודע הרי נכון?

ד) הרי אם התאמצת וחיפשת והבת ציטוט והכל, מדוע לא בדקת סקירות? מדוע לא בדקת מה קיים ברשת? מה אומרים עליו ברשת? סקר חנויות?

ה) מה שהינך יכול לעושת כעת זה רק לתקן או לייעל לבין המידע שנכתב לבין מה שקיים בפועל. אין לך מה לבוא בתלונות, אלה רק ללמוד לקח לפעם הבאה, לא להמאין לכל מה שכתוב.

ו) גם אנציקלופדיה, אבל האם מה שכתוב בה בהחלט הופך את המידע לזהב טהור? לא.

*** דוגמא, זאפ, חיפוש הכי פשוט וקטן היה נותן לך תשובות להרבה תקלות. אם כמו שאמרת, להחליף מוצר אתה יודע לבד, אז לחשוב קצת אתה גם יודע לבד... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצחוק עליי?

אני מצפה מהפורום הזה להיות מקצועי, או לפחות לטובת האנשים. אתה צריך להבין שאני ואנשים אחרים סומכים עליכם ובגלל זה לא בודקים כל פרט.

כי אם HWZONE ממליץ כנראה שהוא יודע מה שהוא אומר. על להחליף את המוצר אני יכול לחשוב לבד.

קודם כל זה לא "אנחנו"

מי שכתב את הסקירה \ביקורת צריך לבדוק דברים כאלו

שנית לפעמים יש שינוים אחרי שהביקורת \סקירה יצא וזה קורא די הרבה ולא תמיד אפשר לבדוק את זה

לפעמים יש הבדלים ממש משמעותים

סתם לדוגמה דגם של שנחשב מעולה ב2007 אבל הגירסה שלו ל2009 הייתה הרבה פחות טובה ויתבססה על פאנל פשוט

ודרך אגב לפעמים באותו הדגם יש פאנלים שונים ומאוד קשה לעקוב אחרי הדברים האלו

שלישית זה לא אתר בתשלום שחייב לתת לך שרות כלשהו

זה אתר לאוהבי מחשבים ולפעמים יש טעויות כאלו או אחרות

ואתה כאדם בוגר צריך לבדוק ולסנן מה שנכון ומה שלא נכון ובמקרה הזה לעדכן את כותב הביקורת שיש שינוי כזה בדגמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2243BW שנמכר בארץ אכן הגיע אם אותה הארגונומיה שמדובר עליה. ה-2243EW גם אמור להגיע עם אותה הארגונומיה על פי האתר (הישראלי) של סמסונג:

http://www.samsung.com/il/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=monitor&subtype=lcdmonitor&model_cd=LS22MYDKFV/ILC

מעבר לזה, ההערה לגבי גרסת ה-X גם היא הייתה נכונה ל-BW.

צר לי שקיבלת גרסה נחותה יותר. בכל מקרה ההמלצות באתר הם בערבון מוגבל, ואתה צריך לעשות את הבירורים שלך לפני קנייה. אם כבר יצא לך לראות את המסך בחנות, תמוה קצת בעיני שלא שמת לב שיש לו ארגונומיה פשוטה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להחזיר את המוצר אם החנות שממנה קנית רשמה שיש את זה, בדיוק קנינו אחד כזה בעבודה והחזרנו אותו מאותה הסיבה.

לא ברור איך יודעים שזה מגיע עם הסטנד המשופר, זה לא נרשם בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפלי ויפעת תודה.

הבעיה שה 2243EWX לא מופיע בתצוגה בשום מקום (לא בבאג לא באופיס דיפו ולא בבסט באי) היה שם רק 2253

בכלל לא חשבתית על האפשרות שדגם שמופיע כמומלץ בגלל ארגונומיה טובה יהיה חסר אפשרויות הארגונומיה

תודה ללינק לסמסונג זה עוזר מאוד

אני עכשיו בקשר עם בסט ביי ועם חיון. אעדכן את הפורום

לדעתי כדאי שתעדכן את הפוסט

למזלי הפיצר של הUSB האב לא היה לי קריטי.

חג פורים שמייח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק להגנת הצרכן אומר שאתה יכול להחזיר מוצר בתוך 14 יום באריזתו המקורית,

תצטרך לשלם דמי ביטול של 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם,

החוק אומר שכל חנות חייבת לכתוב את המדיניות שלה ולהציגה ללקוח לפני הקניה.

אני אומר שתחזיר אותו ותיקח את אחד המסכים של ,

יש להם תושבות מטורפות - התהיות למטה ולמעלה ימינה ושמאלה,

קביעת גובה למטה ולמעלה,

מצבי PIVOT להפיכת המסך לאופקי רק בהזזת המסך על ציר,

יש לי את ה 2007WFP שהוא מסך תותח אבל יש גם את ה 2009 שהם מצוידים בפאנל פחות טוב אבל האורנוגמיה נשארת אני חושב, תברר

אפשר גם להזיז את המסך על צירו, ז"א הרגיל עם הפנים אליך נגיד, אבל המסך מסובב בכלל לכיוון אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני למרבה הצער לא ראיתי את הפורום היום לפני הרכישה (ב"נועה מחשבים"). כשהזמנתי הם התעקשו שמדובר במסך לפי המפרט של (אליו קישר דניס בפורום וגם הם מקשרים מדף המוצר אצלם), שם מופיע אך ורק מעמד ארגונומי. שאלתי שוב ושוב מכיוון שאייבורי אמרו לי בפירוש שאצלם מדובר במעמד פשוט. גם היום בזמן הרכישה שאלתי שוב והמוכר אמר "אה... אני לא יודע". מקצועיות לשמה. כמובן שבבית גיליתי שמדובר במעמד הפשוט (לא היה לי זמן לבדוק בחנות). מחר אחזיר אותו, ואני מקווה מאוד שב"נועה" מבינים מספיק בשירות לקוחות כדי לא לנסות לגבות ממני דמי ביטול על מכירה שכזו.

כנראה שזה המחיר על הוויתור על ה-2209WA...[br]פורסם בתאריך: 10.03.2009 בשעה 18:15:33

טוב, דיברתי כרגע עם "נועה" והם אמרו שאין בעיה, הם יקבלו אותו בחזרה. נראה מחר אם אין בעיות באמת.

(ועכשיו נדמה לי שיש לי את חמש ההודעות הנדרשות כדי לפנות לדנדן בפרטי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, הגרסא שנמכרת בנועה היא הגרסא עם הסטנד הפשוט יותר? דיברתי איתם והם אמרו שרק מחר יהיה להם את המסך.

אם כן, אז מישהו יודע איפה אפשר להשיג את המסך עם הסטנד היותר משוכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מה שאני קיבלתי. הם פשוט מזמינים מהיבואן (חיון) "על עיוור", ככה שהם לא באמת יודעים מה הם מקבלים. עכשיו בדקתי ומצאתי את המדבקה הקטנה על צד האריזה, בה רשום Stand Type: Round Simple. תבדוק את זה לפני שאתה משלם. לא ברור לי מי כן מוכר את הגרסה האיכותית יותר, ואני נוטה להשתדרג ל-2209WA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קניתי את ה 2243EWX ב BEST BUY ההבדל בינו ל T22Op היה ממש זניח

והעדפתי אותו בגלל הארגונומיה הטובה

אחרי שפתחתי את הקופסא גיליתי שהוא הגיע עם SIMPLE STAND מה שהופך את הארגנומיה שלו לזניחה

http://hothardware.com/Articles/Samsung_SyncMaster_2243BW_Wide_Screen_LCD/

". All three models may be offered with either a 4-way adjustable stand or a simple stand with only limited tilt adjustment. Which stand you get seems to depend on where the monitor was purchased"

מה עושים? חבל שלא ציינתם שצריך לבדוק את זה בסקירות

גם אני עשיתי את אותה טעות באייבורי.

בכל מקרה, החזרתי את המסך ונקיתי BW בקרביץ ב100 ש"ח יותר עם ארגנומיה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...