2243ewx הצילו!!!- ארגונומיה פשוטה - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2243ewx הצילו!!!- ארגונומיה פשוטה

עילי

Recommended Posts

בשיחה עם אשת מכירות של חיון ששאלה "מישהו שיודע" לידה נאמר

שהם מביאים לארץ רק את הגרסא עם ה SIMPLE STAND שיש לו רק יכולת TILT

זה לא תגובה רשמית אבל

- כדאי לקבל תגובה רשמית ולעדכן את הפוסט לגבי ארגונומיה מוגבלת ושאין HUB

כדאי שיהיה כתוב יותר ברור ממה שיש עכשיו.

ביחוד בגלל שזה המסך היחיד שכתוב עליו ארגונומיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הסדרה הזאת של ה-43 ידוע בזכות הארגונומיה שלה,

אחרי שהחזרתי את ה-T240 התלבטתי בין 228D לסמסונג הנ"ל. בסוף בחרתי שוב בסמסונג רק בגלל הארגונומיה וקבלתי סטנד רגיל.

זו יריקה של חיון לבאר ממנו היא שותה, היה עליה לעדכן את כל המפיצים וחנויות שלה שמדובר בייבוא של סטנד רגיל שלא יהיו הפתעות לא נעימות ועימותים מיותרים מול הלקוחות. כמובן שבארץ אין מודעות מספיק טובה לזה.

אם היה לי מסך חלופי, בלי לחשוב פעמיים, הייתי מחזיר גם את המסך הזה, אבל סה"כ המסך תקין, אין בו פקסלים שרופים והתאורה האחורית טובה יחסית ל-TN.

אם אחליף לBW יכול להיות עוד מצב שיהיה לי סטנד ארגונומי אבל תאורה אחורית דפוקה וזה סיכון שאני חושש לקחת.בנוסף החנויות והיבואנים מתנהלים באיטיות רבה. מה שבטוח אני גמרתי עם חיון!

(הנציג שלהם אמור לחזור אלי לגבי החלפה לדגם עם הסטנד הארגונומי עד עכשיו הוא לא חזר ובטח גם לא יחזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא ברור העניין; הרי זה *ה*יתרון של ה-2243. אני החזרתי את שלי; נועה מחשבים קיבלו אותו בלי בעיות ובזיכוי מלא, וזה בהחלט נרשם לטובתם. המלצתי להם לעדכן את דף המוצר אצלם באתר, אבל אני רואה שהם עוד לא עשו זאת. חבל בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני נמצא באותה בעיה, קניתי מוואלה שופס וגם כן קיבלתי את הסטנד הפשוט, לצערי בדיקה שניה באתר גילתה שלא רשום שם שהמסך מסופק עם הסטנד פיווט...

רשמתי תגובה בזאפ לשנות את הנתון הזה אבל לא פירסמו אותה, מזל שמישהו רשם לפני...

סך הכל אחלה מסך במחיר מצויין, רק חבל שעובדים עלינו בעיינים...

אם מישהו מקבל איזשהיא תגובה רשמית מחיון (החלפה של כל הסטנדים/אפשרות לקנות את הסטנד המסתובב) אשמח אם הוא יצור איתי קשר.

orankaplan@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער בפני כל מי שקנה את המסך בהמלצתי, לא היה לי מושג לגבי האופציה של הסטנד הרגיל.

מעכשיו אחזור להמלצות על גרסת ה - BW הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער בפני כל מי שקנה את המסך בהמלצתי, לא היה לי מושג לגבי האופציה של הסטנד הרגיל.

דניס, באמת לא צריך להתבאס.

כשאנחנו ממליצים על מסכים,לא את כולם אנחנו בוחנים פיזית,במיוחד את המסכים החדשים

יש טעויות פה ושם(עדיף שיהיו פחות) אבל היי...העזרה היא העזרה הכי טובה שהשואל יכל לקבל! ושיגיד תודה על זה שעוזרים פה =) (חסר פה תרד תודה ענקי?)

מה שכן, אני חייב לציין שגם בהמלצה על האסוס 221C שבאתר שלכם בביקורת וגם במסכים המומלצים, מעבר לנתונים הטובים שלו כמובן, אני חייב לציין שיש לו בעיות ספק חמורות, שהוא שובק חיים אחרי חודש. כמובן שזה לא בכל המסכים, אבל זה חשש סביר מאוד! בזמנו עשיתי סקר בכמה פורומים (גם פה, וקיבלתי אזהרה שפתחתי ב2 פורומים בו זמנית חחח) ובוא נגיד שיש ל35 אחוז מהדגם הזה בעיות ספק! שזה ממש הרבה.

היתי בקשר עם חנות (מזמן) ושאלתי אותם כמה החזירו להם, הם לא היו מוכנים לנקוב באחוזים, אבל אמרו לי שהחזירו להם בערך 25 מסכים כאלה עם אותה הבעיה.

רק שלא יתבעו אותי על הוצאת שם רע על הדגם הזה =)

אצלנו בפורום אנחנו מזהירים על זה בכל המלצה כזאת.

בכל מקרה תעדכנו את התרד של ההמלצות כי כשלמישהו יש בעיה כזאת אז זה לא שהוא "נפל" על מסך לא טוב עם פגם. אלא זה כבר יותר מחשש סביר שתהיה לו את הבעיה הזאת שהוא יכל להמנע ממנה עם קצת מידע מקדים.

אתה מוזמן לעשות חיפושים בפורומים וגם בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת ההמלצה לכוון את הקונה לכיוון מסוים, האחריות עליו לבדוק את המוצר ולראות שהוא באמת מתאים לדרישות שלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, תרגיש טוב עם עצמך, המסך בסה"כ מצויין גם מול מסכי TN אחרים ללא ארגונומיה, בטח מול סדרת ה-T של (מניסיון). לאף אחד לא יכול היה להיות מושג שחיון יעשו מעשה מוזר שכזה, אלא כזה רק בדיעבד.

לייבא מסך עם סטנד רגיל, כשעיקר הגימיק שלו הוא הארגונומיה, ועוד אחרי שכבר ייבאתם את הדגם בעבר עם הסטנד המתכוונן, ובלי ליידע אף גורם בשינוי. החנויות מופתעות לא פחות מהצרכנים וכולם משלמים על זה מחיר, לקוחות, עסקים ואפילו ברוב טיפשותם חיון בעצמם נפגעים מזה - טיפול בהחזרות, שירות לקוחות, ומוניטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, תרגיש טוב עם עצמך, המסך בסה"כ מצויין גם מול מסכי TN אחרים ללא ארגונומיה, בטח מול סדרת ה-T של (מניסיון). לאף אחד לא יכול היה להיות מושג שחיון יעשו מעשה מוזר שכזה, אלא כזה רק בדיעבד.

לייבא מסך עם סטנד רגיל, כשעיקר הגימיק שלו הוא הארגונומיה, ועוד אחרי שכבר ייבאתם את הדגם בעבר עם הסטנד המתכוונן, ובלי ליידע אף גורם בשינוי. החנויות מופתעות לא פחות מהצרכנים וכולם משלמים על זה מחיר, לקוחות, עסקים ואפילו ברוב טיפשותם חיון בעצמם נפגעים מזה - טיפול בהחזרות, שירות לקוחות, ומוניטין.

אפשר לדעת למה אתה חושב שהם יותר טובים מסדרת ה-T?

אני הולך לקנות או T240 או את ה-2443BW, אבל יש סיכוי טוב שאני אהיה חייב את ה-240, יש לי סיבה לנסות לדחוף ל-BW?

(לא דגם ה-HD אגב, ה-HD באמת ידועים כבעלי INPUT LAG דיי נוראי).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הT240 והחזרתי אותו, בעיקר בגלל הזוויות האנכיות שהציקו לי מדי.המסך עלה לי אז כמעט 1500שח ואת ה2243 לקחתי ב850 (כולל משלוח). בין לבין ישבתי עם 17" LCD ג'נרי.

באופן כללי ההבדלים בין סוגי ה-TN זניחים למדי (TN הוא פנל גרוע ובין גרוע לטיפה פחות גרוע אין הבדל משמעותי), יחד עם זאת מסך גדול יותר משמע הבדל גוונים חד יותר בין חלקו העליון לתחתון כחלק מבעיית הזוויות האנכיות הצרות שמורגשות יותר ככל שהמסך גדול יותר (גבוהה יותר) .

כמו כן, איכות ואחידות הגופן ב2243EWX טובה יותר מאשר ב- T240. הרגשתי ממש בחוסר האחידות של השחור בגופן עצמו וזה הציק לי.

דבר נוסף אחרי שהתרגלתי לפיקסלים קטנים יותר ב-17" מרגישים בחוסר חדות יחסית במעבר למסך עם פיקסלים גדולים יותר אך העין מתרגלת לזה מהר.

אם השימוש שלך הם למשחקים ורק משחקים, קח את ה-24. אם יש שימושים נוספים אני העדפתי מסך קטן יותר.

ה-22 יושב גם מצוין ביחס עלות-תועלת/גודל מסך.

מעל 22" לטעמי כבר אי אפשר להתפשר על TN ודרוש פנל איכותי. את שלי קניתי גם משיקולי תקציב, לא הייתה לי אפשרות לקנות פנל איכותי וגם לא לחכות עם הרכישה. המסך הזה טוב בשבילי, הוא זול, מספיק גדול, וישרת אותי עד שאוכל לשדרג לפנל איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר בפורום.

בסט ביי היו ממש אחלא !

הם הסכימו להחליף את הצג לכל דגם אחר. אפילו פעמיים ודאגו להביא מסניף של big box את ה 2243BW

גם בביג בוקס היו מוכנים לחבר לי את שני הצגים להדגמה זהה. (כי אחד היה מחובר ב DVI וברזולוציה הטבעית והשני ב VGA)

בסוף לקחתי את ה T220P ואני מאוד מרוצה ממנו. החלטתי שהארגונומיה לא כזאת קריטית לי והייתי מרוצה מההדגמה שלו בחנות.

אני עובד עם EXTRA LARGE FONT וזה נראה מצוין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע אני קניתי אתמול מחשב ביחד עם המסך המדובר מה עליי לעשות להודיע להם שאני לא רוצה אותו או לבדוק שמה

ובמידה ולהחליף אותו אז באיזה דגם שיהיה אבל באותו מחיר.... קניתי אותו ב - 800 ש"ח באו אמ סי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...