כרטיס ב 800 ש"ח - רוצה לשדרג מ 8800GTS 320MB + מזימה :) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס ב 800 ש"ח - רוצה לשדרג מ 8800GTS 320MB + מזימה :)

Shasoosh

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בדיוק מרכיב מפרט להורים שלי שזקוקים למחשב חדש כבר הרבה זמן ואז עלתה בראשי מזימה. :)

לשים להם כרטיס מסך נחמד יותר ממה שתכננתי , לקחת אותו בשבילי ולתת להם את ה 8800GTS 320MB ששירת אותי נאמנה בשנים האחרונות.

בכל מקרה הייתי שם להם כרטיס מסך סביר (אחותי משחקת מידי פעם) בסביבות ה 400 שקל לכן אני רוצה להשקיע עוד קצת ולהשתדרג.

קראתי בשעה האחרונה בפורום ונכנסתי יותר לעניינים אך בכל זאת אין בידי תשובה חד משמעית כמה הבדל אני ארגיש בביצועים, במידה ואני אקח 4830 או 9800GT.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק מסתכל על Chart ב Tom's ואכן יש הבדל ניכר בביצועים.

נכון להיום אין משחק שלא עובד אצלי בצורה מספקת, לרוב על גרפיקה מקסימלית ב 1280x1024

אולי אני מוריד איזה AA פה ואיזה Motion Blur שם.

אני באמת צריך את זה? לא

אני אקנה כרטיס מסך חדש? :hat:

עריכה:

dj-ElectriC, קורה שמגיע משחק שאני לא יכול להנות ממנו מבלי "לרדת לזנות" בהגדרות,

לדוגמא Cryostasis שיצא לא מזמן. אני מניח שלרוב זה מגיע מתכנון לקוי (*שיעול* GTA4 *שיעול*)

אבל אם 400 שקל שיצאו ממני יעזרו לי להגיע מ 22 FPS ל 35-40 ברוב המקרים זה נראה לי דווקא רעיון לא רע.

4850 בכלל לא היה שיקול עד לפתיחת הדיון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כבר הוכח שHD4830 הוא כרטיס מעולה שעם OC שממש לא קשה לעשות הוא מוסיף אחוזי ביצועים רבים ואף עוקף במעט את הHD4850.

אם אתה יכול שיבושם לך, אתה תקבל האצת ביצועים יפה למערכת

http://tms.co.il/product/6329

בעניין רכישות של הכרטיס ישנה המערכת של הודעות אז לא כאן בקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ האמת בניתי על OC ל 4850 - למרות שאיני יודע מה איכויות ה OC שלו עדיין.

אם אני לא טועה בין השניים 140 שקל הבדל אבל זה בהחלט שיקול שאני צריך לחשוב עליו.

Access denied - לקנות ממני איזה כרטיס? אני לא עוקב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lanzar welcome aboard :)

ה4830 כרטיס עדיף בהחלט,חזק מאוד בסטוק (לא כזה רחוק מה4850) וגם חייתי באובר,בכדי לעשות C@ ל4850

צריך לתת לו קצת וולטים בכדי שיזוז יותר הליבה מעט מגבילה אותו משומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים שאם אני רוצה לקנות 4850 למשחקים עדיף לי לקנות 4830 ולעשות לו OC והוא יהיה עדיף? ועוד עם הקירור סטוק?

מה הCONS? שהאחריות מתבטלת? או ששאר הרכיבים במחשב לא יאפשרו לי לעשות OC מספיק גדול איתו ואני אתקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...