שאלה: חשיבות המעבד [E2160] בהפעלת משחקים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה: חשיבות המעבד [E2160] בהפעלת משחקים

bitoNNz

Recommended Posts

המשחק הזה מתוכנן דפוק. חכה לפאטצ' שיצא בזמן הקרוב (אני מקווה).

בכל מקרה, במצב הנוכחי, עם המעבד הזה המשחק לא יעבוד טוב, כי המשחק הזה ספציפית דורש המון כוח עיבוד מהמעבד ופחות מהכרטיס מסך.

אני מקווה שזה ישתנה בפאטצ'...

החבר שלך צודק חלקית, כי ברוב המשחקים הכרטיס מסך חשוב בהרבה מהמעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מתוכנן דפוק. חכה לפאטצ' שיצא בזמן הקרוב (אני מקווה).

בכל מקרה, במצב הנוכחי, עם המעבד הזה המשחק לא יעבוד טוב, כי המשחק הזה ספציפית דורש המון כוח עיבוד מהמעבד ופחות מהכרטיס מסך.

אני מקווה שזה ישתנה בפאטצ'...

החבר שלך צודק חלקית, כי ברוב המשחקים הכרטיס מסך חשוב בהרבה מהמעבד...

מה הפאץ' יעשה?

ועזוב את הרעיון של תכנון המשחק הכוונה פה שהוא אומר שמעבד C2D הכי ישן ודפוק שיש יכול להריץ כל משחק

כאילו אין חשיבות בכלל למעבד.

כמובן שהחלק העיקרי זה הכרטיס מסך.

השאלה אם הוא צודק כאילו אם מעבד כמו E2160 יכול להריץ כל משחק אז למה להשקיע במעבד כמו E8400..

אני חושב שלמעבד יש חלק גדול תקן אותי אם אני טועה

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך הייתי ממליץ על OC , מה שבטוח ישפר את הביצועים ...

כמובן שלמעבד יש חלק מסויים בהפעלה אבל בעיקר כרטיס המסך הוא ה"מעבד" המרכזי של המשחק , עדיין , מעבד בתדר חלש יכול ליצור צוואר בקבוק ולפגוע קשות בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי על השאלה בכותרת

הוא דיבר על :kopfpatsch:

הרי כבר אמרו לו שחבר שלו צודק בעיקרון באופן כללי

אבל לגבי זה משהו אחר

ו DarkLloth

עם כל הכבוד

הרי כבר מזמן הוכיחו שתדר מעבד זה לא הדבר היחידי המשפיע לביצועים

ובין 2160 ל4200 לא תרגיש כמעט בשום הבדל במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במשחק עצמו, יש משחקים שדורשים יותר מהמעבד ופחות מהכרטיס מסך ויש כאלה שהם ההפך, אני אתן לך את המקרה שלי: החלפתי מעבד ולוח אם, הייתי עם E4500 ועכשיו אני עם E8400(כן התגברתי על כל העוגמות שעברו עלי ואפילו קרה לי נס טכנולוגי-הלוח אם עובד מצויין למרות שיצא ממנו ריח שרוף לפני שבוע) ועכשיו כשניסיתי את קרייסיס המשחק לפי דעתי רץ יותר טוב משהוא רץ עם המעבד הקודם, לי היה קל להבחין בזה כי יש לי כרטיס מסך יחסית חזק אבל שוב ברוב המשחקים הכרטיס הוא זה שקובע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה:

המעבד בהחלט קשור לביצועים במשחקים. כן- עדיין הדבר הכי חשוב עבור הוא הכרטיס מסך, אבל המעבד בהחלט משפיע.

ספציפית- המעבד שלך מגביל אותך במשחקים כבדים.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח קודם כל תודה לכולם על התגובות

רק רציתי להבהיר שזאת הייתה מן התערבות אין לי מעבד E2160 זה פשוט הC2D הכי חלש שמצאתי..

וברור שהכרטיס מסך הוא החלק העיקרי במשחקים אבל השאלה הייתה אם יש לי כרטיס מסך 8800GT ו2GB ראם

עם מעבד כזה ישן או אפילו יותר אם IV יעבוד חלק [בלי קשר לפאץ' שלהם ולכל הבאגים..] הכוונה היא שהוא יריץ כמו מעבד 8400

אז ממה שהבנתי המעבד הוא חלק די מכריע בעניין [לא כמו כרטיס מסך] אבל חשוב במידה רבה להרצת משחקים

כמו שחשבתי :P

תודה לכולם :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...