מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מתאמן במכון כושר ? (לפיתוח גוף)

Shoko

Recommended Posts

מי פה מתאמן ?

מי שמתאמן שיפרט קצת :

משקל:

גובה:

תרגילים ומשקלים :

תרגיל : משקל:

שלי :

משקל 74~

גובה ~1.75

תרגילים ומשקלים :

תרגיל: חזה חופשי עם מוט משקל : 70kg 4 סטים של 12

תרגיל: דו ראשי בעמידה עם משקוליות (לא מוט W ) משקל : 12.5 כל יד... 4 סטים של 12

תרגיל:חזה עליון עם משקוליות משקל : 20kg כל צד 4 סטים של 12

אין לי כוח לפרט על עוד תרגילים...מי שרוצה לפרט יותר\ פחות שיפרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה למה כאלה משקלים בטח בגיל שלך, כשאני הייתי בגיל שלך הייתי עושה 60X12X3 במוט (אומנם לא בחופשי אלא בנעול שהרבה יותר קשה).

עכשיו בקושתי הצלחתי לעושת 15X3 בשכיבות סמיכה, אבל זה בגלל שאני םצוע קרוב לשנה ואל התאנמנתי בכלל.

אני מאוד מקווה בשבילך שאתה עושה את זה פחות מפעמיים בשבוע זה רצח לגוף (אף על פי שאני הייתי 65 קילו עם 167ס"מ, גנים דפוקים).

אני הגזמתי ובשביל זה נאנסה לי היד (אף על פי שייתכן כי מודבר בבעיות כתוצאה מעבודה מתמשכת במחשב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנעול יותר קל בהרבה החופשי יותר אפקטיבי ויותר קשה. אם היית מנסה בחופשי היית רואה שאין לך יציבות בכלל

אתה מתנדנד...

בכל מקרה כלום לא יקרה לגוף אל דאגה xD יש לי גנים תימניים אסלים xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העול קשה הרבה יותר, לפחות איפה שאני התאנמנתי, גם יש חיכוך וחיכוך ששוה ערך ללפחות 3 ק"ג לא טרחתי לבדוק, נוסף על כך המשקל מתחלק באופן שווה, ואין מה לעשות

לפעמים יד ימין לא יכולה להגיע למקסימום כי שמאל מגבילה, מה שמקטין את היכולת הכללית, היו כאלה שהיו מאמנים במעין אלכסון מרמים קודם בימין ואז מיישרים עם שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, לפי המשקל ברור שאתה דיי גדול, מה גרם לך להתחיל להתאמן כל כך מוקדם?

סתם ניסיתי , וזה ממש מוציא אנרגיות וזה כיף...אני לא משתגע ולא לוקח תוספי תזונה חלבונים וכו' פשוט יש לי אחלה גנים....

אני לא הולך לפתח גוף יותר מידי כי לטעמי זה ממש מגעיל כל המפתחי גוף...אני רוצה להגיע לגוף יפה ומעוצב...

ולזה שמעלי כן... אתה מתאמן? תעשה הכל לפי התוכנית של המאמן הכל בהדרגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 15 בדיוק היה לי יומולדת ואני מתאמן בערך מסוף ספטמבר בחדר כושר

אני מתאמן לפי תוכנית אימונים שקיבלתי מהמדריך

אני עושה אירובי וכח שלוש פעמים בשבוע ועוד פעמיים אם יוצא לי רק אירובי פשוט החדר ממש ליד בית ספר אז אני הולך אחרי הלימודים

במכשירים אני מרים בחלק שלוש משקולות רחבות (לא יודע כמה ק"ג זה כל אחד) ובחלק 4, במכשיר של שריר הירך האחורי אני מרים 5.

חוץ מזה אני עושה 7.5 יד אחורית ו5 יד קדמית במכשיר כזה שמשעינים את הבית שחי עליו ומתחילים בהרמות.

אני גם עושה מכשיר לחיצת חזה עם 3.5 משקולות רחבות (כאילו 3 רגילות ואחת קטנה יותר).

כפיפות בטן ומרפקים אני עושה גם, בטן 3 סטים של 20 ומרפקים 3 סטים של 15.

זהו בערך, אני חדש בתחום אז אני עושה מה שהמדריך אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ניסיתי , וזה ממש מוציא אנרגיות וזה כיף...אני לא משתגע ולא לוקח תוספי תזונה חלבונים וכו' פשוט יש לי אחלה גנים....

אני לא הולך לפתח גוף יותר מידי כי לטעמי זה ממש מגעיל כל המפתחי גוף...אני רוצה להגיע לגוף יפה ומעוצב...

ולזה שמעלי כן... אתה מתאמן? תעשה הכל לפי התוכנית של המאמן הכל בהדרגה

אני מתאמן אבל אין לי שום תוכנית ,אני בא ומאלתר תמיד. זה טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל נחמד בלחיצת חזה , כל שאר האנשים פה מזי***ם בשכל אל תתיחס .

אל תשוו משקלים של מכונות אלא רק תרגילים חופשיים..לכל מכונה יש חיכוך ומבנה שונה .

לא לוקח חלבונים ? מה זה אמור להביע לעזאזל...? אנשים תתחילו לקרוא מאמרים או לפחות תקראו איזה ספר בענין רמת הבורות בנושא הזה פשוט מכפירה...

חחחחחחחח

אתה לא רוצה להיות מפתח גוף ? שתתקרב לרבע ממה שמפתחי גוף מגיעים תדבר איתי ואז תחליט לעצור , אין לך מושג כמה קשה לפתח מאסה גדולה ואין לך מושג כמה הם משקיעים בזה מעבר לחדר הכושר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, בלי זיוני מוח... אל תשמידו גם את הדיון הזה עם הבורות שלכם אנשים...

משקל הוא דבר יחסי לכולם. אני בגיל 16 כבר סחבתי 110 קילו סקוואט, אז מה ?

מכובד אחי , מה הגובה והמשקל שלך ?

במקרה את חבר של אייל השפיץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 15 בדיוק היה לי יומולדת ואני מתאמן בערך מסוף ספטמבר בחדר כושר

אני מתאמן לפי תוכנית אימונים שקיבלתי מהמדריך

אני עושה אירובי וכח שלוש פעמים בשבוע ועוד פעמיים אם יוצא לי רק אירובי פשוט החדר ממש ליד בית ספר אז אני הולך אחרי הלימודים

במכשירים אני מרים בחלק שלוש משקולות רחבות (לא יודע כמה ק"ג זה כל אחד) ובחלק 4, במכשיר של שריר הירך האחורי אני מרים 5.

חוץ מזה אני עושה 7.5 יד אחורית ו5 יד קדמית במכשיר כזה שמשעינים את הבית שחי עליו ומתחילים בהרמות.

אני גם עושה מכשיר לחיצת חזה עם 3.5 משקולות רחבות (כאילו 3 רגילות ואחת קטנה יותר).

כפיפות בטן ומרפקים אני עושה גם, בטן 3 סטים של 20 ומרפקים 3 סטים של 15.

זהו בערך, אני חדש בתחום אז אני עושה מה שהמדריך אומר.

אתה עם אותה תוכנית מאז שהתחלת ? תחליף אותה! הקטע הוא להתקדם בתכניות כל הזמן ולעלות במשקלים.

טיפ לכולם : כשעושים לחיצת חזה עם משקל חופשי (לא סמית') אז לשים משקל שאתה לא מרימים את כל החזרות לבד נגיד יש לכם 12 חזרות את בחזרות 11-12 מישהו מאחוריכם יעזור לכם ממש טיפה עם האצבעות כמעט ולא יתן כוח רק שלא יפול עליכם ושתצליחו להרים - ככה אתם מוציאים מעצמכם 100 אחוז ולא 80 אחוז.

אני מתאמן אבל אין לי שום תוכנית ,אני בא ומאלתר תמיד. זה טוב ?

הקטע של תוכנית הוא שאתה מתאמן בהדרגה ומפתח הכל כמו שצריך . אם תאלתר כל פעם תעבוד על סיבים שונים , וגם אף פעם לא תעבוד מספיק ככל שאתה מתפתח והגוף מתרגל לעבוד. תתחיל עם תוכנית.

משקל נחמד בלחיצת חזה , כל שאר האנשים פה מזי***ם בשכל אל תתיחס .

אל תשוו משקלים של מכונות אלא רק תרגילים חופשיים..לכל מכונה יש חיכוך ומבנה שונה .לא לוקח חלבונים ? מה זה אמור להביע לעזאזל...? אנשים תתחילו לקרוא מאמרים או לפחות תקראו איזה ספר בענין רמת הבורות בנושא הזה פשוט מכפירה...

חחחחחחחח

אתה לא רוצה להיות מפתח גוף ? שתתקרב לרבע ממה שמפתחי גוף מגיעים תדבר איתי ואז תחליט לעצור , אין לך מושג כמה קשה לפתח מאסה גדולה ואין לך מושג כמה הם משקיעים בזה מעבר לחדר הכושר .

תאמין לי שאני מודע מה הם עושים , אני מתפתח ממש בקלות....לא אחד שלוקח לו זמן...ומי שמפתח גוף ורוצה להגיע לרמה לוקח כדורים תוספי סטרואידים שוקל וכו'

דוד שלי פעם היה לוקח הכל במידה...

וחלבונים זה ברור שאני צורך באופן רגיל וברור שהגוף בלי זה לא יכול להתקיים , הכוונה הייתה לאבקה ששותים לאחר האימון.\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...