ארגון קנייה מרוכזת של HTPC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון קנייה מרוכזת של HTPC

Zrizi

Recommended Posts

שלום,

במסגרת חיפושי אחר מחשב HTPC הגעתי לחנות בשם RSM:

www.rsm.co.il

החנות ממוקמת בעפולה וכרגע פותחים סניף חדש בכפר סבא. דיברתי עם המנהל שם (בחור נחמד בשם מיכאל) אודות האפשרות לערוך קנייה מרוכזת של מחשבי HTPC. אנחנו נרוויח מערכת איכותית במחיר תחרותי והוא יקבל חשיפה לחנות החדשה שלו.

המפרט עליו חשבתי (תרגישו חופשי להציע שינויים) הינו:

שם הפריט מחיר משלוח כמות תשלומים מחק

Athlon x2 E4850 X2 Dual Core AM2 BOX 292.00 ¤ - 1 1

GlacialTech Igloo 7311 Light Silent fan 39.00 ¤ - 1 1

Gigabyte MA78GM-S2H AMD780 CHIPSET 414.00 ¤ - 1 1

G.Skill 2GB Kit DDR2 800Mhz F2-6400CL5S-2GBPQ 216.00 ¤ - 1 1

Samsang 640GB 7200RPM 16MB Sata HD642JJ 356.00 ¤ - 1 1

NSK2480 Black / Silver 496.00 ¤ - 1 1

Adesso 2.4Ghz Wireless Media Center Keyboard 336.00 ¤ - 1 1

הרכבת מחשב עד 3000 ש"ח 75.00 ¤ - 1 1

סהכ - 2224 שח

מערכת זו דומה למערכת המומלצת של האתר בתקציב של 2500, אך היא כוללת את הHD המוצלח והשקט של סמסונג בנפח 640G, ומקלדת אלחוטית מעולה של אדסו הכוללת טרקבול, ומחליפה שלט עכבר ומקלדת. המערכת אינה כוללת כרטיס TV ושלט ורמקולים.

למי שלא מכיר, המעבד עובד על הספק נמוך במיוחד (45W) וביחד עם לוח האם מבוסס chipset ה-780G, זהו מערך מעולה לHTPC שפותר את צרכי ה-HD עבור אודיו ווידאו ללא צורך בכרטיסים נוספים. מפרט זה אינו מיועד כמובן למשחקים כבדים כגון קרייסיס, אלא בעיקר לצפיה בתכני HD. המארז הינו האיכותי ביותר בתקציבו וכולל ספק מעולה.

כמובן שאפשר לבצע שינויים כגון הוספת כרטיס TV, שדרוג הזכרון ל4G, הוספת כרטיס רשת (יש שם דגם טוב של אדימקס בכרטיס PCI).

בבקשה תכתבו אם אתם מעוניינים. רק לשם הסר ספק - אני לא עובד בחנות וזאת הפעם הראשונה שאני עומד לרכוש שם מחשב.

באתר החנות רשום שניתן לבצע משלוח עם שליח עד הבית תמורת 40 שח. אני קצת מוטרד מזה שאם אצטרך להשתמש באחריות אצטרך לנסוע לכפר סבא, אבל ממילא כל החנויות האיכותיות היום אינן בתל אביב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אחלה פרסומת :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אבל הכרטיס המסך המובנה בלוח אם לא מספיק לניגון hd מלא 1080p

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-blu-ray-video,2030.html

אגב שתי השורות האחרונות ממש טובות :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בהצלחה בסניף החדש ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם זה נשמע כמו פרסומת, אבל אין לי קשר לחנות. אני רק מחפש HTPC במחיר טוב.

אם תסתכל בהודעות קודמות שלי תראה שהמלצתי על IQPC ו-SKYPC שהן חנויות מצויינות, ורק השבוע גיליתי את החנות הזו.

ברור לי שפרסום החנות בפורום היא המוטיבציה של בעל החנות לתת לנו מחיר טוב ואני לא מרגיש רע עם זה בכלל. יכול להיות שסגנון הכתיבה שלי קצת פורמלי...

לגבי כרטיס המסך - לא ידעתי את זה, אבל אישית לי זה לא משמעותי כי יש לי טלויזיה A450 של סמסונג (37") שהיא HD ready. אני משער שאם יהיה ביקוש לכרטיס טוב יותר, מבוסס על 790, או כרטיס יעודי, נכניס את זה כאופציה.

אגב, בסיכום של הכתבה מטום'ס דווקא כתוב של780 לא היתה בעייה בניגון 1080P:

Our first conclusion is that if we were considering the purchase of one of these boards for an HTPC , we would strongly lean toward the 780G/Radeon 3200. The board served up 1080p video without the stuttering. issues we saw on the Nvidia MCP78S/GeForce 8200 motherboard playing back the demanding H.264 encoded Blu-rayhttp://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc disk. By our reckoning, this is a deal-breaker. While it’s true that the GeForce 8200 has some better audio playback options, they don’t count for much when the video can’t be played back without stuttering on a dual-core X2 4800+ CPU. The 780G was even able to muster HD playback with the VC1 and MPEG2 codecshttp://en.wikipedia.org/wiki/codec with a lowly single- Sempron 3200 at 1.8 GHz. Don’t get us wrong—the MCP78S is no slouch by any consideration and it’s a great value chipset with really strong graphics capabilities and compelling features like Hybrid Power not found in its 780G competition. But when buying specifically for HD videohttp://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_video playback, the 780G is simply the better choice.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניה מרוכזת עושים בדרך כלל על פריט אחד. מסך, וכו'.

כשאתה בא ומציע לקנות מחשב שלם זה בעיתי וברור שלא יהיו קופצים. כל אחד בעל תקציב קצת שונה, כל אחד רוצה חלקים שונים ומשונים בתוך המפרט.

אין שום סיבה שיהיו הרבה קופצים אם בכלל.

תקנה ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן כמו שדור אמר לאנשים מסויימים יש דרישות מסויימות ויש כאלו שמעוניינים שה- שלהם יריץ את המשחקים החדשים ביותר או לחילופין לא יהיה כולל מארז ייעודי כי אין להם בעיית מקום אלא דורשים מארז גדול בעל אוורר איכותי יותר וכו' וכו'.

קניות מרוכזות עושים לפריט אחד בעל ביקוש גבוה.

לדיון הזה אין כאן מקום והאמת שלא בשום פורום אחר, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...