למה בווינדוס VISTA\XP אי אפשר להתקין יותר מ3.5 גי'גה זיכרון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בווינדוס VISTA\XP אי אפשר להתקין יותר מ3.5 גי'גה זיכרון?

tal396

Recommended Posts

מערכות 32 ביט מוגבלות למעבדי 32 ביט (אפילו אם יש לך מעבד 64 ביט) ולכן בקוד שלהם הם מוגבלות לטפל בזכרון של עד 3.2-3.5 גיגה

על מנת להשתמש ביותר זכרון אתה יכול להתקין את גרסת 64 ביט, ובה תוכל להתקין תיאורטית עד 16.8 מליון טרה בייט של , ומעשית עד 16 גיגה של (אם יהיה לך שתומך בהרכבה של 16 גיגה שזה הכי מתקדם היום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שווינדוס 64 ביט לא יעבדו עליו המשחקים? לדעתי יעבדו

וחוץ מזה המשחקים שאת משחקת לא דורשים 4 גיגה זכרון אל תשכחי שמערכת ההפעלה עצמה משתמשת בלפחות 1 מזה

המשחקים דורשים בזמן שהם רצים חלק מהזכרון תבדקי את הדרישות אולי 1 או 2 (קרייסיס דורש בדרישות מומלצות מערכת עם 2 גיגה זכרון אל תשכחי שזה כולל את מערכת ההפעלה)

ותוכנות יעבדו למה לא

את מתבלבלת

יש תוכנות 64 ביט (נדירות בשוק) שלא יעבדו על 32 ביט אבל לא להפך

בכל מקרה המסקנה היא שאם זה רק בשביל משחקים הם יעבדו גם על אקספי לא צריך לרוץ להתקין ויסטה 64ביט בשבילם. אם נורא חשוב לך הזכרון שקנית אין ברירה אלא להתקין ויסטה 64ביט.

דרישות של קרייסס:

http://www.crysisdemo.com/crysis-system-requirements.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי שלווינדוס 64 יש בעייה של להתקנים שונים, משום שרוב המפתחים משקיעים את מרבית המשאבים שלהם בדרייברים למערכות הפעלה נפוצות יותר (32 ביט).

אולי מישהו שהתנסה בכך יוכל לאשש או להזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי ולו במשחק אחד שלא עובד על הויסטה 64.

ואני התקנתי המון משחקים, כולל משחקים ישנים.

חוץ מציוד ישן שכבר לא מפתחים לו דריוורים אין שום בעית תאימות.

חצי גיגה זה לא סוף העולם.

זיכרונות 4GB עולים בערך 300 שקל היום.

אז מה אם 40 שקל מתוך זה לא מנוצלים, ביג דיל.

עדיף 2GB על 3.5 ?

ויסטה 64 יודע לגשת לכל ה4GB אבל הוינדוס עצמו לוקח הרבה יותר .

ואותם תוכנות שרצות על מערכת 32 יתפסו יותר על 64.

ככה שאין ממש סיבה לכל אחד לרוץ לשדרג לויסטה 64 בגלל החצי גיגה שלא מנוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כל מה שאמרו מעליי נכון. רציתי להוסיף רק שאני עברתי מ רגיל לויסטה 64 וכל המשחקים שבנתיים בדקתי עובדים לי ואפילו טוב הייתי אומר. לפי דעתי קרייסיס רץ לי טוב יותר על הויסטה כנ"ל לגבי LOST PLANET (לא יצא לי להשוות בעוד משחקים..)

למערכות 64 אכן יש לפעמים בעיות תאימות לציוד ישן בדרך כלל - כמו איזה מדפסת ישנה (או חדשה שהיצרן שם פס על משתמשי 64 ומתעצל לפתח) או כרטיסי קול ישנים (או שוב מחברות שלא משקיעות בפיתוח הדרייבר) וכו', אבל לדברים חדשים יחסית וחומרה יותר מוכרת לא צריכה להיות שום בעיה.

כמו שאמרו - ויסטה 64 לא רק מנצל את כל כמות הזכרון אלא גם צורך הרבה יותר זכרון בעצמו וגם כל תוכנה שרצה צורכת כמעט כפול זכרון - שוב בגלל רישום בכתובת זכרון בגודל 64BIT במקום ב 32BIT.

לכן, אם ב רגיל מומלץ בערך 2GB אז בויסטה/XP 64 מומלץ כפול - 4GB.

והעובדה שהמערכת שלך יכולה לעבוד רק עם 3.5GB לא ממש צריכה להפריע לך. אין לך מה לדאוג לגבי זה ואת יכול להמשיך להנות מהמשחקים שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכולה לשחק CRYSIS עם למשל 3.5 ג'יגה או משחקים עם הרבה זיכרון, מה עושים במצב כזה?

למה לא ? קריסיס לא צורך כלכך הרבה זיכרון גם ככה...

אני שמעתי שלווינדוס 64 יש בעייה של להתקנים שונים, משום שרוב המפתחים משקיעים את מרבית המשאבים שלהם בדרייברים למערכות הפעלה נפוצות יותר (32 ביט).

יותר נכון פעם, היום בשביל לקבל סרטיפיקציה של , דריברים חייבים לעבור תהליך גם ל 32 ביט וגם ל 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jacko_il ו-Art Tatum אני מסכים איתכם לגמרי, אבל אל תשכחו שלמרות ניצול הזיכרון הגדול, בעת הצורך ויסטה מפנה מקום בזיכרון מתי וכמה שצריך.

פותחת הת'רד להלן דרישות המערכת המומלצות של Crysis:

Recommended System Requirements

from Crytek and EA

OS - Windows XP / Vista

Processor - Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or 64 X2 4400+

Memory - 2.0 GB RAM

GPU - NVIDIA 8800 GTS/640 or similar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת כזו תיתן אולי משחק חלק ב MEDIUM, אך אני לא כל כך בטוח שהיא תספיק ל HIGH בצורה חלקה.

לי יש מערכת חזקה מזו בהרבה ולא HIGH לא זז בכזו קלות - גם אז יש מצבים שיש צניחות FPS ריציניות לרמות לא שחיקות..

זה אולי די נדיר ותלוי בשלב אך עדיין קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אבל הנקודה הייתה הזיכרון. אתה מוזמן לגשת לדיון הראשי של Crysis ולחפש את כל המצהירים שהם משחקים ברזולוציות גבוהות/פרטים ברמה גבוהה (הגדרות על High או Ultra).. ותראה שזה לא מחייב יותר מ2GB בשביל לשחק בצורה טובה במשחק הזה. למען האמת אתה לא צריך ללכת כל כך רחוק, אני יכול להגיד לך מהנסיון שלי.. במערכת שלי 2GB .. הגדרות הכי גבוהות ואני נהנה מהמשחק והמערכת שלי לא כ"כ חזקה כמו של אנשים אחרים כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על XP-32 אז ברור שאין כל כך צורך ביותר מ 2GB.

ב VISTA-64 אי אפשר לשחק עם 2GB זכרון וזה בדוק מנסיון. היה לי 2X1GB של REAPER לפני מה שיש לי עכשיו והמשחק לא היה שחיק. בלי קשר לזמני טעינה מטורפים המשחק היה נעצר כל כמה שניות ועושה טעינות קצרות כאלה והיה מקרטע ברמות. החלפתי לקיט של 2X2GB הנוכחי שלי והכל עובד עכשיו פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על XP-32 אז ברור שאין כל כך צורך ביותר מ 2GB.

ב VISTA-64 אי אפשר לשחק עם 2GB זכרון וזה בדוק מנסיון. היה לי 2X1GB של REAPER לפני מה שיש לי עכשיו והמשחק לא היה שחיק. בלי קשר לזמני טעינה מטורפים המשחק היה נעצר כל כמה שניות ועושה טעינות קצרות כאלה והיה מקרטע ברמות. החלפתי לקיט של 2X2GB הנוכחי שלי והכל עובד עכשיו פיקס.

גם לי קרה בדיוק אותו סיפור.

ויש גם המון דיווחים דומים באינטרנט.

לויסטה 64 חובה 4GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...