Dell 2007FP - פשוט טעות(?) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2007FP - פשוט טעות(?)

J0n1

Recommended Posts

לפני כמה חודשים רכשתי את המסך 2007fp, לאחר כל ההייפ שנעשה לו בפורום על איכות הצבעים, וזווית הצפיה הרחבה, הרגשתי שאני חייב להחליף את הCRT שלי במסך איכותי בעל פאנל SIPS.

קיבלתי את המסך, התלהבות של חדש... אבל היו זליגות אור בפינות, הלכתי והחלפתי אותו באחד אחר, וגם בו יש זליגות.

לאחר שימוש של כמה חודשים, אני כמעט מתחרט שרכשתי את המסך הזה, הוא פשוט לא איכותי כמו שאומרים.

הזווית צפיה שלו נוראית, אני רואה סרט, וטיפה זז הצידה עם הראש וישר הזליגות אור וההילה הסגולה הזאת מכסה את כל המסך ואי אפשר לראות כלום (תחשבו שאתם רואים סרט חשוך ב16:9, הכל נהיה סגול)

איכות התמונה שלו לא יותר טובה מTN שאני רואה בחנויות.

הוא מתחמם בצורה נוראית, אני מתקרב ואני פשוט מרגיש חום יוצא ממנו.

בקיצור, אני לא מבין על מה כל ההתלהבות, ואם הייתי יכול, הייתי חוסך טיפה יותר ורוכש מסך TN אימתני, (ולא, אני לא צריך לפצות על הגודל של ה...)

לכל מי שיש מסך כזה, איך התרשמתם מהמסך שלכם? האם לדעתכם הוא היווה רכישה מוצדקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 2007WFP. אני מאוד מרוצה ממנו. S-IPS

REV04.

ההילה הסגולה שמים לב אליה רק כשהמסך שחור, וזליגות אור גם.

בשימוש נורמאלי אני לא שם לב לא לזה ולא לזה.

האיכות של המסך מעולה, צבעים מדויקים והעיניים לא כואבות (אצל סבתא שלי ישבתי איזה חצי שעה על מסך מאעפן של , העיניים שלי נגמרו)

אבל מה, היום מסך 22 אינץ' טוב יותר משתלם ביחס למחיר לדעתי.

את שלי קניתי לפני שנה, ואז המחירים של ה 22 אינץ' היו יותר גבוהים, ולעומת זאת הדל נשאר באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במסך הזה הרבה לסרטים, ותמיד אמרו שלא כדאי לקחת TN כי מספיק שמזיזים את הראש והצבעים משתנים, אבל כאן זה יותר גרוע, אני קם כל כמה זמן לכוון את המסך, כי אם אני זז פשוט יש את ההילה הסגולה הבוהקת וזה מציק בעיניים

חבל שלא לקחתי PVA (טוב בעצם זה לא בשליטתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו מסך תקול.

אני בעלים של הגרסא הרחבה, S-. ואני מרוצה עד הגג.

זליגת אור אין בכלל, הילה סגולה קיימת רק שהמסך שחור כמעט לגמרי (תופעה ידועה)

ולגבי זוויות הראייה, אין עוד מסכים כאלה. אני רואה שינוי קליל מאוד בצבעים בסביבות ה160 מעלות, אך ממש לא משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו אצלי שני מסכים, כך שלא נראה לי ששניהם דפוקים.

דבר שני, ידוע שבגירסה החרבה פחות רואים את ההילה הסגולה

זה נכון שלא רואים שום שינוי בצבעים שזזים, אבל הגוון השחור מעצבן אותי כ"כ

עכשיו שראיתי את המחירים שערורייתיים של המסכים הגדולים שנמכרים היום.. ה30" לדוגמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין לך זליגת אור. לפעמים אנשים מכנים בטעות את ההילה הסגולה כזליגת אור.

ההילה הסגולה ב-2007FP אכן חזקה יותר ומציקה יותר מאשר בכל מסך אחר שיצא לי לראות (כולל ה-2007WFP הרחב).

ובכל זאת - זה לא כזה נורא. מבחינים בה בעיקר בסצנות כהות בסרטים, ובמצב כזה ממש לא אכפת לי שהשחור נוטה לסגול. בכל מצב אחר הצבעים שלו נהדרים, וזוויות הצפיה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה לבן בפינות, זאת ממש זליגה

הקטע שאתה רואה סרט בד"כ הוא כהה (אני מחבר את זה עם VGA ב50% בהירות) ויש גם את הפסים השחורים

אז תמיד יש סגול

בנוסף יש לי קצת ריצודים, אבל זה לא קשור, אני בטוח שזה בגלל הVGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שזה באסה, אבל איך בכלל נוח לך לראות על מסך שהוא לא רחב?

ד"א הריצודים שבvga זה באמת בגלל הכבל, בדיוק לפני יומיים קיבלתי את הכבל dvi שהזמנתי, והנה פתאום רואים הכל חלק בלי ריצודים. (אחרי שהרסתי לעצמי את העיניים ומרחתי את הקנייה של הכבל הזול הזה כמעט שנה :nono:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...