שאלה בקשר לחיבור צג למקורות אבחנה גבוהה (Dell 2007FP או Dell 2407WFP) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיבור צג למקורות אבחנה גבוהה (Dell 2007FP או Dell 2407WFP)

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

יש לי בקשה קצת חריגה מבעלי הצג 2007FP או 2407WFP

אני שוקל לקנות את אחד הצגים האלו, ואני אשמח אם מישהו יוכל לאפשר לי לבוא אליו ולראות איך הצג נראה (רק 2 דקות של טקסטים / גלישה, ועוד 2 דקות של סרט או משחק).

אני מאיזור רחובות אז מי שגר רחוק זה לא רלוונטי, יש לי אז אין לי בעיה להגיע, ואשמח לבוא לראות את הצג מתישהו בשעות הערב, או אם אפשר מתישהו בסופ"ש זה בכלל עדיף.

תודה מראש,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה עם הבחור ואני חושב שיהיה נפלא אם מישהו יהיה נחמד ויסכים.

בחנויות לא תמיד יש את הדגמים שאנחנו מחפשים. לרוב קשה מאוד למצוא את הדגמים האיכותיים.

כמו כן המסכים תמיד מחוברים בצורה לא אידיאלית. בדר"כ הם מחוברים דרך מפצל ולא ישירות. הרבה פעמים המסך לא נמצא ברזולוציה הטבעית שלו, לא תמיד נותנים לך "לשחק" איתו אם עם המחשב שמחובר אליו. בקיצור לא חוויה נעימה כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שיהיה לך יותר סיכוי לראות אותם בחנות...

ככה גם תוכל לראות אחד ליד השני ולהשוות

למצוא חנות שיש בה את שני הצגים בתצוגה נורמלית זה לא פשוט. מה גם שהם פחות גמישים מבחינת השעות (בשעות שהם עובדים - גם אני עובד...).

הם גם לא יראו לך מה שאתה רוצה אלא בד"כ יתנו לך להסתכל על השומר מסך או משהו כזה...

חוץ מזה שצריך להיות אופטימים - מישהו כבר הציע לי לראות את ה-2007FP, ואנחנו מנסים לראות מתי מסתדר לשנינו מבחינת הזמנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lcd tv אפשר לראות את כל הצגים ולהתרשם

ויש שם גם את crysis .

בחנות יש רק את הדגמים של dell אבל תוכלו להשוות בצורה טובה בין שלושת הדגמים

יש שם 22" עם פנל TN

20" עם S-ISP

ו 24 עם pva

הם פתוחים בשעות נוחות

http://www.lcdtv.co.il/

http://www.lcdtv.co.il/single_page.php?ln=en&MAIN_MENU_main_id=8&main_id=1

אפשר לראות בשניה את ההתרון בפנלים מתקדמים ואת הנחיתות של פנל TN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש שם גם את crysis .

בחנות יש רק את הדגמים של אבל תוכלו להשוות בצורה טובה בין שלושת הדגמים

יש שם 22" עם פנל TN

20" עם S-ISP

ו 24 עם pva

מאיפה לך שכל דגמי 20" זה עם פאנל s- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש סיבה טובה לקנות דווקא בחנות הזו?

עקרונית אני אשמח לקנות בחנות שיש בה תצוגה של מסכים כדי לעודד את החנות, אבל המחיר שם יקר ב-400 ש"ח לעומת חנויות אחרות באיזור...

(אגב אני עדיין מחפש מישהו שיש לו את 2407WFP וגם באיזור רחובות ויכול להראות לי את הצג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל סליחה על מבול השאלות, אבל אני רוצה לרכוש את הצג עוד השבוע ואני רוצה לוודא שלא יהיו לי בעיו אח"כ...

אני ארכוש כנראה או את 2007FP או את 2407WFP.

רציתי לשאול בקשר לחיבור הצגים למקורות שמעבירים וידאו באבחנה גבוהה (HD), נניח כונני בלו-ריי או פלייסטיישן3 / אקס-בוקס:

האם יש בצג את החיבורים המתאימים?

ניסיתי קצת לברר אבל המושגים השונים קצת מבולבלים - , HDCP ואיך זה קשור לחיבור DVI הרגיל?

תודה מראש,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה ועל הלינקים - אבל הם לא ממש מתייחסים לשאלה שלי...

בלינקים יש מידע כללי לגבי תפעול המסך, ולא מצאתי בהם מידע לגבי חיבור למקורות HD.

מצד שני, המשכתי את החיפוש גם במקומות אחרים ומצאתי את התשובה שאני מחפש (אני חושב):

החיבור הסטנדרטי להעברת תכני HD הוא , אבל אפשר לקנות מתאים ולהעביר את הוידאו דרך חיבור DVI, מה שאומר שאני אוכל לצפות בתכנים כאלו בצג.

לשם השלמת התמונה מבחינת המושגים ששאלתי לגביהם, במידה ומישהו נוסף רוצה הסבר - HDCP זה פרוטוקול להצפנת ואודיאו בהפרדה גבוהה. הצג תומך בפענוח הזה אז הוא יאפשר צפיה כשהוא מחובר ל-בלו ריי למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאם אתה מחבר מקור למסך אז רק במסכים הרחבים WFP אתה תקבל תמונה. ה2007FP לא כולל תמיכה בHDCP.

אני קניתי את ה2007FP ואני משתמש במתאם מיוחד HDFury לצורך חיבור (עלה 450 ש"ח כולל משלוח מחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...