תרמו את הכוח הלא מנוצל של המחשב שלכם למען מלחמה בסרטן ועוד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרמו את הכוח הלא מנוצל של המחשב שלכם למען מלחמה בסרטן ועוד

DrLEON

Recommended Posts

www.worldcommunitygrid.org

תתרמו את הכוח הלא מנוצל של המחשב שלכם למען מלחמה בסרטן, איידס ומציאת תרופות יעילות.

התוכנה הזאת מריצה משימות שהן בעצם סימולציות(לא כל כך פשוטות וגם רבות מאוד) של התנהגויות שונות של חלבונים(פרוטאינים שהם רבים ומסובכים) ועוד.

אם אתם רוצים לדעת יותר פשוט תחפשו את התשובות באתר של הפרוייקט ובפורומים שלו.

כל מה שצריך זה להרשם לאתר שלמעלה, להוריד תוכנה למחשב ,להתחבר איתה ולהתחיל לתרום את החלק שלכם במאבק החשוב הזה.

התוכנה לא גורמת למחשבים בני שנתיים +- לזחול ולא תרגישו אפילו ושתרצו לשחק תוכלו בלחיצת כפתור להפסיק את הפעילות שלה ככה שהביצוים במשחקים ותוכנות כבדות לא יפגעו. בנוסף התוכנה לא פוגעת במהירות הורדת קבצים כך שאין מה לדאוג

http://www.worldcommunitygrid.org/team/viewTeamInfo.do?teamId=CR5RSMBR9N1 אני תורם 7/24 את 4 הליבות שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התוכנה הזאת מריצה משימות שהן בעצם סימולציות(לא כל כך פשוטות וגם רבות מאוד) של התנהגויות שונות של חלבונים(פרוטאינים שהם רבים ומסובכים) ועוד.

אם אתם רוצים לדעת יותר פשוט תחפשו את התשובות באתר של הפרוייקט ובפורומים שלו.

אני לא נציג רשמי של הפרוייקט. אני סך הכל אחד ממאות אלפי התורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסיבה שהרבה מחשבים חזקים יותר ממחשב על ומתחדשים בכוח שלהם ז"א משתמש ביתי מחליף מחשב הרבה יותר מהר מאשר מחליפים ומחשב על גם צריך אישורים של ארגונים כמו FBI וכד'. סיבה נוספת זה שמחשב על יקר מאוד וזה לא פרוייקט שמניב רווחים, תרומות גם ככה הולכות לפי מה שהבנתי למחשבים שאוספים את התוצאות ודברים נוספים שקשורים לפרוייקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...