Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

ובכן, אחד ממשחקי סדרות משחקי הכדורגל הטובות ביותר יצא ל-PS2.

מטרת הדיון היא לדבר על המשחק החדש למי שכבר הספיק לשחק ומי שלא.

בתור אחד שלא חובב כל כך את הסדרה, לא כל כך מצפה לה בכיליון עיניים, בעיקר כי שיחקתי במחשב ואני חושב ש-PES יכול ליהיות מעולה ב-PS2, אך במחשב הוא אכזבה אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הדיון הוא על PES6.

לגבי ההשוואה - היו בערך מיליוני דיונים על זה... תחפש.

אגב, אני אישית לא כ"כ מסכים איתך (DS) - כבר הבעתי את דעתי בדיונים הקודמים ונמאס לטחון מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיפא 07 לקח את הפיזיקה של pro ואת הגרפיקה והתפריטים והאופציות של פיפא ושם במשחק אחד הרבה יותר טוב מ pro

PES 5 הוא אחד המשחקים היותר כיפיים ששיחקתי בהם אי פעם!!

זה ממכר בטירוף !!

לא משנה כמה הגרפיקה של פיפא יותר טובה, המשחקיות של PES יותר כיפית!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק PES...

שיחקתי בפיפא מ-98 עד שניסיתי את PES4...

בהתחלה לא אהבתי כי התפריטים נראו כמו במכונות של נאמקו מ 1994...

גם בהתחלה את המשחק לא כל כך אהבתי כי הדשא היה מגעיל.

אבל נתתי למשחק צ'אנס ואחרי הגול הראשון לא יכלתי להפסיק... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PES5 באמת משחק טוב יותר הגיוני מהפיפא בהרבה במסירות בהכל ..

אבל אין מה לעשות שאני אוהד פיפא .. ובפיפא הגרפיקה בהרבה יותר טובה המשחק עצמו גם טוב

אבל אני מכחה לראות את PES6 נראה איך עשו אותו אם יש שינוי משמעותי מהגרסה הקודמת .. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאוהב ממש כדורגל ישחק רק PES.

פיפא זה לא מציאותי בגרוש. כל בעיטה מ 45 מטר טסה לחיבורים. או כל מספרת מ-30 מטר מלבשת בול ועפה לחיבור. וגם כל הבעיטות הולכות לאותו מקום...

ב PES תמיד אפשר לשים גולים חדשים או לעשות מהלכים שלא עשית קודם ולא משנה כמה אתה משחק בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מבלבלים?

אני חולה כדורגל ואחרי ששיחקתי PES5 ממש אהבתי את השיפור ב-FIFA07, כרגע אני נותן שם עבודה.

לגבי הטענות של "לא מציאותי, זונות גרפיקה ובלה בלה" - חפשו דיונים קודמים שם הבעתי את דעתי בפירוט.

כל אחד וטעמו הוא.

ודי כבר עם הדיונים המפגרים "מה יותר טוב 2015 או PES 12 ?!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות שלא עברתי מפיפא ל - PES היא השליטה הלא נוחה במשחק עם המקלדת לעומת השליטה המצוינת בפיפא (וגם הגרפיקה והזכיונות, אבל זה פחות חשוב).

האם ב - PES 6 סוף סוף הולכת להיות שליטה נוחה במשחק לשחקני המחשב חסרי הגיימפד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאוהב ממש כדורגל ישחק רק PES.

פיפא זה לא מציאותי בגרוש. כל בעיטה מ 45 מטר טסה לחיבורים. או כל מספרת מ-30 מטר מלבשת בול ועפה לחיבור. וגם כל הבעיטות הולכות לאותו מקום...

ב PES תמיד אפשר לשים גולים חדשים או לעשות מהלכים שלא עשית קודם ולא משנה כמה אתה משחק בזה...

מי שאוהב ממש כדורגל ישחק... כדורגל, אולי? ::)

תאמין לי, הכי ריאליסטי. צא החוצה עם החבר'ה ושחק איתם כדורגל. אתה לא תתאכזב - מנוע גרפי מדהים! איזה ריאליזם! אתה אף פעם לא חוזר על אותו מהלך פעמיים! ..........

די, באמת, הדיון של PES VS יצא מכל החורים, הנקבוביות, הנקיקים והכוכים. שכל אחד יבחר מה שהוא אוהב, ויעזוב את השאר בשקט.

בואו נחזור לנושא, שהוא PES 6. שאגב אני יודע מעט מאוד לגביו. הבנתי שהשיפורים יחסית ל PES 5 הם במשחקיות בעיקר, בדברים קטנים שעושים את ההבדל (אנימציות, תיקולים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא אמרתי את זה כמו שצריך... לא יודע איך להסביר את זה...

פיפא זה משחק יותר ארקייד ופחות כדורגל...

PES זה הכי קרוב לאמיתי...

SerpentMage יוו איזה קורע אתה אני על הרצפה. :sleep:

ולמי שאמר שהשליטה במקלדת לא נוחה ב PES... פשוט תשנה את המקשים ב options :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...