Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא...תוריד ati tray tools

מאיפה אני מוריד אחי?

אפשר לקבל קישור בבקשה?

וקניתי תGAMEPAD של לוג'יטק משהו טוב.. רוטט

ועכשיו יש לי כפתורים 1,2,3,4

רציתי לדעת איך אני עושה תרגילים יפים כאלה לעבור שחקנים

ואם מישהו מכיר כל מיני שיטות יפות כלאה לבעיטות והרמות

ודרך אגב הGAMEPAD מתאים לכל מיני משחקים כמו SA, וNFS CARBON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין חשבתי שCS המשחק הכי גרוע שראיתי בחיים שלי וטעיתי PES6 המוביל החדש אצלי

בלי צחוק נראה לי החברה לקחה את PES5 והרסה אותו

לפני שאני מקדים הכל השנה 07 לוקח את 6 בלי להתאמץ אפילו

עכשיו על המשחק

לגבי גרפיקה - נוראית זוועית בCS(לא CSS) הגרפיקה טובה יותר זה נראה כמו משחק פלאש יותר מ5

גרפיקה 2 שחקנים גדולים מידי ומגרש מרגיש קטן מידי גם המסך ממוקד מידי אני חוטף כדור ורץ פתאום קוףץ לי שחקן שלהם

סאונג זוועה מרגיש ממוחב מידי בלי התלהבות אם שוער עוצר גול איזה עצירה כמו רובוט זוועה

אין גם סאונדטרקים לרקע שזה גם גרוע...

מבחינת התפתחות מ5 ל 6 אין שום דבר מעניין לא ראיתי שום חידוש

מבחינת נוחות תפריט זוועתי וממש לא נוח ביחוד לשנות כפתורים אני עדיין לא מבין איך זה הולך..

עכשיו לנקודה ראליסטיות..העיקר עוד אמרו שבפיפא מתנהגים כמו בחיי זה על הפנים כאן מה גם שבלי תרגילים ברמה 4 אני מצליח לעבור ריצה נטו בלי שינוי כיוון בלי כלום הריצה גם לא משהו הוא רץ אני רק לוחץ E הכדור כבר עף ממנו..

אין לי כח להרחיב לילה שמישהו ידסקס איתי על זה מחר..ממש זוועה של משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הביקורת הכי מעפנה ששמעתי על משחק :lol:

זה כמו לומר למשהו שהוא חרא של בנאדם ע"פי צורה חיצונית.

אני לא יתיחס לכל זה מאחר וברור שאתה לא יודע לשחק במשחק, זה כנראה מסובך מדי בשבילך :kopfpatsch: אם היית יודע לשחק היית מדבר אחרת.

its all about gameplay.

אני רק יתייחס לשורה הזאת:

שחקנים גדולים מידי ומגרש מרגיש קטן מידי

זה רק מוכיח שאתה בא מרקע של פיפא - אשר שם השחקנים קטנים מדי ביחס למגרש.

ניסית בכלל להחליף ? לא משנה...

להמון אנשים המעבר מפיפא ל-PES הוא לא פחות מ-חוסר אונים ! לאחר שמתרגלים למשחק אקשן במסווה של כדורגל, כנראה שקשה להבין מהו כדורגל באמת.

מעניין אותי אם אתם (שחקני הפיפא) בכלל זוכרים איך נראה משחק כדורגל אמיתי בטלויזיה (ואני יכול להבטיח לכם ש"גראפיקה יפה" אין ;D )

זה לא משנה אבל... בסופו של דבר תעבו ל-PES כמו גדולים, זה רק יקח קצת זמן, עד שתבינו באיזו קלות יתרה אפשר ליצור טקסטורה של דשא ואיזה משחק עלוב זה ... מותג, לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי שנתיים במועדון כדורגל מכבי חולון תאמין לי שPES לא דומה אפילו למציאות פיפא מזכיר את זה הרבה יותר טוב..

הרמה של המחשב?? מה אכפת לי מצידי לנצח תמחשב בLEGENDERY 5-0 בפיפא אז מה העיקר שזה יותר דומה למציאות ויש קרב

זה נראה כאילו אין בPES טקטיקה אין פשוט כלום..

חוץ מזה שתסכימו איתי כולם שזוועה לשחק עם המקשים האלה מה הם חושבים שהמקלדת שלי זה פלייססטיישן יאללה קשה כל כך לעשות גרסא למחשב??

"מעניין אותי אם אתם (שחקני הפיפא) בכלל זוכרים איך נראה משחק כדורגל אמיתי בטלויזיה" --- אוי כמה שזה לא נכון...

אני בטוח שאני רואה כדורגל יותר ממך רואה מכל העולם כדורגל נהנה לראות ואני רואה שם משחק יפה ואמיתי ופיפא יותר דומה לו..

מה אתה רואה איזה משחקים בארץ ביתר מול סכנין? זה לא דוגמא למשחקים..

סתכל איך באיירן משחקת איך ארסנל משחקת איך ברמן משחקת פשוט כבוד לכדורגל בפיפא אני עושה את כל הדברים האלה

אני מצליח לשלוח את ואן פרסי עם הנרי לבעוט עם רוי מקאי ופודולסקי בדיוק איך שהם בועטים בחיים בPES אין הרבה ,כל שחקן זה נראה ממש דומה וגם מתנהג דומה כולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם המשחק לא נועד למחשב בגלל זה התפריטים עלובים והשליטה קשה זה נועד לסוני או לקונסולה אחרת למחשב פיפא 07 לוקח בגדול לסוני פרו עדיף

שטויות בקצב אתה פולט פה, מה הקשר?

תפריטים עלובים מתאימים רק לסוני?

גם לשחקני ה-PC מגיעים תפריטים עלובים!

אין שום בעיה בשליטה עם המקלדת, והגיימפד מוסיף מס' מאוד מצומצם של תרגילים לעומת ה-FIFA ששם המשמעות של הסטיק הימני מאוד גדולה.

----------------------------

שוחרר Option File שכולל את הליגה האנגלית, הוראות התקנה בסעיף 3

Falkhon's PES6 OPTION FILE

http://www.sendspace.com/file/vcfp9w

1. INTRODUCTION

---------------

This is the first version of [sGN]Falkhon PES 6 Option File for Pro Evolution Soccer 6.

2. SUPPORTED VERSIONS OF THE GAME

---------------------------------

PES 6 (1.0)

3. INSTALLATION INSTRUCTIONS:

-----------------------------

INSTALLATION INSTRUCTIONS:

- Copy the downloaded file ('KONAMI-WIN32PES5OPT') into 'folder1' to the

C:\Documents and Settings\(your account)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1.

4. CONTENTS

-----------

Falkhon's Option File 1.0 (included in 'folder1') CONTENTS:

- 100% Correct team names

- 100% Correct stadium names

- 100% Correct league names

- 100% Correct cup names

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משווים אחד לאחד את הפיפא ל-PES, אז ככה:

גרפיקה, אין ספק מי לוקח, 07 נראה משחק חדש לעומת PES שנראה כל כך סוף שנות ה-90.

אנימציות, גם פה לוקח בהליכה, השחקנים ב-PES נראים כמו רובוטים מהבחינה הזאת, יותר מידי נוקשים.

אנמציות השחקנים ב- די קרובות למושלמות, ופה היתרון הכי משמעותי מבחינתי ל-.

פיסיקה, בנושא הזה אין מה להשוות, ב-FIFA הנושא הפיסיקלי הוא מישני לחלוטין, , היתרון הגדול של PES בא לידי ביטוי בהתנגשויות בין השחקנים, כל בין שני שחקנים משפיע עליהם באיבוד שיווי המשקל עם יתרון לשחקן בעל BALANCE גבוה יותר, FIFA מזכיר בנושא הזה קצת את NFS שהמכונית מתנגשת בקיר ולא קורה לה כלום. ככה גם שני שחקנים נכנסים אחד בשני ובד"כ ממשיכים לרוץ כרגיל.

כל כך קל לשנות כיוון ב-FIFA שזה מרגיש זוועה, כאילו לשחקנים אין מסה, לא פועלים עליהם כוחות והם משנים את הכיוון ב-180 מעלות בלי בעיה. ב-PES השחקן משנה כיוון ברמה שמזכירה את המציאות. הפיסיקה הוא היתרון הגדול של PES.

הכדור, המפגש בין הכדור לשחקן ב-FIFA מוזר משהו, גם יותר מידי טוב, הם די מתחברים שם השחקן והכדור....

ב-PES6, הכדור והשחקן הן עצמים נפרדים לחלוטין מה שמוסיף המון למשחק ולתחושה.

מה שכן הסיבוב של הכדור בבעיטות ב-FIFA מרשים, אבל יותר מידי קל לבעוט למסגרת, גם תחת לחץ וגם מזווית קשה.

הבעיטות ב-PES6 לפי המעט ששיחקתי קשות, ואין לי כרגע מה להוסיף עליהן עד שאני אלמד אותן טוב יותר.

סאונד, אם אתם רוצים לתפוס איזה תנומה קלה תקשיבו לשדרן של PES שלא שודרג אפילו בקצת. לעומת זאת השדרן והפרשן של FIFA מעולים למרות שמאוד חוזרים על עצמם, אבל יש שם הרבה התלהבות.

הקהל ב-FIFA גם מאוד אקטיבי ומעורב. חסר מבחינת הסאונד ב-FIFA את המגע של הכדור עם השחקן במסירות הקצרות גם.

בקיצור עוד יתרון ל-FIFA.

טקטיקה, לא קיימת כמעט ב-FIFA, מוגבל לחלוטין. PES מושקע מאוד מהבחינה הזאת ונותן מבחינה טקטית לנצל את נק' התורפה של היריב ולתקן את שלכם. המון אפשרויות לשינוי, משינוי מיקום של שחקן בודד, שינוי התפקוד שלו לא שינוי המערך הכולל כמו ב-FIFA, עד להוראות לכיוון התנועה של כל שחקן וכמה יעלה להתקפה או כמה ירד להגנה ועוד הרבה אפשרויות אחרות. חלק חשוב מהמשחק עם יתרון משמעותי מאוד ל-PES.

מצב קריירה, אחד הדברים החשובים מחבינתי, שופר מאוד ב-FIFA, הביאו אותו לרמה יפה שמתחילה להתקרב ל-Championship Manager (השאיפה שלי היא ניהול קריירה ברמה של ה-CM) ה-MASTER LEAGUE של PES מעצבן מאוד ומוגבל מאוד, אי אפשר אפילו לדעת למה השחקן לא רוצה לבוא לקבוצה שלך. יתרון משמעותי וחשוב ל-FIFA.

לסיכום, FIFA הוא משחק ארקיידי עם מעטפת מעולה שמשתפר בשנתיים האחרונות ע"י העתקה של הרבה דברים מ-PES, ככה שיש ל-EA סיבה לאופטימיות. לעומת PES שהוא משחק שנותן תחושה יותר אמיתית רק עם מעטפת זוועתית, אבל לא כל כך מתקדם מגרסה לגרסה. אם EA יטפלו בעניין הפיסיקלי ובעניין הטקטי היתרון יהיה להם קלף מנצח ביד.

אבל בכל מקרה חבל שאין חברה שלישית שמפתחת משחק שיתן לנו איזה הכלאה בין PES ל-FIFA ותגרום לתחרות נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה שטויות רצות פה היפאפ הזה לוקח את פרו בהליכה אין שאלה בכלל ומי שאומר שזה לא נכון קודם ילמד לשחק כדורגל במציאות ואחרי זה ישחק במשחקים ואז יגיד מה יותר טוב.... ילד שלא יודע לגעת בכדור מעביר ביקורת על המשחקים האלה טחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...