Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 6 - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי כמה משחקים הרשמים שלי הם כאלו, הגרפיקה בפוסי2 שופרה במעט, אנימציות יותר טובות ומציאותיות, למשל שחקן שעושים עליו עבירה יפול כעת בכמה צורות שונות ולא רק יימרח על הבטן, השוער נראה יותר אקטיבי ולא עומד כמו בול עץ עד שהכדור מגיע לידו, שליטה רבה יותר בקצב המשחק, כל שחקן וסגנון המשחק שלו, אפשר בקלות להניע כדור מאחורה באיטיות ואז למצוא את הפירצה באגף ולהתחיל לפרוץ במהירות, בכללי לקחו את כל מה שהיה טוב בPES 5 ושיפרו אותו, לקחו את מה שהיה רע והעיפו אותו.

עדין לא משחק מושלם אך מתקרב לשלמות בהחלט.(ואני בטוח שעל האקס360 הוא גם נראה מדהים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אין פה בכלל מה להששאוות בין פרו אבולשיןן לפיפא

פרו אבלושין 4 יותר טוב מפיפא 2007 אפילו ובטח שהפרו אבלושין החדש יקח אותו בקלות

מי שחושב שפיפא 2007 יותר טוב שילך מהר לשחק בפרו אבולשין אין בכלל מה לדבר אחים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המשחק היום, סיימתי להתקין והתחלתי לשחק...

הגרפיקה עצמה לא השתפרה כמעט אבל השחקנים יותר דומים עכשיו למקור. גם הסאונד והקריינות טובים יותר למרות שאני בכלל שם שאני משחק אז זה לא באמת מוסיף...

המשחק נראה אפילו יותר מציאותי מבחינת תנועת השחקנים. השוער נראה מעולה, העבירות והנפילות השתפרו.

בכל מה שקשור למשחקיות אני אאלץ לחכות איזה שבוע עם הדיעה.

מה שלא הצלחתי זה להתחבר לשירות און ליין, טוב אולי זה בגלל שההשקה היא בכלל מחר, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משחק ב PC?

אם כן, אז יש לי שאלה - תמיד הפריעה לי ב PES 5 האנימציה של שחקן כשהוא רץ בספרינט. פשוט לא שכנעה אותי מספיק. יש שיפור באופן כללי לאנימציות האלו ב PES 6? (כלומר motion capture של הפעולות הבסיסיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך רואים שכל מי שאומר שפיפא לא מציאותי משחק בamateur...

תשחקו בworld class ותראו ש"פתאום" המשחק נהיה יותר מציאות, "פתאום" כל בעיטה לא הולכת ישר לרשת, שצריך להתאמץ בשביל להכניס גולים, שכל מהלך שונה מקודמו.. ובכללי הכל יותר כיף ומציאותי.

לדעתי, החדש משחק שיש להתפאר בו. בניגוד לחלק מהמשחקים הקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להשוות בכלל את ל PES

זה כמו להשוות סובארו ג'סטי ל למבורגיני דיאבלו.

בקשר ל FIFA2007 יש שיפור על פני 2006 אבל המשחק עדין גרוע

PES פשוט טוב כמעט בכל פרמטר אפשרי חוץ מהרשיונות על הקבוצות

שמשנה לשנה זה גודל.

אין בכלל פואנטה לשוות בין 2 המשחקים

כל אחד מיועד לקהל יעד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...