נכנסתי לתאונה , יש לי כמה שאלות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכנסתי לתאונה , יש לי כמה שאלות.

First Squad

Recommended Posts

היום ב 7:40 נסעתי לעבודה ובצומת ליד הבית שלי נכנסתי לתאונה , שניגרמה בגללי , שיניתי נתיב ואז צץ מאיפה שהוא איזה פריק שנסע מהר ונכנס בי.

אני מבין שהתעונה בגללי פני שאני זה ששינה נתיב , אבל לרכב שלי לא קרה שום דבר (סיאט קורדובה) ואצלו קמת רציני בדלת ובצד ( יונדאי) החלפנו פרטים כמו אנשים מתורבתים ונסענו לאחר מכן התקשרתי לביטוח שלי ומלאתי תופס של השתתפות בתאונה.

השאלות הם :

1. אם הנזק הוא פחות מההשתתפות העצמית אני עדיין מחוייב לשלם השתתפות עצמית?

2. אם ההיתי עושה היט אנד ראן מה היו ההשלכות של זה?

תודה. :auto:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא נכנס בך מאחורה הוא אשם, אם הוא נכנס בך מהצד הוא אשם, וזה מסיבה אחת פשוטה:אי שמירת מרחק.

מאחורה זה נכון.

מהצד לא, מכיוון שהוא יכל להיות כבר בנתיב לידו והוא שינה נתיב הנהג לא צריך לשמור מרחק מרכב בנתיב לידו אלא מרכב בנתיב שלו,

העברה במקרה הזה עליו בגלל שהוא נכנס לנתיב לא פנוי, אם הוא היה נכנס בך מאחורה אז יכולת להגיד שהוא לא שמר מרחק והעובדה שהוא נכנס מאחורה אומרת שנכנסת לנתיב פנוי.

1) כן.

2) סורגים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נכנסתי לו בצד או יותר נכון הוא ניכנס בי עם הצד שלו....בכל מיקרה אני אשם כי "נכנסתי לנתיב לא פנוי" , דיברתי עם הביטוח והם אמרו לי שאני משלם השתתפות צד ג' אבל אם הנזק הוא פחות מסכום ההשתתפות אז אני פשוט משלם לו על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגע וברח?

תלונה במשטרה. יזמברו אותך.

בכל מקרה, אתה אשם, אל תנסה לתרץ את זה בכך שהוא נסע מהר.

למד את הלקח לפעם הבאה, ושמח בחלקך שלמדת את הלקח הזה בזול יחסית.

אם הנזק הוא מעל השתתפות עצמית, הוא יתבע את הביטוח שלך, ואתה תשלם השתתפות. עלות פרמיית הביטוח שלך תעלה בשנים הבאות (בהנחה שלא היה לך אישור על רקורד נקי בשלוש שנים האחרונות - כלומר לא תבעת את הביטוח, או לא תבעו אותו בגללך).

אם הנזק הוא מתחת להשתתפות, שלם לו בעצמך וגמרנו. לא צריך לערב את הביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הנזק גבוהה יותר שווה לשלם לבד ולא לערב, הכל תלוי בגובה הנזק.

אתה באמת חושב שזה המקום לשאול בו שאלות כאלה? ל90% מהאנשים פה אין רישיון בכלל..

http://www.carsforum.co.il/vb/

א- לפי מה אתה יודע את מספר בעלי הרשיון כאן?

ב- בנתיים הוא מקבל תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניים אמרו שהוא לא אשם כאשר לפי תיאור התאונה הוא אשם בבירור, לא הייתי קורא לזה תשובות אלא הטעיה.

איפה אתה רואה ששניים אמרו לו שהוא אשם???

צטט לי בבקשה.

אני אפילו לא ראוה אחד... בערך... אחד אמר שהוא אשם אם הוא נכנס מאחורה, והוא לא, אז הוא אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כי לא ניגרם לרכב שלי שום נזק ואנחנו חיים במדינת ולבחור יש אוטו של החברה וזה מה שהיו עושים רוב האנשים במקומי.

אני לא אמרתי שאני לא אשם דיי לחפש אותי.

ואני לא אמור ללמוד שום לקח מהמיקרה אני נהג זהיר , זאת התאונה הראשונה שלי.

בקשר להתייקרות הביטוח , הוא לא התייקר יש לי רישיון קרוב לשנה , אני נהג צעיר - יש לי ביטוח צעיר של פניקס ואני משלם כמה שאני נוסע בלי שום קשר לתאונות.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...