שאלה בקשר לתעודת בגרות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתעודת בגרות

Rule The Pc

Recommended Posts

שאלה מצויינת.מישהו ענה עליה פעם ואמר שזה כדי להחדיר בנו תרבות.מאז אני שואף ליהיות פרימיטיב.

תנ"ך והיסטוריה מילא,פאק זה אפילו מקצועות יפים ומעניינים - אבל ספרות :kopfpatsch:

ובכל מקרה, שמעתי פעם על איזה טריק של אוניברסיטאות(רק בישראל) שעושות "ממוצע מיטבי", אני לא יודע ממש מה זה אומר,אבל נאי מקווה שזה משאיר פתח מילוט מספרות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמיד יכול להיות זכאי לתעודת בגרות גם אם קיבל במקצוע חובה אחד ציון הנמוך מ-45, בתנאים הבאים:

1. זהו ציון במקצוע ברמה 2-3 יח"ל, לכל היותר.

2. אין זה ציון בהבעה עברית.

3. כל שאר הציונים הסופיים הם 56 לפחות.

4. בשני מקצועות אחרים של 3 יח"ל ומעלה סכום הציונים הוא 150 לפחות.

זה מויקפדיה, אך אני זוכר שראיתי משהו דומה באתר של משרד החינוך.

ובכל מקרה, שמעתי פעם על איזה טריק של אוניברסיטאות(רק בישראל) שעושות "ממוצע מיטבי", אני לא יודע ממש מה זה אומר,אבל נאי מקווה שזה משאיר פתח מילוט מספרות :smile1:

זה לא משאיר פתח מילוט ממקצועות חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה באוניברסיטת בן-גוריון הממוצע בגרויות לפקולטה להנדסה מחושב לפי מקצועות ראליים בלבד. הם גם מתחשבים רק בציון כמותי של הפסיכומטרי.

מצד שני, מי רוצה ללמוד בנגב? ;)

באוניברסיטה העברית אפשר להתקבל לפיזיקה(אולי גם לעוד מקצועות) עם ציון פסיכומטרי של 650+ וזכאות לתעודת בגרות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנ"ך והיסטוריה מילא,פאק זה אפילו מקצועות יפים ומעניינים - אבל ספרות :kopfpatsch:

גם אני החזקתי קוו מחשבה לא רחוק מידי משלך כשהייתי בגילך...

אבל בראיה לאחור ספרות זה אחד המקצועות המעניינים.

זה לא אומר שאני לא הולך ללמוד הנדסת תוכנה בבן גוריון השנה...

זה פשוט אומר שלפעמים צריך להתפתח קצת כדי להבין דברים מסויימים.

למשל שמטאפורת ודימויים נותנות לא רק ביטוי טוב יותר לדברים שרוצים לבטא אלה גם מפתחות את המשמעות של הדברים.

והשהחיים היו דהויים יותר בלי כתיבה ציורית ופחות משמעותיים בלי חיבור ברמה גבוהה.

ואנשים זה הדבר הכי מעניין ומורכב בעולם אז ספרים שמבטאים את הטבע האנושי כנראה יותר מעניינים מלתכנת תוכנת שחמט רקורסיבית ב C++,,,

נקודות למחשבה... בכל מקרה בדיעבד לא הייתי מוותר על ספרות למרות שסבלתי במקצוע... אני גם בטוח שהיום הייתי נהנה ממנו הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה באוניברסיטת בן-גוריון הממוצע בגרויות לפקולטה להנדסה מחושב לפי מקצועות ראליים בלבד. הם גם מתחשבים רק בציון כמותי של הפסיכומטרי.

מצד שני, מי רוצה ללמוד בנגב? ;)

באוניברסיטה העברית אפשר להתקבל לפיזיקה(אולי גם לעוד מקצועות) עם ציון פסיכומטרי של 650+ וזכאות לתעודת בגרות. :)

בן גוריון אחד המוסדות הכי טובים בארץ היום... אני הולך ללמוד שם.

וזה לא שהם לחלוטים מתחשבים רק בציון הכמותי... הם פשוט משכללים אותו גבוהה יותר משאר הציונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן גוריון אחד המוסדות הכי טובים בארץ היום... אני הולך ללמוד שם.

וזה לא שהם לחלוטים מתחשבים רק בציון הכמותי... הם פשוט משכללים אותו גבוהה יותר משאר הציונים.

בן גוריון ברמה גבוהה? לא נראה לי השאלה רמה גבוהה במה אולי מקצוע או 2 אולי בנושא החברתי אבל זהוא פה זה נגמר

אין כמו הטכניון מהבחינה אקדמאית במקצועות הטכניים כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...