עוד תרד הזוי :| מה משעמות המספר 333? יאללה דיון מיסטיקה ומספרים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד תרד הזוי :| מה משעמות המספר 333? יאללה דיון מיסטיקה ומספרים

MasterDK

Recommended Posts

אני ידוע שזה תרד הזוי לכן אבין אם אף אחד לא יגיב פה, ועדיף שלא תגיבו מאשר שתגיבו בתגובה כמו "תרד הזוי".

קרה לי דבר מוזר היום. התורעררתי בלילה לא יכולתי להירד קמתי ללכת לשתות ובדרך כלל כשאני קם לשתות אני מסתכל על השעה סתם מסקרנות גם היום הסתכלתי וראיתי שהשעה 3:33 בלילה. טוב אמרתי לעצמי סתם צירוף מקרים. חזרתי לישון. התועררתי בבוקר התחלתי להיתלבש ולהיתכנון לבית ספר. לקחתי פלאפון, אנרק, מפתח הכל כרגיל ופתאום אני שם לב על המפתח רשום 333 :o ?

צירוף מקרים? מה משמעות הצירוף 333?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שקמת ב3:33 זה מקרה לגמרי

ויש חברה כזאת של מפתחות שינראת 333

זה בעיקר של מחנסים או סתם מנעולים פשוטים זה לא רב בריח או משהו כזה

אני יספר לך כמה דברים שקרו לי בהכי קצרה כי אין לי כוח לכתוב ואני מממר

פעם ראיתי בחוש השישי (סרט) ולא היה לי שיחות בבית לא יוצאות ולא ניכנסות הקו מת

בקיצור יש קטע כזה שרואים משהי תלויה שם איך שהיה את הסטצנה הזאתי הטלפון צילצל הרמתי ושמעתי "קו הטלפון הזה מנותק זמין זוהי הודעה מוקלטת תודה"

אחרי כמה דקות המערכת של הבית התחילה לנגן (אופרה של אמא) זה היה קצת מפחיד

פעם הייתי עם בחורה באוטו ונסעתי ליד בית קברות בקיצור התווכנו קצת ואז אמרתי לה "אני יעצור פה"

היא אמרה תעצור אז עצרתי

בקציור עצרתי ממש ליד הכניסה השער שם

ואז אני רואה 3 דמויות מתקרבות ומה שהכי מפחיד שם זה שהם לא הלכו כמו בן אדם שהראש מתרומם בהליכה כזה הראש נשאר באותו מצב והם מתקרבים

נו איך אני יסביר את זה... מממ זה בערך כאילו אם עומדים על סקייטבורד ומשהו דוחף אותם עם חוט...

וזאתי שהיית איתי באוטו היית מסטולה טיפה והיא לא הבינה מה הולך שם ביכלל בקיצור אני קבלתי פיקברכיים לא יכלתי ללחוץ גז בקיצור נעלמתי משם ואין לי כח לכתוב תהמשך כי הוא לא ישנה כל כךךךך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין של ה 333 אין לזה כלום וזה לא רמז לכלום פשוט שטיות אחי ממש זה לא שהוא שם באותו שעה על היום

כמו בסרט "משחקים נסתרים" זה משהו מענין ככה סתם לקום ב 3:33 ולראות על מפתח 333 זה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

333 כל העניין הזה מוזר, פעם שמעתי שאסור בכלל להגיד את ספרות האלו ברצף.

אסור להגיד את זה...מעניין..

תראה איזה מטורף אני!!!

3333333333333333333333 !!!!

אני לא רואה בעיניים

וזה שפתח ת'תרד ושואל מה זה אומר...העניין הוא האם אתה מאמין בקט השטן או באמונות תפלות וכל החרטה הזה...

זה תלוי במה אתה מאמין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה משהו דומה.

הייתה לי איזה תקופה שלא יכלתי לשון אז הייתי מתעורר בלילה הולך לשתות לשרותים וחוזר למיטה אבל כל פעם הייתי קם ב3 בלילה זה שיגע אותי ועוד אחרי שראיתי את הסרט השדים של אמילי... בכלל אכלתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...