איזה כרטיס כדאי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס כדאי?

ShayGTi

Recommended Posts

כרגע יש לי ג'יפורס 6150 מובנה...על איזה כרטיס אתם ממליצים לי שיחזיק משחקים חדשים על גרפיקה בינונית+ בטווח ה600 שקלים?

ועוד שאלה, האם אני אוכל לנווט בין ה6150 לכרטיס השני? כלומר להשתמש בכרטיס אחד לצפייה בסרטים ובשני למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי ג'יפורס 6150 מובנה...על איזה כרטיס אתם ממליצים לי שיחזיק משחקים חדשים על גרפיקה בינונית+ בטווח ה600 שקלים?

ועוד שאלה, האם אני אוכל לנווט בין ה6150 לכרטיס השני? כלומר להשתמש בכרטיס אחד לצפייה בסרטים ובשני למשחקים?

מה שאומר שיש לו חריץ PCIE מבולבלים שלי ;)

על גרפיקה בינונית + זה אומר ש 6600 לא יספיק לו ... בעיקר לא משחקים חדשים

הוא חייב ללכת על כרטיס חזק יותר

הנה חבר קבל כרטיס חדש שיצא לשוק במחיר מאוד טוב וחזק יותר ב 1-20% מ 6600GT

http://digma.co.il/shop/product_info.php/products_id/3183?osCsid=900be411bbfc4f6da93db02ccda610fa

תחסוך עוד טיפה ותקנה !!!

אם יש לך 512MB איך שזה נשמע ...תדאג להוסיף בקרוב עוד 512MB למשחקים חדשים חייב 1GB כבר ...

ושיהיה רק בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה... אני רוצה כרטיס שיריץ לי משחקים על הרמה הגראפית הכי גבוהה... תקציב: 300שח.

אוטומטית מתעלמים מה:

אני רוצה כרטיס שיריץ לי משחקים על הרמה הגראפית הכי גבוהה...

ומתמקדים על התקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לנווט מה זה מערך עם הכרטיס המובנה ? ;)

שאתה מחבר כרטיס חדש הכרטיס בלוח אם מתבטל לחלוטין !!!

3DGod

הוא אמר תקציב 600 שח למה לא להמליץ לו משהו משתלם יותר עם תוספת קטנה ?

לא חבל לתקוע אותו עם כרטיס 6600 שלא יזיז לו משחקים חדשים על הגדרות נמוכות אפילו נראה לי חחח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תגיד אסף באיזה דשן אתה משתמש?

כי נראה לי שאצלך כסף צומח על העצים :lol:

עדיין לא ביל גייטס ...אבל ב"ה אולי ;)

ואני משתמש בדשן של פרות בלבד אם זה כל כך מעניין אותך, רוצה קצת לגינה ? אולי גם לך יגדל כסף :P

וה X1600 PRO של

נראה מפחיד ...למרות שהמחיר מעולה ואם זה עם אחריות של "מור לוי" אז נחמד אבל שנה :s05:

http://www.palit.com.tw/en/products/vga_pcie_x1600Pro.html

חוץ מזה לפי הפרטים באתר הכרטיס מעולה ושווה במחיר ההוא חוץ מהאחריות בעעע ...

אני הייתי חוסך מעט כסף (עוד 200 שח רק ) ולוקח 7600GS וזהו זה אחלה כרטיס ועל לוח אחלה שילוב גם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...