התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006

אוריפ

Recommended Posts

מכלכלה של ידיעות:

הSLR והגייארדו ספיידר יהיו באוטומוטור בpסח.

שוקלים לייבא את הSLR שתעל ה5.5 מיליון, הגייארדו הסגורה 1.5 מיליון, הפתוחה 2 מיליון והמורציאלאגו - 3 מיליון.

מה אומרים?

יהיו קונים?

חבל שהחליטו עכשיו לייבא אותם במיוחד שלמורצ' יש כבר מחליפה (או לפחות מתיחת פנים) והSL65 כבר די משתווה לSLR מבחינות רבות. היא עדיין רחוקה מלהיות SLR, אבל הפער בהחלט הצטמצם...

בכל מקרה עדיף מאורח מאשר לעולם לא...

נראה לכם יעד של 3 מכוניות גייארדו בשנה זה ריאלי...?

את האמת לדעתי יקנו כמה אבל אלו לא מכוניות שכל שנה מקבלות מתיחת פנים, אז אחרי גל ראשוני של הזמנות (ושאני אומר גל זה גג 5) לא היו עוד הרבה קונים... אבל זה עוד נראה...

הבעיה פה זה שעוד הקנאה הישראלית הטיפוסית תשאיר כאלה שריטות על מכוניות כאלה שחונות בדיוק 10 שניות... צריך להחנות אוהת רק במקומות סגורים או להשאיר השגחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי לא יהיה שום ייבוא, זה לא ישתלם ליבואן.

הכשרת מכונאים+אחזקת חלפים לכמה שנים בשביל כמה מכוניות בודדות? לא נראה לי...

אבל אני מאוד מקווה שאני טועה!

אורי, עכשיו אני רואה בחתימה שלך את השם משפחה. יש קשר לעורך לשעבר באוטו יואל פלרמן? (לך תדע...גם נתקלתי באחיין של רוני אהרנוביץ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו:

- מבחינת כלמוביל: פעם הם לא הסכימו לייבא את המכונית הזאת אבל הם עושים את זה כדי לחזק את המותג שלהם כנגד לקסוס שהרי אין לה משהו שאפילו מדגדג את הSLR (ולא הLF-A לא נחשבת... זו מכונית תצוגה).

- מבחינת צ'מפיון מוטורס: זו רק בדיקה ראשונית. יכול להיות שהם ירדו מהרעיון.

הSLR זה די סופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי חבורה של אספני מכוניות מסוג מרצדס החליטו לשים כסף ביחד וליקנות SLR.

אבל היבואן החליט לא לתת להם ביגלל שלא ממש הישתלם (הכשרת מכונאים, החזקת חלפים ל 7 שנים ועוד...).

ובנוסף קצת שכחו מרשימות המתנה אני בטוח שרכב כזה אינו ביצור המוני כפי שאנו מכירים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי אתה מחזיק יותר מדי מה-SLR.

זאת מכונית לאחד שיש לו יותר חשבון בנק מאשר כישורי נהיגה.

ממש לא.

להפך, יש מכוניות שעולות פחות ונותנות יורת ביצועים.

הדבר היחיד שבאתמ בולט בSLR זה העובדה שהיא הרבה הרבה הרבה פחות שבירה משאר המכוניות האקזוטיות. עפ"י מיטב הבנתי, היא הרבה פחות עדינה משאר המכוניות האקזוטיות שכל שבועיים נכנסות למוסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

להפך, יש מכוניות שעולות פחות ונותנות יורת ביצועים.

הדבר היחיד שבאתמ בולט בSLR זה העובדה שהיא הרבה הרבה הרבה פחות שבירה משאר המכוניות האקזוטיות. עפ"י מיטב הבנתי, היא הרבה פחות עדינה משאר המכוניות האקזוטיות שכל שבועיים נכנסות למוסך...

תן לי לנחש, הבנת את כל זה מטופ גיר

חוץ מזה, אין איפה לנצל את הביצועים האלה בארץ! :-\

אני עם האוטו שלי לא יכול להרביץ בעיר אז אני נוסע לאזור הרי ירושלים אבל הכבישים שם כבר זבל :P ועכשיו כבר אי אפשר לסוע לשטחים איפה שאין מגבלת מהירות :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

להפך' date=' יש מכוניות שעולות פחות ונותנות יורת ביצועים.

[/quote']

אורי אני יודע שאתה מכור למרצדס (מסיבה לא ממש ברורה מצידי) אבל בחאיית, להשמיץ את מכוניות העל האחרות בגלל שהם "מתקלקלות"?

חוץ מזה שקונים מכונית על זה בכלל לא שיקול הרי יש ת'כסף.

הנהגים האמיתיים יבחרו באנזו, בקניגסג ובזונדה.

אלה שלא בורכו בכישורי נהיגה ישמחו עם ה-SLR האוטו' ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא ממש.

הגיון בריא +חוות דעת:

למרצדס יש את שיתוף הפעולה של יצרנית מכוניות פורמולה 1 מה שנותן לה את כל היתרונות של העמידות של המכוניות הללו. חוץ מזה, הם שמו שם מנוע V8 שפחות מורכב משאר הV12ים הענקיים שיכולים לסבך את העסק. מכוניות מיצרניות קטנות יכולות להביא עימן צרות מפני שמבחינת החברה הם די מכוניות בגדר ניסוי. אצל מרצדס זה שונה, יש להם ידע שנרכש במשך הרבה יורת זמן + עצמם העובדה שזו הנדסה גרמנית ובריטית... קשה לפשל...

בכל מקרה כשהייתי בארה"ב ידידה שלי שם מכירה את היבואנים של פרארי בלוס אנג'לס (שיש לו אנזו) והיא אמרה שהוא ספר לה על העסק הזה...

אומנם גם בטופ גיר אמרו את זה אבל קשה להסתמך על התוכנית הזו כמקור ממשי...

אני בעיקר רואה אוהת בשביל ההומור (אני יכול להשפך מקלרקסון)...

אני עדיין לא הבנתי איפה בדיוק שיבחתי כל כך את הSLR?

אני אפילו חושב שתם זמנה וצריך למצוא לה מחליף, בדיוק כמו שחשבתי שהמורצ' מתיישנת עד השגיעה הLP640.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבישים בישראל לא מאפשרים שום נהיגה "נורמלית/ספורטיבית" אפילו במכוניות שלא נחשבות ל"מכוניות על"..(אימפרזה/איבו)..

צריכים לעשות פה (בארץ) מסלולים מסודרים כמו שיש בחו"ל...

ככה שמי שירצה באמת ללמוד לנהוג או להוציא את "המיטב" מהאוטו שלו יהיה לו איפה "להתפרק" לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא ממש.

הגיון בריא +חוות דעת:

למרצדס יש את שיתוף הפעולה של יצרנית מכוניות פורמולה 1 מה שנותן לה את כל היתרונות של העמידות של המכוניות הללו. חוץ מזה' date=' הם שמו שם מנוע V8 שפחות מורכב משאר הV12ים הענקיים שיכולים לסבך את העסק. מכוניות מיצרניות קטנות יכולות להביא עימן צרות מפני שמבחינת החברה הם די מכוניות בגדר ניסוי. אצל מרצדס זה שונה, יש להם ידע שנרכש במשך הרבה יורת זמן + עצמם העובדה שזו הנדסה גרמנית ובריטית... קשה לפשל...

בכל מקרה כשהייתי בארה"ב ידידה שלי שם מכירה את היבואנים של פרארי בלוס אנג'לס (שיש לו אנזו) והיא אמרה שהוא ספר לה על העסק הזה...

אומנם גם בטופ גיר אמרו את זה אבל קשה להסתמך על התוכנית הזו כמקור ממשי...

אני בעיקר רואה אוהת בשביל ההומור (אני יכול להשפך מקלרקסון)...

אני עדיין לא הבנתי איפה בדיוק שיבחתי כל כך את הSLR?

[/quote']

אורי נראה לי שאתה מפספס פה משהו.

מי שקונה מכונית על לא מעניינת או לא אמורה לעניין אותו האמינות, אמינות מעניינת רק ישראלים עם פחנוע יפני 1.6 אוטו'.

שבונים מכונית על כמה שיותר צילינדרים הוא מהלך מבורך, בטח שעדיף על פחות צילינדרים+טורבו/סופרצ'ארג'ר שהם מקורות לא טהורים.

מכונית על קלאסית אמורה להיות אטמוספרית.

הכבישים בישראל לא מאפשרים שום נהיגה "נורמלית/ספורטיבית" אפילו במכוניות שלא נחשבות ל"מכוניות על"..(אימפרזה/איבו)..

צריכים לעשות פה (בארץ) מסלולים מסודרים כמו שיש בחו"ל...

ככה שמי שירצה באמת ללמוד לנהוג או להוציא את "המיטב" מהאוטו שלו יהיה לו איפה "להתפרק" לעשות את זה...

אתה מוזמן לעיין בגיליון 240 של אוטו ולהמשיך לומר שטויות ולומר שאין לנו כבישים לנהיגה.

ואחרי שעבר החוק המוטורי כבר מתוכנן מסלול מירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...