בעיית התחברות בקאזה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית התחברות בקאזה

דודי הסטלן

Recommended Posts

שלום לכולם,

קודם כל אני אגיד שערכתי חיפוש מעמיק בנושא ולא מצאתי שום פיתרון לבעייה שאציג בפניכם.

השבוע פירמטתי את המחשב, התקנתי מחדש כמובן את הקאזה לייט שעבדה לי כמו שצריך עד לפני הפירמוט, והתוכנה פשוט לא מוכנה להתחבר. הגירסה שאיתה עבדתי הייתה 2.43 ולאחר אלפי ניסיונות התחברות מחדש והתקנה מחדש החלטתי לנסות גירסה אחרת, הורדתי והתקנתי גירסה שנקראת קאזה ריבולושן 2.6.

למרבה ההפתעה גם הגירסה הזאת לא מתחברת, ואני מתחיל לחשוש שנחסם לי איכשהו פורט מסויים שמשמש את הקאזה.

מישהו יודע איך לפתור את הבעייה?

תודה מראש, דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בלשונית של "FIREWALL", באחד החיפושים ראיתי שמישהו המליץ להחליף פורט למעל 7000, גם את זה ניסיתי וזה לא עזר, אני לא יודע מה עוד לנסות, סה"כ פירמטתי את המחשב והתקנתי הכל מחדש, ופיירוול אין לי, רק אנטי וירוס של NOD32 אבל גם לפני הפירמוט היה לי אותו וזה עבד בסדר בלי שום בעיות ישר התחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה גם לי בעייה והטלאי של סבבה לא עזר על אחד המחשבים שלקחתי תחת אחריותי. עשיתי קצת חושבים ופתרתי את הבעייה ע"י העתקת ה-Supernode התקין מאחד המחשבים אל השאר - וזה עבד כמו גדול זאת אפילו שחלק מהמחשבים לא נגישים מבחוץ (רשת פנימית).

מה שאתה צריך לעשות זה כך:

ראשית התקן Kazaa Lite Resurrection והרץ את הטלאי שמוצע באתר. תפריט Programs בחר ב-KaZuperNodes ושם:

New Supernode | IP:Port = 66.24.194.99:2513

לחץ על ה"וי" בעיגול האפור מיד מתחת לתיבת IP:Port וזה צריך להתחבר. זה עבד לפני כמה דקות עבורי אז אין שום סיבה שלא יעבוד עבורך.

במקרה הגרוע אני יכול לצרף קובץ סופר-נודים עדכני מהרגע למרות שלא מאמין שיהיה צורך - הנוד הזה אני מתחבר אליו מהמחשב הראשון כבר כמה ימים בלי בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...