תמונות שלכם ! חברי הפורום HWzone - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות שלכם ! חברי הפורום HWzone

INON

Recommended Posts

חברים וחברות (כן חבר'ה הבנתי שקיימים גם בנות שפעילות באתר!)

אז... לאחר כמה חודשים (נידמה לי כחצי שנה) שלא הייתי פעיל באתר ואנשים חדשים הצטרפו וחלקם נפרדו מהאתר אז אשמח לראות את תמונותיכם של חברי הפורום החדשים/ישנים

אז תרגישו חופשי להשים חבר'ה.. ואשמח לשמוע פרטים אודותיכם (גיל, מקום מגורשים, עובד , לומד מה עושה בחיים כל מיני דברים על עצמכם גם משקל וגובה אם תרצו ..)

או קיי אני יתחיל :

קודם כל קוראים לי ינון מסעוד גובהי מטר 87 ושוקל 90 למי שעוד לא יודע אני בן 18 ו3 חודש .. גר בצפת ומחכה לתאריך גיוס שלי חודש שלישי(מרץ) עובד בכמה עבודות שמירה בשוק, פיקולו בפאב באיזור ראש פינה , בהובלות של מיטות של חברת "בנחת" בונה אתרי למחייתי, ומדגמן מידי פעם בדלתא כרמיאל חטיבה אירופאית (Puma , hugo boss ) {תילאנדי אההה..??)

וזהו פלוס מינוס....

והנה אני :

image.php?id=553&p=1

image.php?id=553&p=2

image.php?id=553&p=3

התמונה עם השיער הארוך היא התמונה שיותר דומה לי היום ... אני יעלה בע"ה חדשות אבל בשביל לראות אותי בפחות או יותר...

אשמח לראות את תמונותיכם חבר'ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה חבר'ה חבר'ה....

זה שאני הראשון ששם את התמונות שלי לא מהווה לכם כלל את הזכות לתת ביקורת אלא לדעת אלו אנשים נמצאים בפורום

ואם מפגשי הפורום(סוף סוף) יהיו באיזור הצפון הרחוק בו אני גר .. אז לא צריך את התמונות האלה

אךמפגשי הפורום רובם נמצאים בתל אביב ולא באיזור הצפון, אז בשביל שתכירו את האנשים שאתם מבלים איתם ושאולים אותם שאלות או להפך עונים להם תשובות .. והאנשים הללו לא יכולים להגיע למפגשים אז תכירו דרך ודרך מילים של מה הבן אדם עושה היום אם הוא עובד אם הוא לומד או האם יש לו תעסוקה מחוץ לתחום המחשבים שבו כולנו (ככה אני חושב) מתעסקים זה דבר אחד חברים

ודבר שני בקשר לתמונות ..אם היו לי אחרות ברשת הייתי מעלה לכם אבל זה התמונות שיש לי ואני מתנצל אם מישהו ראה את התמונות שלי בעין של "מה הוא חושב לעצמו " או "הנה עוד פוזאיסט" אני מצטער ומוריד את הכובע ומבקש סליחה מכם אם מישהו ראה את זה ככה או חשב כאלה מחשבות

רק רציתי לראות אותכם חבר'ה באמת שאני לא מצטייר כאחד שחושב את עצמו, רק להכיר אותכם סה"כ...

אז מעכשיו חבר'ה , מי שרוצה ישים ויספר קצת על עצמו ומי שלא שלא יעביר ביקורות ,

תודה על ההבנה

ינון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לכם להגיד מילה טובה?

לא בטוחים במיניות שלכם?

מרגישים נחותים?

אז אני מציע במקרה הזה במקום להרוס תראדים של אנשים אחרים עם הודעות חסרות מטרה, תשברו את המחשב שלכם (רצוי כשהוא עוד דלוק), ותתקעו באיזה מקום נידח כמו מדבר באוסטרליה על מנת למנוע מהעולם נזק אינטלקטואלי נוסף. הדיון לא לטעמכם? אל תגיבו, כך לפחות תמנעו מעצמכם את המבוכה של להיראות כמו מטומטמים.

אני הייתי שם תמונה שלי סתם בשביל הסבבה, אבל גם מילא הלך על התראד.

אני רק מקווה שאיזה מנהל יבוא כבר יבוא ויגמול את התראד הזה מיסוריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעפנים אתם.

ככה הבן אדם נראה.

מה, שהוא ישנה את עצמו בשביל לפתוח דיון?

מה אתם מקנאים?

נו באמת...

INON, זה פשוט שהם כאלה אנשים גיקים שיושבים מול המחשב ולא יוצאים לראות קצת אור...

אל תיקח אישית... ^_^

ד"א, יותר מתאים לך עם שיער ארוך. :o

לי אין שלי. פעם הייתה לי אחת... איבדתי אותה. :x (פשוט אנלא מצליח להיכנס לאלבום בנענע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים דעתי היא שאם אתם רוצים להפוך את הת'ראד הזה לביקורות אז אני מבקש בכל לשון של בקשה

שאחד המנהלים ינעל את הת'ראד שהופך לת'ראד קטנוני מהודעה להודעה...

בואו נסביר לכם מה המשמעות של הת'ראד הזה בעיניי , יש בפורום זה אנשים מכל רחבי הארץ, רובכם, כמו שכבר הסקתי, גרים באיזור המרכז

אז לאדם כמוני שלא יכול לבוא עד לתל אביב או לאדם מבאר שבע שלא יכול לבוא לתל אביב, יכול להכיר אותכם לפי ממפגשי הפורום, אך אתם לא יכולים להכיר אותו, אז בכדי שנהיה מגובשים כאחד המכיר את השני בפורום, פתחתי את הת'ראד הזה ושאתם אנשי איזור המרכז ואיזורים הרחוקים ממקום מגוריי(צפת) תכירו אותי ואני אשמח !, להכיר אותכם

אז אנא מכם אם לת'ראד הזה נהיה אופי של ילדים בני 12 שלא רוצים להראות את עצמם בכדי שאני וכל האנשים שלא באים למפגשים יוכלו להכיר אותכם ואתם אותם!

אז אבקש ממנהלי האתר לסגור ת'ראד זה, כי מחמאות אני לא מחפש, אני מחפש להכיר אותכם מלבד הכינויי שלכם והתשובות והשאלות הנהדרות שהפורום הזה מוציא

תודה

ינון

ושוב מי שלא מוכן להראות את עצמו שלא יראה , אבל שלא יהרוס לבן-אדם שרוצה להכיר אותי ואת אנשיי האיזור הצפוני והדרומי של הארץ שנכנסים לפורום מידי יום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא לא לא הנה הנה תמונה שלי אדמין זה בסדר אני בנושא

http://anoxia.h4u.co.il/P1000619.JPG

אההה ואגב זה אתה באווטר שלך אדמין?

(או שאני צריך להגיד אדמינית)

אם כן מחר אני בא לבקש אותך מההורים!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow  אני רואה שיש לך חוסר חלבונים בעור הפנים וגם חיידקי מוגלע לייד האוזן.. התמונה קטנה מידי תביא אחת יותר גדולה אולי יהיה אפשר לראות את האטומים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי יותר גדול!!!

גם אני מצטרף לילדים בני ה12 מה אתה שם שלך יש פורום הכריות באמה..חחחח סתם לא יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תמונה שלי

ומה הקטע שלכם?! לדעתי זה סתם נחמד לראות עם מי אתם מדברים פה בפורום.. (בשביל זה יש גם את המפגשים לא??)

לא צריך לתת שום ביקורת ובאיחוד שלא רעה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך ת'רד כשיש אווטר?  :silly:

(למתקשים:

<-------------------------

)

ד"א, ינון, כוסון על תותח פגזי שכמוך טביא טביא תלפון שנוחל לאיפגש מתישעו "לדברר" עים אתה מווין למה אני מיתקוון  ;) ;) :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאמן עד כמה אתם מסוגלים לדרדר דיון לרמה כ"כ נמוכה.

אני מצטער לומר את זה, אבל אתם ילדים פשוט מסכנים(וכל אחד יודע אם מדובר עליו או לא)

פשוט עצוב לראות אנשים כמוכם, באמת.

כל תגובות הספאם הרבות נמחקו.

וכל מי שהייתה לו תגובת ספאם שלא קשורה בכלל לדיון, יקבל אזהרה(כבר מס' משתמשים הורחקו מהפורומים)

(ולנכים מביניכם: כשאני אומר תגובות ספאם, אני מתכוון לכל משתמש שההודעה שלו לא תרמה בכלום לדיון. ותגובה שלא תרמה בכלום, זאת אומרת תגובה ללא התמונה שלכם[כן, אם אתם מגיבים בת'רד הזה מן הסתם אתם חייבים לשים תמונה... הרי זאת המטרה של הת'רד] או פרטים שלכם שקשורים לת'רד עצמו)

כל מי שהתגובה שלו נמחקה, נוספה לו אזהרה(מי שרוצה לדעת כמה אזהרות יש לו כבר, שיפנה אליי בפרטי)

אין שום דבר פסול בת'רד הזה.

אם הת'רד הזה לא מוצא חן בעינכם, אתם יותר ממוזמנים לא להגיב בו ולא להיכנס אליו.

בנתיים אני נועל את הדיון על מנת לנקות אותו מכל הספאם ולעשות בו "קצת" סדר.

הדיון יפתח שוב עוד מס' דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, 6 דפים של ספאם נמחקו כרגע והדיון נקי.

השארתי מס' תגובות שלא כ"כ קשורות לנושא, אך הן תגובות שהייתי ממליץ לכם להפנים ולחשוב עליהן.

עכשיו ככה, המשתמש הבא שיפרסם בדיון הזה הודעה אחת שלא קשורה לנושא, יורחק מהפורום לצמיתות.

אני מקווה מאוד שאני ברור.

אתם יכולים לפרסם הודעות עם פרטים עליכם, ועוד.

שיהיה לכם דיון נעים וגלישה מהנה לכולם.

*אני אעלה מס' שלי עוד כמה דקות, לאחר שאני אתן באנים למס' משתמשים מהדיון הזה + האזהרות שאני אוסיף לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...