אני מעוניין לקנות מערכת קירור מים , כנסו בבקשה לפרטים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין לקנות מערכת קירור מים , כנסו בבקשה לפרטים

BillaBang

Recommended Posts

לדעתי ולפי החתימה ...לך על הBIGWATER מנסיון מערכת טובה ושקטה רדיאטור גדול עם מאורר 120MM ושקטה מאוד .....על הAQUARIUS אין לי על מה להגיב חוץ מזה שקוטלים אותה בביקורות עד היום בתור אחת מהגרועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות של TT הם דיי גרעות בכל מה שנוגע לOC.....

הבעיה אם קירור מים בארצנו הוא המחיר....

אם המחיר הוא לא בעיה יש מערכות מצויינות של חברת EMP הישראלית (השאלה היא אם האתר שלהם חזר לפעול) בכתובת www.emp.co.il

או יש גם את המערכת של קרוסייר שהיא גם מעולה

וגם את המערכת של coolermaster http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157&products_id=2453

אם יש באפשרותך להביא מוצרים מחו"ל אני אישית ממליץ בחום אל הEXOS של חברת קולנס או אל כל קיט מוכן של חברת SWIFTECH ןשל DANGER DEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשאתה שואל Whores-Hammer  כן דווקא יש לי והמערכת נמצאת בOC קבוע בFSB 250 מעבד על 250X10 ( 2500 ) אני לא קונה 500 בשביל המספר אלא בשביל הOC וטמפ' עבודה מאומצת של 34 מעלות ( לא סומך על החיישן של הלוח ...הוא מזייף בטירוף ...הHARDCANO לוקח טמפ' ) מה נעשה ? לא הכל רושמים בחתימה ...אבל סחתיין על ההתנשאות .

לילה טוב לכולם ...זה מה שקורה שמנסים לעזור למישהו כאן ...תמיד יש את החכם שמרים את האף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...