בני אדם ראוים למרחוק ? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני אדם ראוים למרחוק ?

GAL_FX

Recommended Posts

א.....

האידיוט הזה שמקבץ עוד אידיוטים במעגל באולפן

ואז הוא מתקשר עם קרובי משפחה שלהם

מכיר מכיר.....

זה מה שנקרה תחקיר מעמיק מה שהצוות שלו עושה

לדעתי לפחות

"אני רואה אנשים מתים" חחחחח כמו בסרט ההוא.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א.....

האידיוט הזה שמקבץ עוד אידיוטים במעגל באולפן

ואז הוא מתקשר עם קרובי משפחה שלהם

מכיר מכיר.....

זה מה שנקרה תחקיר מעמיק מה שהצוות שלו עושה

לדעתי לפחות

"אני רואה אנשים מתים" חחחחח כמו בסרט ההוא.... :lol:

באוזן השלישית יש סדרה שנקראת PENN AND TELLER : BULLSHIT שעוסקת בכל הרמאים האלה.

באחת התוכניות הראשונות הם חושפים את האמת מאחורי כל ה"מתקשרים" האלה ובמיוחד מאחורי האידיוט מערוץ 10.

מתברר שהתוכניות עוברות עריכה וקיצוץ מסיביים ולא מראים את כל הטעויות והניחושים המוטעים (ויש הרבה) של הרמאי הזה, שהשיטה שהוא עובד בה בעצם היא די פשוטה:

לפני התוכנית הוא או מישהו מצוות ההפקה נפגשים עם האורחים ושואלים כבדרך אגב "עם מי באת לתקשר?". את התשובה הם כמובן זוכרים ומיישמים בתוכנית וכאשר מגיע הרגע הנכון המתקשר שולף פתאום איזשהו שם של קרוב משפחה "שנמצא איתנו כרגע, אני חש אותו מעולם המתים" ואנשים נדהמים.

השלב הבא שלו הוא מה שנקרא "ניחוש קר" - הוא זורק לקורבן כל מיני פרטים כלליים (וטועה ברובם) וכאשר הוא "פוגע" במשהו הוא מייד מתלבש על זה.

בסדרה מראים למשל את אדוארדס מדבר עם מישהי לפני התוכנית ושואל אותה עם איזה אדם שנפטר היא רוצה להתקשר - אח"כ בצילומים הוא שולף את שמו של הנפטר "בהפתעה" - הוא מתחיל לזרוק דברים כלליים כגון "הוא היה אדם מיוחד" או "אני מרגיש שהוא אהב את חבריו" בתקווה שאיזשהו פרט ייתפס ע"י הקורבן (שוב, את הטעויות מוציאים בעריכה) - ומשם הוא ממשיך כך שזה נראה כאילו הוא באמת מדבר עם האדם האהוב שנפטר.

מראים שם קטע שהוא זורק למישהי המון ניחושים וטועה בכולם ומנסה לתרץ את זה, ופתאום הוא זורק לה "הוא אהב את הטבע" ואז היא אומרת כן הוא אהב את הים - ופתאום אדוארדס מתחיל ללהג כמה שהוא מרגיש נוכחות חזקה של אהבת ספינות או סירות וכו' - מה שקורה בסוף הוא שהמסכנה באמת מאמינה שהיא דיברה עם בעלה האהוב ופורצת בדמעות, שאותן כמובן לא שוכחים לצלם.

הבחור הזה הוא פשוט רמאי שפל שלא מתבייש לשקר לאנשים בנקודה שהם הכי רגישים בה. פשוט אפס גמור.

מי שזה מעניין אותו מוזמן לקחת את הסדרה באוזן השלישית - יש שם עוד פרקים שעוסקים בנושאים אחרים מעניינים לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה שלי -  אם תרצו לדעת מה כתוב פה קודם תראו Suspect Zero

lol

מה אתה שואל אם אתה רושם לראות את הסרט

ודרך אגב תודה על החומר אבל למה באנגלית .......

(אני בקושי קורא עיברית אתה רוצה שאני יקרא אנגלית ???? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה שואל אם אתה רושם לראות את הסרט

ודרך אגב תודה על החומר אבל למה באנגלית .......

(אני בקושי קורא עיברית אתה רוצה שאני יקרא אנגלית ???? )

לא מצאתי חומר בשפה העברית.

תחשוב על זה כדרך מצויינת להתאמן בקריאה באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...