כרטיס המסך שלי - העזרה האחרונה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי - העזרה האחרונה.

RayZ

Recommended Posts

שלום,כן.. אני שוב פותח ת'רד על כרטיס המסך שלי,

אני פותח עוד ת'רד על הכרטיס בבושה (במיוחד ממך,Milk-Inc ,אתה שם לב בסדירות לת'רדים שלי)

יש לי כרטיס מסך ,שממש הוצאתי עליו את הנשמה. גייסתי 900 ש"ח מכל מה שהיה לי כדי ליקנות אותו.

חשבתי שכבר אני יוכל להינות ברמה נורמאלית ממשחקי המחשב האהובים עלי ,לא ציפיתי לרמה גבוהה,רק לרמה סבירה.

אני לא יודע אם בשכל,אבל קניתי את הכרטיס nvidia 6600 256mb 128bit של .

מאז שקניתי אותו התחילו ליהיות בעיות כאלה:

1) לא כיף בכלל במשחקים. (הכרטיס נקנה עם מחשב חדש,ומייד שמתי לב לירידה באיכות של המשחקים)

2) תקיעות - נתקע במשחקים וסרטונים

3) מסך שחור - כל שניה המסך משחיר וחוזר לעצמו,משחיר וחוזר לעצמו.. עד שצריך לעשות ריסט.

הורדתי את הדרייבר הכי חדש ל .

בקיצור,היום סתם .. לקחתי את המחשב הישן שלי (עם ג'יפורס 4)

ושיחקתי במשחקים.. אני רואה שכל המשחקים קודם כל צבעוניים יותר בהרבה והמשחקים מהירים יותר.

Geforce 4 ?!? עולה על 6600?!? מה הולך כאן?

בבקשה הסבר.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יפורס 4 הרבה יותר טוב... וכל אחד יודע את זה תבדוק אפילו בכל השוואות ביצועים...

קיצור מה שאני יככול להגיד לך שהכרטיס שלך דפוק וגם ככה אתה מחליף אותו עכשיו אז למה לפתוח סתם חדר איזה ספאמר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'יפורסים החדשים ידועים בבעיות אלה, אני אישית לפחות מכיר כמה, תנסה קטן פלוס הכי הכי חדשיםש אתה מוצא, אולי זה יעזור  :xyxthumbs:

שלא תעיז לעשות OC ! שום OC לא יעזור לך עכשיו הכרטיס שלך כנראה פגום, כרגע זה סתם יכול לבטל לך את האחריות או להקשות עליך לממש אותה.

אני לא יודע למה אתה מתעקש/חושש לפנות לחברה שממנה קנית ולבקש מהם החלפה/תיקון מיידי.. קנית כרטיס במיטב כספך ואתה זכאי לשירות ובמיוחד לקבל כרטיס *תקין* ואף אחד לא אמור למנוע את זה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תממש את האחריות...

בשביל מה יש אותה.. יש סיכוי גדול שהכרטיס דפוק..ומה הקטע שמשהו אמר שהוא מכיר כאלה כרטיסים..

אני לא מאמין שככה הם צריכים להיות, הם צריכים להיות פצצה של כרטיסים..

אז לדעתי תממש את האחריות ואחרי זה נראה אם יחזרו הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחליף מחר 100 %,

אבל אני רוצה רק לדעת.. האם זה הגיוני שיש פגם כלשהו בכרטיס שמונע מימנו לנצל את איכות התמונה המירבית שלו?

לדעתי זה לא נורמאלי ש 4 צבעוני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחליף מחר 100 %,

אבל אני רוצה רק לדעת.. האם זה הגיוני שיש פגם כלשהו בכרטיס שמונע מימנו לנצל את איכות התמונה המירבית שלו?

לדעתי זה לא נורמאלי ש 4 צבעוני יותר.

1. אם הכרטיס נתקע ויש ארטיפקטים או כל מיני תקלות אז מן הסתם יש פגם בכרטיס שמונע ממך לנצל את איכות התמונה המירבית שלו. ה6600 הוא כרטיס מעולה עם איכות תמונה מעולה, אז תהיה בטוח שבמצב הנוכחי אתה לא מפיק ממנו את המירב.

2. אתה שואל ברצינות או צוחק? אין מקום להשוואות בין ה6600 לgeforce 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על העזרה.

עוד שאלה אחת ודי,

האם כדאי לי לשדרג ל GT וזהו?

מה טוב יותר ב GT?

אם תהיה לך אפשרות לשדרג לדגם הGT, והכיס כמובן יאפשר לך, זאת אכן תהיה עסקה משתלמת.

הGT חזק משמעותית מאחיו הNU במגוון דברים כמו זיכרון ועוד (הנושא נטחן מספיק, תריץ חיפוש).

אין ספק שאם אתה משחק במשחקים כבדים, הGT ייתן לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...